برگزیده های پرشین تولز

سوال-آدرس ايميل شماره تلفن هاي ايراني چيست؟؟؟؟

mohammadi89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان فروم
من يك سوال در رابطه با آدرس هاي ايميل موبايل ها داشتم و مي خواستم دوستاني كه در اين رابطه ميدانند به من كمك كنند.
من مي خواهم از طريق يك نرم افزار ارسال اس ام اس از طريق كامپيوتر (bulk sms from pc) به شماره تلفن هاي موبايل ايراني كه شامل اپراتورهاي ايران سل, تاليا و تي سي آي (tci) هست اس ام اس يا پيام كوتاه ارسال كنم.
براي اين كار نياز است كه آدرس ايميل هر خدمات دهنده را بدانم. ولي متاسفانه من به آدرس ايميل خدمات دهنده هاي تلفن ايراني اشراف ندارم.
براي تايپ هر شماره تلفن مي بايست اين آدرس را تايپ كنم:
×××××@9129364958
بجاي اين ضرب درها مي بايست آدرس خدمات دهنده ايراني تايپ شود.
در صورتيكه شما اين آدرس ها را ميدانيد, خوشحال مي شوم كه آنها را در اختيار من بگذاريد.
متنظر جوابتان هستم.
با تشكر فراوان :eek:;)
محمدي

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
با سلام خدمت دوستان فروم
من يك سوال در رابطه با آدرس هاي ايميل موبايل ها داشتم و مي خواستم دوستاني كه در اين رابطه ميدانند به من كمك كنند.
من مي خواهم از طريق يك نرم افزار ارسال اس ام اس از طريق كامپيوتر (bulk sms from pc) به شماره تلفن هاي موبايل ايراني كه شامل اپراتورهاي ايران سل, تاليا و تي سي آي (tci) هست اس ام اس يا پيام كوتاه ارسال كنم.
براي اين كار نياز است كه آدرس ايميل هر خدمات دهنده را بدانم. ولي متاسفانه من به آدرس ايميل خدمات دهنده هاي تلفن ايراني اشراف ندارم.
براي تايپ هر شماره تلفن مي بايست اين آدرس را تايپ كنم:
×××××@9129364958
بجاي اين ضرب درها مي بايست آدرس خدمات دهنده ايراني تايپ شود.
در صورتيكه شما اين آدرس ها را ميدانيد, خوشحال مي شوم كه آنها را در اختيار من بگذاريد.
متنظر جوابتان هستم.
با تشكر فراوان :eek:;)
محمدي
اگر برنامه تحت pc هست، معمولا باید توسط کابل سریال خود موبایل متصل بشید به موبایل و از اون طریق (پورت سریال) فرمان ها رو میفرسته. به ایمیل ربطی نداره.
/
خدمات ایمیل فکر نکنم شرکتی بده . همون که محمد گفت :}

بالا