آژانس هواپیماییexchanging

سوال:اثبات پرداخت پول به یک حساب در سال 84

شروع موضوع توسط aasemi ‏28 ژوئن 2010 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

1. aasemi

aasemi Registered User

سلام

من با یه شرکتی در مورد پرداخت پول در سال 84 اختلاف پیدا کردم.مشکل اینه که قبض رسید اون پولو ندارم.می خوام بدونم این اطلاعات در شبکه کامپیوتری بانک ذخیره میشه تا مثلا با سرچ اسم من بتونن پیدا کنن در سال 84 چه پرداختی هائی توسط من انجام شده ؟

2. starpars

starpars Registered User

اگه تاریخ حدودی پرداخت رو یادت باشه (مثلا بین خرداد تا شهریور ) صاحب حساب میتونه درخواست صورت حساب توی این بازه زمانی از بانک بکنه که بعدش میشه از توی اون وجه واریزی خودتونو پیدا کنین چون شماره فیش درج میشه ولی حالا نمیدونم توی این صورت حساب نام واریز کننده هم درج میشه یا نه
    البته نسخه ای از فیش که نزد بانک هست الان دیگه از بایگانی شعبه ای که توش پرداخت انجام شده خارج کردن و فکر میکنم به یه مرکز خاصی میفرستن که بعد از اینکه از طریق صورت حساب مبلغ و شماره فیشو پیدا کردین میتونین به شعبه ای که در اون پرداخت انجام شده برین و درخواست اون بایگانی رو کنین. کلا یخورده درد سر داره اگه مبلغ بالا باشه می ارزه

3. aasemi

aasemi Registered User

مسئله اینه که سال 84 من به یه شرکت اقماری پول واریز کردم...برای حق یه امتیاز.اون شرکته حالا منحل شده.هیچی ازش باقی نمونده حتی کسی برای تصفیه حساب هم نذاشتن منم تا همین چند روز پیش خبر نداشتم که منحل شده.

حالا شرکت مادر میگه اگه من بتونم ثابت کنم من این پولو واریز کردم این امتیاز مال منه.نه من یادمه کدوم بانک بود نه اونا در جریان هستند شماره حساب هم ندارن منهم ندارم. من فقط می خوام از طریق اسم و فامیل من... منو سرچ کنن... اگه دیتا ها رو نگه داری کنن براحتی میشه اسم منو پیدا کنن...حالا به این ترتیب ممکن هست؟. میبخشی باید اول توضیح بهتری میدادم.

4. alik

alik کاربر قدیمی پرشین تولز

مشکل اینه که مخصوصا سال 84 ! بعضی بانک ها نام واریز کننده را ثبت می کردند بعضی هم نه !!
    بهترین راهش 1- شعبه ای که واریز کردید 2- شماره حسابی که واریز کردید 3- تاریخ حدودی مثلا برج 3-4 سال 84
    با این سه تا مشخصه می توانید پیدا کنید فیش را و واریز مبلغ را ثابت کنید.