منتخب بازارچه

سوالات آیین نامه اصلی ۹۷ با جواب | آزمون اصلی رانندگی

tafrihifun

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
25 فوریه 2015
نوشته‌ها
69
لایک‌ها
3
سن
28
آزمون ایین نامه اصلی چیست ؟
ازمون ایین نامه اصلی امتحانی کتبی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد که شامل ۳۰ سوال می باشد . متقاضیان گواهینامه رانندگی برای گرفتن گواهینامه رانندگی خود نیاز است در مدت زمان ۲۰ دقیقه به حداقل ۲۶ سوال از مجموعه ی ۳۰ سوالی ازمون ایین نامه اصلی خود پاسخ صحیح بدهند .
در صورتی که متقاضی گواهینامه رانندگی موفق نشود در این مدت زمانی که به حداقل ۲۶ سوال پاسخ صحیح دهد ازمون ایین نامه اصلی را مردود خواهد شد و دوباره باید در این امتحان شرکت کند .

آزمون ایین نامه اصلی چه زمانی گرفته می شود ؟
آزمون ایین نامه اصلی پس از کسب نمره قبولی در ازمون ایین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی گرفته می شود . و هر شخصی که در ازمون ایین نامه اصلی مردود شود می بایست دوباره در هفته های بعد در این امتحان شرکت کند تا در نهایت بتواند نمره قبولی لازم که همان حداقل ۲۶ از ۳۰ است را بگیرد .

توضیحاتی راجب این پکیج فوق العاده قدرتمند و با ارزش

تمامی این سوالات همان سوالاتی هست که قرار هستش از شما امتحان بگیرند این سوالات برای چندین نفر تست شده (یعنی چندین نفر از همکاران و دوستان با خوندن همین سوالات نمرات از جمله ۲۹ ۲۸ و ۲۷ گرفتند) مطمعن باشید با خوندن همین سوالات قطعا قطعا قبول خواهید شد از این بابت شکی نداشته باشید ما تضمین قبولی شما رو خواهیم داد

مشخصات فایل:

نام: سوالات آزمون ایین نامه اصلی ۹۷

حجم: ۲.۶۵ مگابایت

تعداد صفحات : ۲۶ صفحه

فرمت کتاب : pdf

محصول سال : ۹۷

منتشر کننده : ونوکس

×××××××××××××××××××××

دانلود سوالات اصلی
 
بالا