برگزیده های پرشین تولز

سوالات و مشکلات ویندوز

ketabmikham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه دی وی دی رایتر LG خریدم که کابلش و محل اتصال کابلش با مدل قبلی که داشتم فرق میکنه بعد نصب میبینم که پی سی اونو نمیشناسه .لطفا" کمک کنید.اگه لازمه برم تو ست آپ چه جوری باید برم؟

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
درود به همه دوستان
تو بعضی از فرومها پلیری شبیه یوتیوب گذاشتن و با کلیک روی دکمه play ویدیو مورد نظر از یوتیوب پخش میشه...این هم لینک فروم مربوطه
چجوری میشه اینکارو تو این فروم انجام داد؟
مرسی:happy:

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
من یه مدتی از ف*یلتر ultra surf استفاده میکردم و مشکلی نداشتم...اما تازگیها وقتی میخام بدون ف*یلتر

وارد اینترنت بشم هیچ صفحه ای نمیاد و باید حتما با ف*یلتر برم....

هم ie و هم ff رو امتحان کردم .... ff پیغام میده proxy server اجازه نمیده...

یه سوال دیگه اینکه error رپید مال ف*یلتره؟ و چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آنتی ویروسم هم نورتن اینترنت سکوریتی 2007 هست...

راه حل چیه؟؟؟

با سپاس

درود به همه دوستان

شروین جان اون راه حلی که گفتی انجام دادم و proxy server رو تو تنظیمات firefox تنظیم کردم...یه مدتی درست شد تا اینکه امروز firefox خودشو آپدیت کرد...بعد که میخاستم وارد اینترنت بشم Norton internet security هی پیغام میداد Allow this instance که من ok میکردم...توجه هم نکردم چی رو سوال میکرد...حالا دیگه فقط با پروکسی میتونم وارد بشم...هرچی هم که تنظیمات رو چه در ff یا ie واسه proxy انجام بدم بازم نمیشه....یه بار هم کل سیستم رو با نورتن چک کردم یه ویروس بود Low risk که اونم fix کردم ولی بازم نشد....

با سپاس

ketabmikham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
پی سی من دچار یه مشکلی شده خواهش میکنم کمک کنید.
نوشته های پنجره هایی که باز میکنم در بعضی حروف تار شده و دوتایی به نظر میاد.هر پنجره هم که باز میشه کناره های اون از مونیتور میفته بیرون مثلا" تکمه ضربدر (بستن) پنجره دیده نمیشه.ممکنه اشکال از کارت گرافیک باشه یا چیز دیگه اس؟ البته از روی خود مونیتور پوزیشن صفحه رو تنظیم کردم ولی اشکال ازون نیست.وقتی هم start رو در گوشه پایین ویندوز میزنم و باز میشه طول صفحه ای (start) که باز میشه بلند تر از معموله.

متشکرم

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام..من یه مشکل اساسی دارم..تمام فولدر هام read only هستن و هر کاری می کنم درست هم نمیشن..آنتی ویروس آپدیت هم دارم..ویندوز رو هم تازه عوض کردم..ممنون میشم کمکم کنین:(

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام..من یه مشکل اساسی دارم..تمام فولدر هام read only هستن و هر کاری می کنم درست هم نمیشن..آنتی ویروس آپدیت هم دارم..ویندوز رو هم تازه عوض کردم..ممنون میشم کمکم کنین:(
کمکککککککککککککککککک!!!!!!! :(

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام

تورو خدا هر کی می تونه فوری کمک کنه خیلی گیرم

این ویندوز وقتی می خواد بیاد بالا یه مارکی میاد زیرش یه چیزی لودینگ می کنه ماله من همونجا گیر می کنه

ویندوزم ویستا بود فکر کردم ویندوز خراب شده پاکش کردم xp نصب کردم اولش خوب بود بعد از اولین ری استارت دوباره گیر کر و تکون نمی خوره قبلا با safemode می رفت توی ویندوز حالا نمی ره

به نظرتون ویروسه با کاسپر اسکای چک کردم چیزی پیدا نکرد

اگه کله هاردو پاک کنم درست می شه

کمک

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام

تورو خدا هر کی می تونه فوری کمک کنه خیلی گیرم

این ویندوز وقتی می خواد بیاد بالا یه مارکی میاد زیرش یه چیزی لودینگ می کنه ماله من همونجا گیر می کنه

ویندوزم ویستا بود فکر کردم ویندوز خراب شده پاکش کردم xp نصب کردم اولش خوب بود بعد از اولین ری استارت دوباره گیر کر و تکون نمی خوره قبلا با safemode می رفت توی ویندوز حالا نمی ره

به نظرتون ویروسه با کاسپر اسکای چک کردم چیزی پیدا نکرد

اگه کله هاردو پاک کنم درست می شه

کمک
البته فرمت هارد راه اصولی ای نیست ولی اگه ویروس باشه با اف دیسک حتما حل میشه

ketabmikham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
پی سی من دچار یه مشکلی شده خواهش میکنم کمک کنید.
نوشته های پنجره هایی که باز میکنم در بعضی حروف تار شده و دوتایی به نظر میاد.هر پنجره هم که باز میشه کناره های اون از مونیتور میفته بیرون مثلا" تکمه ضربدر (بستن) پنجره دیده نمیشه.ممکنه اشکال از کارت گرافیک باشه یا چیز دیگه اس؟ البته از روی خود مونیتور پوزیشن صفحه رو تنظیم کردم ولی اشکال ازون نیست.وقتی هم start رو در گوشه پایین ویندوز میزنم و باز میشه طول صفحه ای (start) که باز میشه بلند تر از معموله.

متشکرم

shahram_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
windowse systeme man vaghti miad bala peygham mide ke
explorer ro peydaa nemikone
explorer ro nasb kardam bazam fayde nadasht
dar zemn panjere home page to internet option ham gheyre faal shode
system ham vaghte mikhad byad bala jon mikane
mishe lotf konid o komak konid
merc

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
salam
windowse systeme man vaghti miad bala peygham mide ke
explorer ro peydaa nemikone
explorer ro nasb kardam bazam fayde nadasht
dar zemn panjere home page to internet option ham gheyre faal shode
system ham vaghte mikhad byad bala jon mikane
mishe lotf konid o komak konid
merc
دوست عزیز تو این جور موارد بهترین راه نصب مجدد ویندوز هست

s@h@r

Registered User
لایک‌ها
0
من یه مشکلی پیدا کردم.هر وقت کامپیوتر رو روشن می کنم هیچیش نیست!!!:blink: یه صفحه سیاه میاد؛فقط موس حرکت می کنه. اما وقتی ctrl وalt وdelet رو بزنم بعد new task رو بزنم بعد برم رو سرچ یهو همه چیز دوباره ظاهر میشه!!!! ویندوزم رو هم تازه عوض کردم. چی کار کنم؟؟؟؟:(:(

bita4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من یه سیستم جدید بستم. حالا که می خوام روش ویندوز نصب کنم، بعد از پارتیشن بندی، ارور می ده! نمی دونم مشکل از چیه!
متن ارور اینه:
Error:
SXS. DLL: syntax error in manfes or policy file "H:\1386\asms\10\MSFT\WINDOWS\GDIPLUS\GDIPLUS.MAN" on line 4
Error:
Instalation failed: H:\1386\asms. Error massage: A component's file does not match the verification information present in the component manifest.

خواهش می کنم کمکم کنید.

ASR11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام هنگام تایپ حروف جابجا میشن و موس هم هنگامی که جابجاش میکنم خودبخود رو یه ایکون کلیک میکنه لطفا کمک کنید با اف دیسک هم حل نشد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام هنگام تایپ حروف جابجا میشن و موس هم هنگامی که جابجاش میکنم خودبخود رو یه ایکون کلیک میکنه لطفا کمک کنید با اف دیسک هم حل نشد
احتمالا ویروس هست و ویروس تو درایوی غیر از درایو ویندوز رفته و هر بار هم ویندوز عوض کنید باز به کارش ادامه میده
یک آنتی ویروس خوب بریزید و آپدیت کنید ببینید میتونه پیداش کنه یا نه

ASR11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3 تا انتی ویروس نود ورژن 4 و avg 8.5 با سیمانتک اپدیت شده را دنلود کردم و اپدیت هم کردم ولی شناسایی نشدن به نظرتون مشکل از سخت افزار نمیتونه باشه :blink:

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
آقا ویندوز یکی از سیستم ها مثل اینکه ویندوزش رجیستر نشده بوده...اکس پی
تاریخ رو عوض کردن حالا هر موقع میخواد بیاد بالا...میگه باید اکتیو کنی در غیر اینصورت لاگ آف میشه!
راهنمایی کنید چیکار کنم؟
عجله هم دارم.

ممنون:)

saied1762

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تازگی وقتی برنامه هامو اجرا می کنم اجرا نمیشن میرم داخل process task manager
انجا هستن ولی وقتی end process میزنم عمل نمیکنه دوستان کسی میتونه بهم کمک کنه؟
سپاسگزارم

trusted

Registered User
لایک‌ها
8
کاربر ادمین یعنی چی ؟توضیح بدین؟:questionm:wacko:

اگه تو ویندوز منظورته ، کاربر ادمین یعنی اینکه تمامی دسترس ها رو داره و تمامی تنظیماتی رو که رو ویندوز شما نمیتونید انجام بدید رو اون دسترسی داره

بالا