آژانس هواپیماییexchanging

سوال از NTTacPlus

شروع موضوع توسط Ali_Nob ‏17 فوریه 2010 در انجمن شبکه

1. Ali_Nob

Ali_Nob کاربر تازه وارد

با سلام
    من NTTacPlus Release 2.0 رو تهیه و سپس نصب کردم من برنامه های ذیل رو دارم :
    1- Install NTTacPlus as a Service
    2- NTTacPlus 2.0 Console
    3- NTTacPlus 2.0 Server
    ضمنا هیچ چیزی هم در مورد NTTacPlus نمیدونم و برای share کردن اینترنت بر روی شبکه از نرم افزار MikroTik هم استفاده کردیم لطفا راهنمایی نمایید که توسط MikroTik و NTTacPlus چطوری میشه اینترنت رو مدیریت کرد
    لطفا با زبان ساده رانمایی کنین
    بسیار ممنون

2. PersianMohammad

PersianMohammad Registered User

پس کو بقیه پست ها !!!؟

میکروتیک یه مینی روتره که به دو شکل عرضه شده، RouterBoard و RouterOS
    شکل اول؛ یک برد الکترونیکی هست که انواع اون در سایت www.RouterBoard.com قابل رویت هست . شکل دوم یک سیستم عامل است که وظایف یک روتر را بخوبی اما بصورت نرم افزاری و وابسته به یک سیستم انجام میدهد .

بنابر این واضح است که شما نمیتوانید همزمان از برنامه های دیگری مثل Nttacplus بر روی سیستمی که میکروتیک بر روی آن نصب شده است استفاده کنید .
    برای مدیریت کاربرانتان، با وضعیت کنونی سه راه حل پیش رو دارید .
    روش اول استفاده از یک سیستم به همراه VMWare میباشد . با استفاده از این نرم افزار و مجازی سازی آن، میتوانید چند سیستم عامل را بطور همزمان بر روی یک سیستم داشته باشید . و هدف مورد نظر را بدست آورید .
    روش دوم استفاده از دو سیستم مجزاست؛ یکی برای نصب کنترل و استفاده از میکروتیک،؛ یکی برای نرم افزار Nttacplus،
    و روش سوم، استفاده از مدیریت کاربر توسط میکروتیک به تنهاییست .

در هر حالت، شما باید با توجه به نوع شبکه ای که در نظر گرفته اید تنظیمات بخصوصی را بر روی میکروتیک و Nttacplus انجام دهید .

همانطور که در پست قبلی هم عرض شد، نرم افزار Nttacplus از قابلیت Radius جهت احراز هویت پشتیبانی میکند؛ این قابلیت بر روی میکروتیک نیز وجود دارد . بدنبال آن جستجو کنید .