برگزیده های پرشین تولز

سوالات جورواجور راجع به چند بازی

Saeed1980g

Registered User
لایک‌ها
46
درود.
چند سوال راجع به گیم های متفاوت داشتم که تاپیک های متعدد نزنم ، با اجازه تون یکجا با شماره ها مینویسم و میپرسم لطفاً؛

۱) گیم های سری Microsoft Midtown Madness از سری ۱ تا ۳ (و خصوصا نوستالژیک ۱) ؛
مود Mode یا ماد که اصطلاحا میگن ، در مورد Compatibility Patch برای اجرای مناسب در ویندوز ۱۰ دارند که تنظیم گرافیک های پورت AGP آن زمان رو به امروزی و قابل شناسایی برای گیم تبدیل کنه؟ آخه من در ویندوز ۱۰ با compatibility که برای exe میزارم تفاوتی نمیکنه براش و خب مسلمه که بازم در تنظیمات گرافیک ، مشکل داره و در موقع اجرا ، شکسته بسته در مورد سری ۱ و در مورد سری ۲ هم بهم ریخته و با مختصات ریاضی سه بعدی نشون میده و نمیشه کاریش کرد و بازی کرد.

۲) برای این سری مذکور madnesd ، ریمستری داریم یا باز هم مودی که گرافیک رو اندکی ارتقا بده و Texture Details و ...؟

۳) بازی های Scarface ، Vietcong 1,2 ریمستر دارن؟ یا بازم بپرسم از مود بهبود کیفیت؟

۴) سایت یا منبع معتبر دانلود مود ،Mode - معرفی کنید لطفاً.

۵) برای PS4 ، شبیه ساز خوب بر روی PC ویندوز ۱۰ ، چی هست؟

ممنون.

Saeed1980g

Registered User
لایک‌ها
46
عذر میخام که مطلب هی کش میاد و سوالات جدید دیگه ای به ذهنم میاد که تاپیک دیگه زدن ، بی مورد هست و در ادامه مینویسم.

۱)در گیم Midtown Madness I بهتره اینجوری توضیح بدم از نو که :

بخش تنظیمات گرافیکی ،با توجه به اینکه قدیمی هست دو گزینه دارد:

رAGPبرای گرافیک های اون زمان

رSoftware Rendering

گرافیک های فعلی که با اون اولی مچ نیستن.
دومی هم که چنگی به دل نمیزنه.
ماد یا تغییراتی برای تغییر به ساپورت از گرافیک های pci express میشه پیدا کرد یا هست اصلا؟؟؟

۲)در مورد GTA Triology ارزش دانلود دارد با توجه به باگ ها و مشکلات گرافیک پایینش؟ راک استار با بسته های آپدیت و اصلاحیه تا چه حد موفق بوده و بهتر شده واقعا؟یا برای من که بغیر از سن آندریاس که ناقص بازی کردم و vice city و gta 3 رو اصلا تجربه نکردم ، بهتره که همون کلاسیک ها رو دانلود کنم ؟ و با مادهای بیشماری که برای بهبود گرافیک شون هست ، و موفق هستند ، تصحیح و بازی کنم؟فی المثل در مورد سن آندریاس کلاسیک گفته میشه مادسازی با موتور Unreal Engine گرافیکشو در حد نسخه ۴ ، عالی کرده و طرفداران از این ریمستر ، انتظار کیفیت اینچنینی داشتن.
خلاصه کدوم حالت بهتره ؟

۳) ماد یا مادهایی برای گرافیک سری NFS خصوصا موارد قدیمی مثل Unleashed یا حتی قدیمی تر ProStreet هست؟

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
مورد اول فک نکنم مادی براش وجود داشته باشه

مورد دوم به نظرم نسخه اصلی با ماد بازی کنید خیلی بهتره

مورد سوم اطلاع دقیقی ندارم

بالا