برگزیده های پرشین تولز

سوء استفاده كليك ايران از اعضاي خود !!!

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
عده ای می گویند که کلیک ایران در تبلیغات ویروس دارد !! این مسئله برای حدود 9 ماه پیش بوده است که یک مشکل برنامه نویسی بود و رفع گردید اما پس از رفع این مشکل باز هم عده ای به دروغ پردازی های خود ادامه دادند .
واقعاً عجيبه دوستان ، من بازم توي تبليغات كليك ايران ويروس ديدم و سريع از صفحه ام عكس گرفتم. اما با اين تفاوت كه اين دفعه تاريخ و زمان كامپيوترم و همچنين اسم وبلاگ توي عكس افتاده . البته اين وبلاگ مال من نيست و بصورت تصادفي ديدمش.
من توصيه ميكنم اونايي كه kasper sky ندارن خودشون نصب كنن بعد توي زمانهاي مختلف از روز سايتهاشونو چك كنند. خودشون متوجه ميشن! :D
نميدونم شايد هم مشكل از اسكريپتشونه يا شايدم شخصي كه بعنوان مدير كليك ايران مياد اينجا واقعاً مدير اصلي نباشه! ولي به حر حال موضوعي كه مهم به نظر ميرسه اينه كه اين وسط وبمسترهايي كه عضو كليك ايران هستن ممكنه بخشي از مخاطبان خودشون رو از دست بدن!

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
اينم عكسي كه گفتم :
s789ni5f9l6ey2r7dqs5.jpg

ديگه قضاوت با خودتون!

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
امیر همون سیستمی که داری براش قالب درست می کنی - بعد برو سراغ همون - بعد که قالب اماده شد راش می ندازم
تبلیغاتی بود : دی

اوكي اونو كه حتما
فعلا تا اون موقع بايد با يكي سر كنم :cool::rolleyes:

Last edited:

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام دوست عزيز.
من كه نه اصلاً شما رو ميشناسم و با شما و سيستمتون پدر كشتگي دارم و نه قصد توهين به كسي دارم كه بيام بيخود حرف بزنم. علاوه بر اون دوستان ديگه هم توي همين تاپيك اين مسئله رو تاييد كردند.
اين مشكل مال 9 ماه پيش بوده؟؟؟ :wacko: من ديشب متوجه اين مشكل شدم. اصلاً من 9 ماه پيش از وجود داشتن سيستم كليك ايران مطلع نبودم! مطمئن باشيد همون موقع هم اين مشكل رو ميديدم ميومدم همينجا و اعلام ميكردم (شك نكنيد)
بعدشم من دروغ ميگم گوگل كه دروغ نميگه! اونجا نوشته توي 90 روز اخير سيستم كليك ايران 321 سايت رو آلوده كرده اونوقت شما ميگيد مال 9 ماه پيش بوده.
من چون ديشب با چشم خودم اين موضوع رو ديدم نميتونم حرفهاي شما رو باور كنم . 2 حالت داره ، يا شما دروغ ميگيد يا نا آگاه هستيد. اميدوارم دومي باشه!

شما که میگید نود 32 و آنتی ویروس های معمولی دیگه نمیتونن شناساییش کنن پس بایستی روی سیستم ما اثر بذاره و همونطور که گفتید HomePage ما رو تغییر بده
پس چرا تغییر نداده؟ و صفحه خانگیمون همونی هستش که همیشه گذاشته بودم.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
البته گفتیم شاید
هنوز معلوم نشده واسه چی این کارو کردن

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
این مشکل عمدی نیست و خیلی از سایت ها دچار این مشکل میشند....

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
شما که میگید نود 32 و آنتی ویروس های معمولی دیگه نمیتونن شناساییش کنن پس بایستی روی سیستم ما اثر بذاره و همونطور که گفتید HomePage ما رو تغییر بده

این کد بیشتر در IE6 اثر میکنه یعنی اگر کسی IE6 داشته باشه صفحه خانگیش عوض می شه که هنوز خیلی ها IE6 استفاده می کنند

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من تبلیغات اکسین رو جایگزین کردم ولی اصلا کلیک خورش خوب نیست و درآمد بشدت کمتر از کلیک ایران هستش:(
اکسین بدرد نمیخوره:f34r:

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
حتما بازدید سایتت کمه اگه می تونی آدرسشونو پ.خ کن ببینم.آخه برای من که مشکلی نیست

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
حتما بازدید سایتت کمه اگه می تونی آدرسشونو پ.خ کن ببینم.آخه برای من که مشکلی نیست

لطفا یکبار دیگه پست منو بخون

نوشتم جایگزین کردم
یعنی کلیک ایران رو برداشتم و اکسین ادز رو گذاشتم
چه 100 تا بازدید داشته باشی چه 100000 تا
بنده دارم مقایسه میکنم با بازدیدی که هم اکنون دارم
من درامدم از کلیک ایران روزی حداقل 20 تومنه ولی از اکسین ادز به 6 تومن هم نمیرسه

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
شاید اطلاعات سایتهاتو درست ثبت نکردی یا احتمال زیاد مشکلی توی اکانتت وجود داره به مدیرش پیام بده و مشکلت رو بگو تا بررسی کنند بعد جوابشو به ما هم بگو چون واقعا بعیده

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
‌‌
عجب! پس يعنى دليل اينکه من تا تو يه سرى از وبلاگ هاى وطنى ميرفتم avast داد و بيدادش ميرفت هوا و آژير ميکشيد و پيغام و پسغام ميداد که سايت آلوده است و تروجان داره و کانکشن منو فورى قطع ميکرد اين بود؟ واقعا که.

‌‌‌

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4

دوست عزيز ظاهراً شما قضيه رو درست متوجه نشديد. چه اهميتي داره كه براي شما صفحه خانگي بشه يا نه؟ مهم اينه كه سايت شما آلوده بشه! در ضمن همونطور كه يكي از دوستان فرمودند كدشون هم مشكل داره!

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
من تبلیغات اکسین رو جایگزین کردم ولی اصلا کلیک خورش خوب نیست و درآمد بشدت کمتر از کلیک ایران هستش:(
اکسین بدرد نمیخوره:f34r:

والا چي بگم. من كه مقايسه كردم با احتساب درصدي كه قراره موقع پرداخت كم كنه براي من اكسين ادز بهتر جواب ميده. به حر حال ميل خودته :cool:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
بهرحال چیزی هستش که من خیلی وقت پیش هم امتحان کرده بودم و متوجه شده بودم درآمد و کلیک ها در اکسین ادز خیلی کمتره تا کلیک ایران.
بازم امتحان کردم تا مطمئن بشم که شدم

Last edited:
بالا