برگزیده های پرشین تولز

سوالی در مورد سبک های رزمی::::::؟دارم

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان من به ورزش های رزمی خیلی علاقه دارم ولی نمی دونم کدومشو انتخاب کنم
کسی سایتی داره که سبک های رزمی رو معرفی کنه؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
دوست گرامی
میتوانید به تالار ورزش مراجعه کنید

baygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین سبک سبک کونگ فوی شائولین هستش

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سبک و رشته در هنر های رزمی در درجه دوم اولویت قرار داره !مهم استاده!باید بگردی استاد خوب پیدا بکنی!;)

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظر من بهتره دنبال ورزشهای شناخته شده رزمی بری . نه این سبکهای عجیب غریب . اگر میخوای یک ورزش خوب رو که زمینه قهرمان جهان شدنش هم برای ایرانی ها وجود داره انتخاب کنی برو سراغ تکواندو . کاراته کیوکوشین هم خوبه ولی کمی خشن تره . ووشو هم خوبه .
موفق باشی

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سان شو

البته استاد خیلی مهمتر از رشته س

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
ضمن تایید حرف دوستان یه ضرب المثل هست که میگه : شنیدن کی بود مانند دیدن...

اگه میتونی برو و تمرینات چند سبک رو از نزدیک نگاه کن ببین کدوم بیشتر به رو حیت سازگاره ...بعدش استاد خوب که از همه چی مهمتره

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان از راهنمایی ها تون ممنونم ولی من یک مشکلی دارم
من چاق هستم (قد:175 وزن :85) دوستانم می گن برو کشتی یا بدن سازی چون به هیکلت می خوره :( ولی من ورزش های رزمی رو دوست دارم یعنی اگه برم مثلا کنگفو لاغر نمی تونم بشم در ضمن سنم 17 ساله به نظر شما دیر نیست ؟

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
خیلی ممنون میشم یکی بگه می تونم در این ورزش با وجود این شرایط شرکت کنم یا نه؟:)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزه من شما با این شرایطه بدنی فقط و فقط ZEN KICKBOXING بدردت میخوره.
KICKBOXING یک ورزش غربی هست که شبیه بوکسه ولی با این تفاوت که از ضربات پا هم توش استفاده میشه.
و حالات معنوی و انرژی درونیه ورزش های شرقی رو نداره. ولی سبک ZEN KICKBOXING ترکیبی از یوگا و مدیتیشن و کار روی روح و روان (بعد ها میتونی بدونه تماس مشت یا لگدت با حریف ضربت رو وارد کنی. با نیروی درونی) و کیک بوکسینگ غربی هست.

صاحب سبک هم در ایران تشریف دارند. و این یک نکته ی دیگس که خیلی بکار میاد و برای استاد شدن لازم نیست منته اجنبی رو بکشی.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
من چاق هستم (قد:175 وزن :85) دوستانم می گن برو کشتی یا بدن سازی چون به هیکلت می خوره ولی من ورزش های رزمی رو دوست دارم یعنی اگه برم مثلا کنگفو لاغر نمی تونم بشم در ضمن سنم 17 ساله به نظر شما دیر نیست ؟

دوست عزیز سن 17 سال شما زود نیست ولی دیر هم نیست....بنابراین از این جهت نگران نباشید....
ضمنا با ورزش کردن در هر یک از ورزشهای رزمی پدر مادر دار و تلاش میتوان سر وزن اومد....البته باید جهت وزن با پزشک حاذق هم صحبت کنید....
به طور کلی یکی از 4 رشته زیر رو بهتون پیشنهاد میدم....و اگه واقعا علاقه مند هستی باید بری تمرینات و اساتید هر کدوم رو از نزدیک ببینی.....
کاراته---وشو---کنگ فو توآ ---- جودو

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چاق هستم (قد:175 وزن :85) دوستانم می گن برو کشتی یا بدن سازی چون به هیکلت می خوره :( ولی من ورزش های رزمی رو دوست دارم یعنی اگه برم مثلا کنگفو لاغر نمی تونم بشم در ضمن سنم 17 ساله به نظر شما دیر نیست ؟

17 سال بسیار هم مناسب هست . همونطور که دوستان گفتند استاد مهم هست . اما از رشته و استاد مهم تر پشتکار هست . شما هر ورزشی دوست داری برو اگر پشت کار داشته باشی بعد از دوسال یک ورزشکار واقعی خواهی بود .

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون برو زن کیک بوکسینگ! هم به قدت و وزنت میخوره. هم استادش و صاحب سبک تو ایرانه و صاحب کمربند طلایی فول کیک بوکسینگ هم تو جهان بوده یه مدت.

استاد پویاجو

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان خوبم dong fang bubang و boros سعی میکنم از راهنمایی های خوبتون استفاده کنم

و اما dariux: بابا این قد گیر نده به کیک بکس دوتا مشت می خوره تو سرمون از اینی هم که هستیم دیوونه تر می شیم . کیک بکس ورزش خطرناکی هست آخرشم می شی عین مندلو کلی(لهجه کرمونی):cool:

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219

اول اینکه این مشکل نیست و یه مزیت هم هست.
من جودو رو بهت پیشنهاد می کنم.چرا می وای وزنت رو کم کنی؟شروی به ورزش کن و با ورزش وزنت رو بالا ببر.
بهت قول میدم اگر خوب کار کنی یک سال دیگه جوانان و نوجوانان مقام بیاری.البته مقام که اصلا مهم نیست.
از کار کردن توی سبک های انحرافی و سبک های نو پا (های فول کیک بوکس....ها فول کنتاک...نینجوتسو...و نمی دونم 1000 تا سبک الکی دیگه)جدا خودداری کن چون هنوز دانش این ورزش ها کامل نیست و بهت صدمه جبران ناپذیری می زنه که گاهی قابل جبران نیست.
کونگ فو هم ورزش خیلی خوبی هست اما اون رو هم بهت پیشنهاد نمی کنم چون همه می دنند که کنگ فوی اصیل ایرانی(کونگ فو توآ)دیگه هویت خودش رو از دست داده و...(بهتره بحث در مورد کنگ فو نکنیم خطر داره!!!!!)
اما در هر صورت جودو رو پیشنهاد می کنم که ورزش بسیار قشنگی هم هست اگر تهران هستی بگو کدوم منطقه ای تا یه مربی خوب بهت معرفی کنم.

sasuke

Registered User
لایک‌ها
51
خیلی ممنون دوست عزیز من که قبلا گفتم عاشق کنگفو هستم به نظر شما با این شرایط می تونم برم کنگفو یا نه؟ حالا به نظر خودم اول باید یکی دو ماه برم بدنسازی لاغر کنم بعد برم کنگفو نه؟

بالا