برگزیده های پرشین تولز

سوالی در مورد برنامه های اموزش انگلیسی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام به همه دوستان

2 تا نرم افزار میخوام در دو زمینه

1- افزایش دامنه لغات انگلیسی. میخوام یه نرم افزاری معرفی کنید که بشه به کمکش دایره لغات رو افزایش داد. به هر روشی که هست. اگه خودتون هم راهی سراغ دارید ممنون میشم مطرح کنید

2- نرم افزاری که بشه به کمکش قدرت لیستنینگ و شنوایی و درک جملات انگلیسی رو افزایش داد.

مثلا وقتی فیلم میبینیم بتونم متوجه بشیم اینها چی میگن.

در این زمینه هر کسی اطلاعات یا راهنمایی ای داره ممنون میشم به من بگه.

TheBoss

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
16
راجه به اين بحث ها زياد صحبت شده اينجا....
شما واسه افزايش دامنه لغت خيلي كارا ميتوني انجام بدي.استيج ها هستن .رمان ها هستن و سومين راه هم اين كتابهاي لغت مثل 504 و 1100 هستن كه من كلا توصيه نميكنم.

واسه ليسنينگ هم بايد اونقدر فيلم نگاه كني كه گوشات به اصوات عادت كنه و بتونه تشخيصشون بده.كلا برنامه هاي انگليسي زبان زياد بايد نگاه كني...رو اواشناسي انگليسي هم ميشه كار كرد كه روندشو سرعت ميبخشه ولي يكم سنگينه

Dragoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

2 تا نرم افزار میخوام در دو زمینه

1- افزایش دامنه لغات انگلیسی. میخوام یه نرم افزاری معرفی کنید که بشه به کمکش دایره لغات رو افزایش داد. به هر روشی که هست. اگه خودتون هم راهی سراغ دارید ممنون میشم مطرح کنید

2- نرم افزاری که بشه به کمکش قدرت لیستنینگ و شنوایی و درک جملات انگلیسی رو افزایش داد.
مثلا وقتی فیلم میبینیم بتونم متوجه بشیم اینها چی میگن.
در این زمینه هر کسی اطلاعات یا راهنمایی ای داره ممنون میشم به من بگه.

سلام دوست عزیز

برای افزایش دامنه لغات من نرم افزار Vocaboly را پیشنهاد می دهم. یه سر به این لینک بزن.
http://www.motarjemonline.com/downloads-17.php

و باز برای افزایش دامنه لغات و تقویت لیسنینگ این تاپیک را پیشنهاد می دهم.
http://forum.persiantools.com/t130465.html

موفق باشی​

majid_italy

Registered User
لایک‌ها
15
برای listening میتونی پکیج tactics for listening رو بگیری که سه کتاب در 3 سطح مبتدی تا تقریبا پیشرفته هستس، هر کناب 22 درس با موضوع های مختلف داره که خوب با لهجه آمریکایی است و به درد میخوره چون اکثر فیلم ها آمریکایی است. انقدر روشون کار کن و بهشون گوش کن که دیگه از حفظ بتونی بگیشوم. همین فکر کنم 1 سالی وقت ببره و خیلی خیلی کمکت میکنه!! در کنارش فیلم و سریال زیاد ببین!
واسه لغت هم از کتابهای پایه ای شروع کن(البته من نمبدونم در چه سطحی هستی) مثل vocabulary in use که این هم 3 تا کتاب در 3 سطح پایه تا upper-intermediate هستش و درساش موضوعی است، 1درس درمورد هتل، یکی رستوران، یکی غذا، یکی سلامتی و...
اینارو که تموم کردی 504 رو بخون یا اصلا همراه با کتاب سوم in use بخون...
وهزاران روش و کناب دیگه واسه بهبود مهارتهای زبانی...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اتفاقا این بسته رو خریداری کردم. بسته خوبیه اما برای لغات زیاد کارایی نداشت. بیشتر رو تلفظ فوکوس کرده بود.

majid_italy

Registered User
لایک‌ها
15
من به شما بسته ی TELL ME MORE رو پیشنهاد می کنم که دی وی دی اون توی بازار هست

ایم نصیحت رو از من داشته باش. کلا واسه یادگیری زبان به نرم افزار تکیه و بسنده نکن!!!

Romty

Registered User
لایک‌ها
14
بهترين نرم افزار محصولات ماكسيمم نارسيس كه هاوي بسته هاي يادگيري لغاته كه لول به لول خودش جدا كرده كه حرف نداره برايListening هم بايد اينقدر فيلم ببيني كه گوشت عادت كنه VOA چيزه خوبيه براي اينكار

بالا