برگزیده های پرشین تولز

سوالات مربوط به یوآست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
من چه جوری میتونم روی تنظیمات یوآست یا جای دیگه کاری کنم که کلمه کلیدی اصلی بطور خودکار alt بشه روی تصاویر موجود در پست؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سوال مهم طبق عکس زیر, در مورد اضافه کردن خودکار برچسپ ها به کلمات کلیدی متا یوآست

550.png

Last edited:

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) باسلام و خسته نباشید

:general405: تا جایی که ما با افزونه های سئو کار میکنیم این رند امکان نخواهد داشت بنها ما به کاربرای که میخواهد از کلمات کلیدی استفاده کنند برنامه ای معرفی میکنیم که خیلی کار شما را آسان خواهد کرد .

9dcd-Ashampoo-Snap-2017-05-09-14h38m21s-006-.png

میتوانید برنامه را از اینجا دانلود کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

:general405: تا جایی که ما با افزونه های سئو کار میکنیم این رند امکان نخواهد داشت بنها ما به کاربرای که میخواهد از کلمات کلیدی استفاده کنند برنامه ای معرفی میکنیم که خیلی کار شما را آسان خواهد کرد .

ممنون ولی نصب نمیشه ارور میده
متن ارور:
PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام

:general505: این پیغام برای نرم افزار هست ؟ یا وردپرس شما ؟

:general410: به دلیل این که من تا جایی که میدونم این پیغام برای وردپرس هست حالا من برای شما یک لینک پیدا کردم ببینید به کار شما میاد !!!

https://wpml.org/forums/topic/unable-to-find-end-of-central-dir-record-signature/

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

هر کار کردم نشد و همون ارور رو داد! یه افزونه دیگه هست ولی با فارسی مشکل داره, ابزار آنلاین برای این کار سراغ ندارید که کاما هم بزاره؟ سایت زیر را در نظر بگیرید از هر نظر عالیه ولی من باید دونه دونه کلمات رو کپی کنم بزارم, اگر یه چیزی مثل این پیدا بشه که,, کاما ,,هم بزاره مشکل کپی کردن کلمات روی یوآست هم حل میشه, لطفا راهنمایی کنید!
https://keywordtool.io

talakaran

Registered User
لایک‌ها
15
مقاله های خوب و کار راه اندازی به زبان اصلی هست که میتوانه کمک زیادی بکن

بالا