برگزیده های پرشین تولز

سوال از کاربران مقیم استان سیستان بلوچستان

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
سلام

یکی از اقوام من پزشکه و می خواد از تهران بره توی یکی از مراکز بهداشت درمان شهرستان های استان سیستان بلوچستان ... جاهائی مثل جالق از شهرستان سراوان یا سیرکان.ولی چون مدیر یه سایتی هست که نمی خواد اونو از دست بده... باید هر روز چند ساعت پای نت باشه ...مشکل اینه که ما نمی دونیم اگه به این مراکز بره دسترسی به نت هست یا نه ؟

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
dialup از شهرهای اطراف ! شهر دقیقش رو بگو از دوستم بپرسم ! سربازه اونجا

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
جاش هنوز دقیق مشخص نشده قرار شده اداره ائی که اونو میفرسته از بین انتخاب های اون یکی رو براش ردبف کنه

یکی از 5 جاست به ترتیب اولویت:

1- مرکز جالق از شهرستان سراوان
2- مرکز سیرکان از شهرستان سراوان
3- مرکز تلنگ از شهرستان چابهار
4-مرکز جلگه چاه هاشم از شهرستان دلکان
5- مرکز گلمورتی از شهرستان دلکان

سرباز نیست به عنوان پزشک خانواده میره.الان ساکن تهرانه...

تو شهرستان هائی که اسمشونو نوشتم isp هست ؟ یا باید از مخابرات بگیرن ؟

Last edited:

ishakGoolakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایشان می توانند از سرویس GPRS با استفاده از gsm مودم یو اس بی که در بازار رضا 80-85 تومان قیمت دارد و روی سیستم عامل ویندوز 32 بیتی نصب میشود استفاده کند.
مناطق تحت پوشش سیستان و بلوچستان:
http://www.irancell.ir/coverage/?id=31

کیلوبایتی 1 تومان که خیلی گران است ولی ساعات خوش 2 ریال است و همچنین با پرداخت هر 4000 تومان و خرید بسته افزایشی می تواند 50 مگابایت در ماه استفاده کند. سرعت آن مثل یک سرویس دیال آپ متوسط است.
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=403

Last edited:

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
ایشان می توانند از سرویس GPRS با استفاده از gsm مودم یو اس بی که در بازار رضا 80-85 تومان قیمت دارد و روی سیستم عامل ویندوز 32 بیتی نصب میشود استفاده کند.
مناطق تحت پوشش سیستان و بلوچستان:
http://www.irancell.ir/coverage/?id=31

کیلوبایتی 1 تومان که خیلی گران است ولی ساعات خوش 2 ریال است و همچنین با پرداخت هر 4000 تومان و خرید بسته افزایشی می تواند 50 مگابایت در ماه استفاده کند. سرعت آن مثل یک سرویس دیال آپ متوسط است.
http://www.irancell.ir/Layer2/?id=403

ممنون برای زحمتی که کشیدی

به نظر جالب میاد ولی چون دقیقا مشخص نیست که اونجائیکه فامیلم هستو پوشش میده میترسم دستگاه رو بخریم
نتونیم ازش استفاده کنیم...و بعد اینکه فکر نکنم بشه بین ساعت های مثلا 2 تا 8 صبح استفاده کرد...چون تو روز اونقدر ازش کار میکشن که فکر نکنم اونوقت شب بیدار باشه... با اینحال من بیشتر تحقیق می کنم شاید واقعا به دردش بخوره...

بعد اینکه اگه بشه با دیال آپ به شهرستان مرتبط با اون مرکز بهداشتی مرتبط بشه.. هزینه اضافه که براش داره پول چند ساعت تلفن به مرکز شهرستانش هست در روز

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
ببسن دیال اپ که همه جا هست ... چابهار هم ای دی اس ال داره فکر کنم . از بین این شهرستانها که گفتی کلا خیلی خیلی زیاد توصیه میشه بره چابهار ... اون جاهای دیگه ارزش رفتن ندارن... سراوان و بخش های توابعش مطمئنم ای دی اس ال ندارن

Last edited:

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
اوه سوری الان دیدم مرکز تلنگ :دی
کلا توصیه میشه به این کوره دهات ها نره :دی
اگه خوذ چابهار بود عالی میشد چون هر کی اینجا فارغ التحصیل میشه میره چابهار
از شهرستان تلنگ مرکز مخابراتش فکر نکنم اینترنت داشته باشه باید با استفاده از دیال آپ وصل بشه به اینترنت چابهار که فکر کنم هزینه اش زیاد میافته
بیا اینم سایت دهستان تلنگ :دیhttp://dashtyary85.blogfa.com/

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
خود چابهار که نمیشه رفت ...باید به اون مراکز روستائی که اسمشونو بردم بره...

فکر نکنم اگه چابهار adsl هم داشته باشه به مرکز روستائی تلنگ خط adsl بدن

کسی میدونه هزینه یک دقیقه تلفن ازمرکز تلنگ به جابهار چقدر میشه ؟ چون دیال آپو که حتما دارن...

اونوقت ار مراکز روستائی دیگه میشه به مرکز شهرستان با دیال آپ وسل شد... مثلا

مرکز روستائی جالق به شهرستان سراوان
2- مرکز روستائی سیرکان به شهرستان سراوان
3- مرکز روستائی تلنگ به شهرستان چابهار
4-مرکز روستائی جلگه چاه هاشم به شهرستان دلکان
5- مرکز روستائی گلمورتی به شهرستان دلکان

ممنون از وبلاگی که معرفی کردی...

Raeesi

Registered User
لایک‌ها
222
با درود

دوست عزیز اول از همه اینکه برای دایل‌آپ، شهرستان چابهار و حتی توابع نیکشهر و کنارک با چابهار داخلی محسوب میشن.
در مورد ADSL هم شرکت مخابرات منطقه آزاد فقط توی محدوده منطقه آزاد ارایه میده ولی کابل‌کشی‌ها برای ارایه سرویس به کل شهر و همچنین توابع شهرستان جهت ارایه سرویس ADSL در جریانه.
توصیه من بخش تلانگ شهرستان چابهاره چون هم مردم مهمان‌نوازتری نسبت به جاهای دیگه داره و هم اینکه به شهر چابهار نزدیک‌تره و حتی مرخصی‌های ساعتیشو هم میتونه از ساحل دریا، کوه و طبیعت استفاده کنه.

امیدوارم انتخاب مناسبی داشته باشین.

با احترام

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
من هم همون تلنگ رو بهش توصیه می کنم
ایشون می تونی با هزینه داخلی شهرستان به دیال آپ کانکت بشه .
اگه مشکل دریافت دیتا داشته باشه بنده خودم براش 1 مگ دانلود در سانیه رو جور می کنم با کمترین هزینه (تحویل درب منزل :دی )

بازم دوباره توصیه می کنم که بره چابهار که بعد پشیمون نشه

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5
با درود

دوست عزیز اول از همه اینکه برای دایل‌آپ، شهرستان چابهار و حتی توابع نیکشهر و کنارک با چابهار داخلی محسوب میشن.
در مورد ADSL هم شرکت مخابرات منطقه آزاد فقط توی محدوده منطقه آزاد ارایه میده ولی کابل‌کشی‌ها برای ارایه سرویس به کل شهر و همچنین توابع شهرستان جهت ارایه سرویس ADSL در جریانه.
توصیه من بخش تلانگ شهرستان چابهاره چون هم مردم مهمان‌نوازتری نسبت به جاهای دیگه داره و هم اینکه به شهر چابهار نزدیک‌تره و حتی مرخصی‌های ساعتیشو هم میتونه از ساحل دریا، کوه و طبیعت استفاده کنه.

امیدوارم انتخاب مناسبی داشته باشین.

با احترام

سلام
من میخواستم فیض نروسنم دیدم نمیشه!!:D
اخه مرد مومن میدونی تلنگ با چابهار چقدر فاصله داره که اینو میگی!؟؟بیشتر از2.5 ساعت...
تلنگ یکی از دورترین روستاها به چابهاره.اینقدر دور که قبلا جزو نیکشهر بوده
تلنگ تلفن ثابت نداره و موبایل روستایی داره

Raeesi

Registered User
لایک‌ها
222
جهت اطلاع هر روستایی زیرمجموعه یک دهستانه که فاصله‌ای باهم ندارند و توی هر دهستان یک دفتر ICT وجود داره که دسترسی به اینترنت مقدور میکنه ضمن اینکه در حال حاضر کابل‌کشی‌ها با سرعت بالایی در حال انجامه تا تمامی روستاها به خط تلفن ثابت مجهز بشن و در پی اون adsl بهشون واگذار بشه.

همونطور که در جریانین در حال حاضر شهرهای چابهار، کنارک و نیکشهر به اینترنت Adsl دسترسی دارند و حتی تجهیزات روستاهای دارای خط تلفن ثابت تهیه شده و منتظر نصب و راه‌اندازیه.

بالا