برگزیده های پرشین تولز

سوالی در مورد xbox 360 m PS3

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
می خواستم بدونم به جز بازی چه کارهای دیگه ای با این دو کنسول قابل انجام هست همه کاربردها رو ذکر کنین مرسی

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
می خواستم بدونم به جز بازی چه کارهای دیگه ای با این دو کنسول قابل انجام هست همه کاربردها رو ذکر کنین مرسی
همه چی از نصب لینوکس تا اینترنت و مولتی مدیا و هوارتا چیز دیگه !

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
چه فایلهای صوتی و تصویری و با چه کیفیتی میتونه پخش کنه؟

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی می شه از x360 تقریبا به عنئان یک کامپیوتر استفاده کرد
بهش موس و کی بورد وصل میشه میشه راحت از اینترنت استفاده کرد و همینطور مالتی مدیا؟

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی هم به XBOX 360 و هم به PS3 موس و کیبورد وصل می شه تقریبا هم کار یه کامپیوتر رو میکنن

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
دلیل اینکه p3 بهتره رو میشه کامل توضیح بدین؟

Conker

Registered User
لایک‌ها
14

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
میشود روی PS3 یا X360 لینوکس ریخت و بعد مایا نسخه لینوکس رویش نصب کرد و بعد به طراحی 3 بعدی و سپس رندر انیمیشن های ساخته شده با مایا با استفاده از سخت افزار فوق العاده این 2 کنسول پرداخت؟

کن کوتاراگی هم این رو نمیدونه // چه فکری شده این روی این 2 کنسول !!
dash1.gif

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
من خودم انیمشن 3 بعدی کار میکنم PS3 و XBOX 360 چیه من با PSP هم چندتا مدل کشیم ولی خیلی ساده بود با PS3 هم امتحان کردم برنامه ی Light Wave و Port 3ِD SMAX 5 هم بود بد نبود اینارو رو FEDORA CORE 6 نصب کردم .
ولی خلاصه 3 تا PS3 هم باشه سیستمش به درد انیمشن نمی خوره این سیستم من است :
6 GB RAM و CPU CORE Duo 6600 2.5 Mhz دو عدد و دو عدد گرافیک Quadro Fx SLI راستی کدامشون چنین سیستمی دارن !!!!!!!!!؟؟؟؟
من که خودم پول این سیستمو ندادم یعنی دارم که بدم کسی برام پرادختش کرد .
حالا انیمشن کار می کنی ؟؟ کارت چه طوره !!؟؟؟

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی والا من از مایا بدم میاد برای همین یادم رفت امتحان کنم !!!!!!!!! دوما نسخه ی لینوکس شو ندارم

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
میشود روی PS3 یا X360 لینوکس ریخت و بعد مایا نسخه لینوکس رویش نصب کرد و بعد به طراحی 3 بعدی و سپس رندر انیمیشن های ساخته شده با مایا با استفاده از سخت افزار فوق العاده این 2 کنسول پرداخت؟
تا اونجايي كه من ميدونم و از دوستان شنيدم در حالت رسمي و استفاده از امكاناتي كه خود سوني واسه نصب Linux گذاشته دسترسي به هسته گرافيكي ps3 امكان پذير نيست. ولي احتمالش هست كه اين امكان اضافه بشه( فعلا كه خبري نيست)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
تا اونجايي كه من ميدونم و از دوستان شنيدم در حالت رسمي و استفاده از امكاناتي كه خود سوني واسه نصب Linux گذاشته دسترسي به هسته گرافيكي ps3 امكان پذير نيست. ولي احتمالش هست كه اين امكان اضافه بشه( فعلا كه خبري نيست)
اولا اگر به هسته ی گرافیک دست رسی نداشت shell 'گرافیک باز نمی شد و بعد توانایی پخش ویدیو هم نداشت
شما چی میگن مگه میشه بدون دست رسی به هسته این کارا رو کرد تازه میشه از املاتور های مخصوص لینوکس هم استفاده کرد

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
اولا اگر به هسته ی گرافیک دست رسی نداشت shell 'گرافیک باز نمی شد و بعد توانایی پخش ویدیو هم نداشت
شما چی میگن مگه میشه بدون دست رسی به هسته این کارا رو کرد تازه میشه از املاتور های مخصوص لینوکس هم استفاده کرد
خوب يكم واضحتر ميگم:
Linux به RSX دسترسي داره،...ولي نميتونه از hardware 3D accelleration استفاده كنه، يعني هنوز خيلي كارها ميشه انجام داد به جز كارهاي سه بعدي و خوره RAM .

بالا