برگزیده های پرشین تولز

سوال از مديران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
:happy: اتفاقا می خواستم در چند تا پست بیشتر توضیح بدم:D ولی ... ;)

rose%2010.gif

باشه دوست خوبم :happy:

منتها یک موردی هست : فرومی که لینکش در اولین پست این تاپیک قرار گرفته : http://animparadise.com به خاطر گسترش فعالیت های دوستداران اون بخش و با هزینه ی شخصی و زحمات فراوان خودشون درست شده و انصافا تنها فروم تخصصی و با کیفیت در مورد انیمیشن و ... به فارسی هست .

قبل از ایجاد تاپیک و بخش انیمیشن در پرشین تولز محتوای فارسی در این موارد خیلی محدود بود ! ( اگه کیفیت فعلی اونجا رو در نظر بگیریم میشه گفت تقریبا وجود نداشت ! )

این فروم هم که لینکش در اولین پست قرار داده نشده :D تازه تاسیس هست و در ابتدای راه : http://golzarion.com

بگزریم از اینکه گاهی اینجا خون کاربران رو در شیشه می کنند ! ( از فاصله ی 300 ثانیه ای پی ام ها گرفته .. تا حذف امکان ادیت در یک مقطع و دعوت نامه ای شدن در مقطع دیگر و هزاران مورد دیگه ... )

اما موضوع اصلی اینه که همه ی این انجمن ها برای استفاده ی رایگان علاقه مندان ایجاد شده .. یعنی همه ی تلاش ها و وقت ها برای گسترش و پرداختن بیشتر به موضوعات مختلف صرف شده که ارزشمند هست .. :happy:
در یک کلام :
.

البته من جوابم رو از مدير سايت گرفتم كه فكر مي كنم جواب كاملا روشني بود و بچه هاي ديگه هم بهتره بخوننش

ولي براي روشن شدن بيشتر شما :

كسي نمي گه فلاني چرا رفتي سايت زدي يا چرا داري توش فعاليت مي كني . اتفاقا كار خوبي مي كني . ولي آيا ميشه يه بخش اين سايت رو پيشرفتش داد و بردش بالا و يه دفه از اون بالا بكوبيش زمين ؟
...........

خب در مورد بخش انيميشن اين اتفاق افتاده و اين بخش ديگه روح فعال گذشته ي خودش رو نداره . چرا ؟

---------

مني كه يه كاربر بيشتر نيستم يه زماني به دلايلي تصميم گرفتم يه فروم برا خودم بزنم و زدم . آيا اصلا اينجا كسي خبر دار شد ؟ چرا نشد ؟ چون بعضي از بخش هاش موازي با بخش هاي اين سايت بود و من نخواستم كاربران اينجا رو بكشونم اونجا . در حالي كه براي من كاربر محدوديتي هم نبود حتي اگر اينكار رو هم مي كردم . ولي حالا يه سر به بخش انيميشن خودمون مي زنيم . به عنوان يه كاربر تازه وارد و علاقه مند به انيميشن وقتي وارد اين بخش بشم و بعد از يكي دو روزي فعاليت پيش خودم مي پرسم بخشي كه اينقدر توش پست زده شده و فعال بوده چرا اون فعاليت هميشگيش رو نداره ؟

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
به نظرم اومد شايد مديران عزيز مورد بحث من اين انتقادات رو بناي دشمني من با خودشون بزارند .

خدا رو شاهد ميگيرم كه تمامي صحبت ها و حرف هايي كه زدم تنها انتقاد بود و از سر دلسوزي براي يكي از فعالترين بخش هاي سايت و نه چيزي بيشتر از اين . چه بسا همين مديران هم زحمات فراواني رو در جهت بهبود و ارتقاي مطالب سايت كشيده اند كه جاي تقدير و تشكر ويژه هم ازشون داره .

اين انتقادات رو به اين خاطر كردم كه دوستان ناخواسته زحمات بسياري رو كه كشيدن هدر ندهند . و اونها رو متوجه اشتباه خودشون كرده باشم .

در هر صورت اميدوارم هر چه سريعتر اون بخش از فعاليت هايي كه باعث ركود بخش انيميشن به خاطر فعاليت در اون سايت دارند رو به همين سايت منتقل كنند .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نظرم اومد شايد مديران عزيز مورد بحث من اين انتقادات رو بناي دشمني من با خودشون بزارند .

خدا رو شاهد ميگيرم كه تمامي صحبت ها و حرف هايي كه زدم تنها انتقاد بود و از سر دلسوزي براي يكي از فعالترين بخش هاي سايت و نه چيزي بيشتر از اين . چه بسا همين مديران هم زحمات فراواني رو در جهت بهبود و ارتقاي مطالب سايت كشيده اند كه جاي تقدير و تشكر ويژه هم ازشون داره .

اين انتقادات رو به اين خاطر كردم كه دوستان ناخواسته زحمات بسياري رو كه كشيدن هدر ندهند . و اونها رو متوجه اشتباه خودشون كرده باشم .

در هر صورت اميدوارم هر چه سريعتر اون بخش از فعاليت هايي كه باعث ركود بخش انيميشن به خاطر فعاليت در اون سايت دارند رو به همين سايت منتقل كنند .

مدیران عزیز بخش پر محتوای انیمیشن اینور که بیشتر فعالیتشون اینجاست!:lol:صاحبان اون سایت هم رجیستر یوزر بودن اینجا نه کاربر فعال یا مدیر!;)
اصولا فعالیت یوزرها در چند سایت از مشخصات پی تیه!همه یا بیمسن یا پی سی ورد یا...............

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
:happy: اتفاقا می خواستم در چند تا پست بیشتر توضیح بدم:D ولی ... ;)

rose%2010.gif

باشه دوست خوبم :happy:

منتها یک موردی هست : فرومی که لینکش در اولین پست این تاپیک قرار گرفته : http://animparadise.com به خاطر گسترش فعالیت های دوستداران اون بخش و با هزینه ی شخصی و زحمات فراوان خودشون درست شده و انصافا تنها فروم تخصصی و با کیفیت در مورد انیمیشن و ... به فارسی هست .

قبل از ایجاد تاپیک و بخش انیمیشن در پرشین تولز محتوای فارسی در این موارد خیلی محدود بود ! ( اگه کیفیت فعلی اونجا رو در نظر بگیریم میشه گفت تقریبا وجود نداشت ! )

این فروم هم که لینکش در اولین پست قرار داده نشده :D تازه تاسیس هست و در ابتدای راه : http://golzarion.com

بگزریم از اینکه گاهی اینجا خون کاربران رو در شیشه می کنند ! ( از فاصله ی 300 ثانیه ای پی ام ها گرفته .. تا حذف امکان ادیت در یک مقطع و دعوت نامه ای شدن در مقطع دیگر و هزاران مورد دیگه ... )

.
ریس جان تبریکات بسیار!
راستی ریس یه روباط عمومی برا گروه زدما!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
مدیران عزیز بخش پر محتوای انیمیشن اینور که بیشتر فعالیتشون اینجاست!صاحبان اون سایت هم رجیستر یوزر بودن اینجا نه کاربر فعال یا مدیر!
اصولا فعالیت یوزرها در چند سایت از مشخصات پی تیه!همه یا بیمسن یا پی سی ورد یا...............

نظر شما قابل احترامه و انشاله هم همينطوري هست كه شما مي فرماييد .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بنا به دلايلي يك سري از پست هايي كه زدم رو اديت كردم تا اين انتقاد من بي مورد به جاي ديگه اي ربط پيدا نكنه .

از دوستاني كه پست هاي من رو كوت كردند هم مي خوام پست هاشون رو اصلاح كنند .

بعدا سر فرصت مفصل در اين مورد بحث مي كنيم .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
حالا چرا شما هي دنبال بهانه اي مي گردي موضوع رو كش بدي ؟ بي خيال ديگه

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
از مديري كه به اين بخش دسترسي داره درخواست مي كنم تا تاپيك بسته شه .

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا