• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال تخصصی درباره سه کاره Panasonic KX MB 1900!!کار بلدا خواهشا کمک کنند!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
سلام به دوستان گل پی تی
چند وقتیه که من دنبال یه سه کاره ی خوب و ارزون هستم برای همین تو اینترنت گشت میزنم تا یکی خوب پیدا کنم
دیشب من یه مدل لیزری 3 کاره پیدا کردم نسبت به بقیه خیلی ارزون بود
برام سوال پیش اومد اینی که لیزری هست و 3 کاره هم هست چرا باید اینقدر نسبت به بقیه ارزون تر باشه!
چون از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست برای همین اومدم اینجا تا از دوستای خوبم کمک بگیرم
مدل این سه کاره : چندکاره Panasonic KX MB 1900
اینم لینکای فروش : http://www.dgcatalog.com/multifunction/31--kx-mb-1900.html
فروشگاه آنلاین سفیر، فروشگاه اینترنتی کالاهای دیجیتال | چندکاره - multifuction | چندکاره Panasonic KX MB 1900-چندکاره پاناسونیک KX MB 1900
میهن مارکت - قيمت فروش پرینتر چند کاره - پاناسونیک Panasonic KX MB 1900 لیزری

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
سلام داداش گل خودم
خوبی عزیز دل؟
من و داداشم تو شهرمون 10سال نمایندگی ماشینهای اداری(از پاناسونیک بگیر تا کانن و سامسونگ و .....) رو داریم واسه همین میخوام از تجربیاتم در اختیارت بزارم
اول از هرچی بگم اصن سراغ این مدل و مارک نرو
دوم که بهم بگو بودجت چقد هست تا بهت بگم بهترین انتخوابت چیه؟

و بگو چه استفاده ای خواهی داشت ازش؟

farokhe

Registered User
لایک‌ها
27
داداش چرا نره چشه قیافشم حرفه ای هست منم واسه مغازم یکی میخواستم ولی جوهر افشان نه چون خشک میکنه
خوب شما یک مدلی واسمون نام ببر و لینکی هم بده هر چی قیمتش پایین باشه بهتره
استفاده هم استفاده عمومی و شخصی تشکر:)

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
خدمت دوستای گلم بگم که جز اچ پی و کانن نگیرین،چرا؟خوب الان مفصل توضیح میدم
ببین در قدم اول بگم ک سیاست شرکت های اچ پی و کانن برعکس شرکتای دیگه مثل سامسونگ و پاناسونیک هست،،این شرکت ها میان قیمت اولیه دستگاه ها رو بالا میزنن(به خاطر کیفیت و کلاس کارشون) اما بعد واسه خرج های بعدی خیلی ارزونتر هستند(مثل شارژ و لوازم یدکی) که واقعا اگه پانا و سامی بگیرین کلافه میشین از بس که خرج کنین،،بعد خیلی هم خرابیشون زیاده(چند ماه پیش حدود 800 کیلو!!! دادیم که به این آشغال خر ها بردن!!!)
در قدم بعدی بگم که فردا که بخواهین بفروشین اونا اصن هوادار ندارن و میشه شناسنامتون!!! اما کانن و اچ پی همیشه مشتریشو هست
موارد زیادی هستند که در جمله میگم نگیرین به نفعتونه! گذشته از همه این دلیل ها تجربه اینارو تایید میکنه
البته بگم که توی کانن و اچ پی هم مدل های خوب داره و بد داره

farokhe

Registered User
لایک‌ها
27
تشکر فراوان کاملا قانع کننده بود
حالا خودت نمی خوای چند مدل از این دو تا مارک نام ببری که کمتر استهلاک داشتنو کار بری پسند از لحاظ دید شما بودن چون تعمیر کارا بهتر از فروشندها جنس رو میشناسن یعنی تو دل جنس هستن..

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
سلام داداش گل خودم
خوبی عزیز دل؟
من و داداشم تو شهرمون 10سال نمایندگی ماشینهای اداری(از پاناسونیک بگیر تا کانن و سامسونگ و .....) رو داریم واسه همین میخوام از تجربیاتم در اختیارت بزارم
اول از هرچی بگم اصن سراغ این مدل و مارک نرو
دوم که بهم بگو بودجت چقد هست تا بهت بگم بهترین انتخوابت چیه؟

و بگو چه استفاده ای خواهی داشت ازش؟
داداش احسان گل یدونه باشی به مولا
مرسی از جوابت داداشم
راستشو بخای من تو همین رنج قیمتا میخام بگیرم حالا یه 50 تومن بالا پایین.مصرف هم صرفا فقط خانگی هستش .
جوهر افشان رو شنیدم زود خشک میشن اگه استفاده نکنیم.تعداد چاپشم کمتره برای همین دنبال لیزری هستم
ببین این مدل که گفتم یعنی اصلا به قیمتش نمیرزه?
چرا پانا خوب نیس?معمولا خرابیاش در چه سطحه?
اگه خوب ازش استفاده شه بازم خراب میشه?
میدونی چیه لامصب قیمتش نسبت به مدل های مشابهش خیلی وسوسه کنندس!!!
درکل اگه بیشتر راهنمایی کنی ممنونت میشم دادش احسان

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
خوب خدمت 2 دوست گلم بگم ک
جوهر افشان که اصن هیچ،4 روز باهاش نزنی هدش خشک میشه هزینشم سرسام آوره!!
از اچ پی مدل 1132 خیلی عالی هست حدود 400-450 هست و کانن 4010 هست حدود 550-600 هست که کانن واسه استفاده خیلی زیاد هست
اما در مورد پانا بگم که خیلی خدماتش ضعیف هست و کلا واسه رفع کوتی وارد کشور میشه!! خوب میگی که قیمتش وسوسه کنندس،این تازه قیمت اینترنتیش هست همینو ما کمتر میدیم!
اگه 1 روز زود تر تاپیکو میزدی یه 1132 بود 4 روز کارکرد فروختمش 250!!
پانا مثلا کاتریج خیلی گرون هست حدود 150 هست!یعنی اگه خراب شد این همه هزینه داره در حالی که مثلا اچ پی قیمت کاتریجش 55 هست،،خوب این خیلی تفاوت ایجاد میکنه
اگه پانا رو بگیری و خوب مراقبت کنی دیگه حداکثر بعد 5-6 شارژ بخوای کاتریجشو عوض کنی الله اکبر!!!!
خوب اینارو که بهت میگم هیچوت یه فروشنده بهت نمیگه داداش گلم،
پیشنهاد من: اگه بتونی جور کنی هزینشو اچ پی یا کانن بگیر(بازم میگم نه هر مدلی رو ازش)ولی یک عمر دیگه خیالت راحته

-----------------
بازم سر میزنم داداش گلم هر سوالی داشتی بپرس،خیلی دوست دارم یکی از دلایلشم اینه که اولین معاملم تو پی تی با تو بوده
:blush:

saeed1000

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
من از همین پرینتر استفاده میکنم
زمانی که من خریدم از پرینتر تک کاره اچ پی ارزونتر بود ساخت چین نیستش فکر کنم مال مالزی
کیفیت پرینت مت در حد قابل قبول و خوب هستش ولی پرینت عکس خوب نیس ( چون رزولوشن پرینتش 600*600 هستش )
اسکنش در حد خوب و نسبتا خوب
کپی در حد قابل قبول
سرعت کپیش هم 24 برک در دقیقه هستش-- واقعیه امتحان کردم
اونجور که من دیدم گیر و رفع گیرش راحته ولی معایبش قسمت فید دستی و صدای زیاد اونه
متعاقبا کیفیت ساختش در حد اچ پی نیستش ولی کاراتونو را میندازه
تونر و کارتریج درامش مجزا هستن و سه بار میتونین تونر رو برا یه درام شارج کنین (به گفته سایتش )
خدمات پس از فروششو نمیدونم
بهرحال اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین بهترین پیشنهاد برای پرینتر اچ پی هستش

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
خوب خدمت 2 دوست گلم بگم ک
جوهر افشان که اصن هیچ،4 روز باهاش نزنی هدش خشک میشه هزینشم سرسام آوره!!
از اچ پی مدل 1132 خیلی عالی هست حدود 400-450 هست و کانن 4010 هست حدود 550-600 هست که کانن واسه استفاده خیلی زیاد هست
اما در مورد پانا بگم که خیلی خدماتش ضعیف هست و کلا واسه رفع کوتی وارد کشور میشه!! خوب میگی که قیمتش وسوسه کنندس،این تازه قیمت اینترنتیش هست همینو ما کمتر میدیم!
اگه 1 روز زود تر تاپیکو میزدی یه 1132 بود 4 روز کارکرد فروختمش 250!!
پانا مثلا کاتریج خیلی گرون هست حدود 150 هست!یعنی اگه خراب شد این همه هزینه داره در حالی که مثلا اچ پی قیمت کاتریجش 55 هست،،خوب این خیلی تفاوت ایجاد میکنه
اگه پانا رو بگیری و خوب مراقبت کنی دیگه حداکثر بعد 5-6 شارژ بخوای کاتریجشو عوض کنی الله اکبر!!!!
خوب اینارو که بهت میگم هیچوت یه فروشنده بهت نمیگه داداش گلم،
پیشنهاد من: اگه بتونی جور کنی هزینشو اچ پی یا کانن بگیر(بازم میگم نه هر مدلی رو ازش)ولی یک عمر دیگه خیالت راحته

-----------------
بازم سر میزنم داداش گلم هر سوالی داشتی بپرس،خیلی دوست دارم یکی از دلایلشم اینه که اولین معاملم تو پی تی با تو بوده
:blush:
خیلی آقایی احسان جان
چشم مایی :ذی
آقا من تا 2 3 هفته دیگه حتما میخام یه 3 کاره بگیرم اگه دست دو چیزی سراغ آوردی حتما خبرم کن
خیلی خیلی ممنون بابت پاسخات .ایشالا بتونم جبران کنم
از

سلام
من از همین پرینتر استفاده میکنم
زمانی که من خریدم از پرینتر تک کاره اچ پی ارزونتر بود ساخت چین نیستش فکر کنم مال مالزی
کیفیت پرینت مت در حد قابل قبول و خوب هستش ولی پرینت عکس خوب نیس ( چون رزولوشن پرینتش 600*600 هستش )
اسکنش در حد خوب و نسبتا خوب
کپی در حد قابل قبول
سرعت کپیش هم 24 برک در دقیقه هستش-- واقعیه امتحان کردم
اونجور که من دیدم گیر و رفع گیرش راحته ولی معایبش قسمت فید دستی و صدای زیاد اونه
متعاقبا کیفیت ساختش در حد اچ پی نیستش ولی کاراتونو را میندازه
تونر و کارتریج درامش مجزا هستن و سه بار میتونین تونر رو برا یه درام شارج کنین (به گفته سایتش )
خدمات پس از فروششو نمیدونم
بهرحال اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین بهترین پیشنهاد برای پرینتر اچ پی هستش

اول از همه ممنون از توضیحت داداشم
یه چند تا سوال سعید جان
شما کی این پرینتر رو گرفتید!؟از اون موقع تا حالا مشکلی واسش پیش نیمده؟
تا حالا چند تا پرینت باهاش گرفتی؟
تو سایت نوشته با تونرش میشه 2000 صفحه رو پرینت گرفت.واقعا اینطوریه؟
راستی منظورت از فید دستی نداشتن ADF هستش؟
ممنون میشم جواب بدید

saeed1000

Registered User
لایک‌ها
90
خیلی آقایی احسان جان
چشم مایی :ذی
آقا من تا 2 3 هفته دیگه حتما میخام یه 3 کاره بگیرم اگه دست دو چیزی سراغ آوردی حتما خبرم کن
خیلی خیلی ممنون بابت پاسخات .ایشالا بتونم جبران کنم
از

اول از همه ممنون از توضیحت داداشم
یه چند تا سوال سعید جان
شما کی این پرینتر رو گرفتید!؟از اون موقع تا حالا مشکلی واسش پیش نیمده؟
تا حالا چند تا پرینت باهاش گرفتی؟
تو سایت نوشته با تونرش میشه 2000 صفحه رو پرینت گرفت.واقعا اینطوریه؟
راستی منظورت از فید دستی نداشتن ADF هستش؟
ممنون میشم جواب بدید

من مرداد ماه گرفتمش
و مشکل خاصی نداشته
حدود 500 تا
تو سایتا نوشتن ولی بیشتر جا ها دیدم همون 1500 تا هستش بنظرم برا پرینت متن بتونی بیشتر از 1500 تا بزنی
adf تغذیه خودکاره که 1900 نداره دنبال یه مدل بالاترش باش
تو پرینت ها دو تا منبع کاغذ هستش یکی سینی کاغذ هستش که کشویی هستش و بعدی تغذیه دستی اون هستش که میتونی کاغذ ها رو بدی پرینت کنه
1900 تکیه گاهتغذیه دستی نداره یعنی دونه دونه کاغذ رو تو دست میگیری به دستگاه میدی ( یعنی بیخیالش بشی )
تو اچ پی یا دیگه مارک ها یدونه سینی یا صفحه ای هستش که نصب میشه و کاغذ ها رو خودش نگه میداره
تا حالا کاغذ توش گیر نکرده ولی ممکنه خطای گیر کردن کاغذ بده که باید در بالاییشو باز کنی و دوباره ببندی--- بیشتر تو قسمت همون تغذیه دستی این پیام رو میده

samoel

Registered User
لایک‌ها
7
من مرداد ماه گرفتمش
و مشکل خاصی نداشته
حدود 500 تا
تو سایتا نوشتن ولی بیشتر جا ها دیدم همون 1500 تا هستش بنظرم برا پرینت متن بتونی بیشتر از 1500 تا بزنی
adf تغذیه خودکاره که 1900 نداره دنبال یه مدل بالاترش باش
تو پرینت ها دو تا منبع کاغذ هستش یکی سینی کاغذ هستش که کشویی هستش و بعدی تغذیه دستی اون هستش که میتونی کاغذ ها رو بدی پرینت کنه
1900 تکیه گاهتغذیه دستی نداره یعنی دونه دونه کاغذ رو تو دست میگیری به دستگاه میدی ( یعنی بیخیالش بشی )
تو اچ پی یا دیگه مارک ها یدونه سینی یا صفحه ای هستش که نصب میشه و کاغذ ها رو خودش نگه میداره
تا حالا کاغذ توش گیر نکرده ولی ممکنه خطای گیر کردن کاغذ بده که باید در بالاییشو باز کنی و دوباره ببندی--- بیشتر تو قسمت همون تغذیه دستی این پیام رو میده
آقا یدونه باشی.مرسی از اطلاعات مفیدت

سراغ چند کاره نرو

چند کاره مهمترین مزیتش اینه که کم جا میگیره!
وگرنه حرف شما رو قبول دارم

saeedk2

Registered User
لایک‌ها
4
آقا من یه مدل canon mg6140 پارسال گرفتم که 6 تا کارتریج داره
چون نمی خواستم تانک استفاده کنم براش 6 تا از این کارتریج های قابل شارژ گرفتم و 6 تا هم جوهر 200 سی سی
با هربار شارژش نزدیک 250 تا پرینت رنگی a4 میزنه و خیلی کم مصرف و بصرفه تر از لیزری هست
الان نزدیک 15 ماه دارم ازش استفاده می کنم بدون کوچکترین اذیت و مشکلی
حتی شده 2 هفته هم ازش استفاده نشده ولی راحت بدون اینکه خشک بشه دوباره پرینت گرفته
من چون در مغازه استفاده می کنم خیلی ازش کار میکشم و میانگین روزی 20 تا پرینت رو باهاش میزنم رنگی
درکل پیشنهادم یه مدل تو همین مشخصاته که بگیرید و مثه من راحت باهاش کار کنید

dgcatalog

Registered User
لایک‌ها
36

mirtalasan

Registered User
لایک‌ها
158
سلام ش بنده تو مغازم عیت همین مدل رو دارم که یک سالی هستش که دارم ازش استفاده میکنم یعنی باهاش فاکتور مشتری ها رو چاپ میکنم و کاملا هم ازش راضی هستم خیلی کار درسته کوپی هم داره که استفاده میکنم در کل ازش راضیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا