برگزیده های پرشین تولز

سوال تخصصی در مورد قلیون

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من الان دارم ميرم قوه خونه
از اولين باري كه قليون كشيدم 1دبيرستان تا الان 23 سالگيم فقط دوسيب كشيدم
دوست خالي دوست دارم وقتي هم رفقا ميان مجبور ميشم دوسيب طالبي يا دوسيب هلو سفارش بدم
ولي خيلي باحاله قليون نباشه ميميرم:دي

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
درسته خانسار ضررش نسبت به تنباکوهای دیگه کمتره ولی اصلا پیشنهاد به کشیدنش نمیکنم چون آدم به شدت بوی سیگار میگیره همین میوه ای ها بهتره دلیل چون که بو نمیگیری در ضمن به خاطر مواد شیمیایی هرچی زودتر میمیری دلیل اینکه تنباکوهای الان نا مرغوب شده این هست که همه قلابی هستند در ضمن کی گفته الواحه و النخل بهترین تنباکو هستند بهترین و گرانترین تنباکو تو تهران الفاخر هست که ما رفتیم شهرستان گیر نیاوردیم الفخار به قیمت 3000 تومان تو جمهوری به فروش میرسه من خودم شخصا نعناع میکشم سرد و چه بسا فشار پایین بیار هست یکی از دوستان در مورد سر درد گفت که باید بگم احتمال 50 درصد یا زغال نا مرغوب بوده یا النخل به درد نخور رو کشیدی که به سردرد دچار شدی
النخل بهترین توتون دو سیب دنیاست ! ولی تو بقیه طعم ها الفاخر خداست ! یه 5 سیب هم داره که خیلی خوبه !
اینجا 1500 بود ! بعد گرونش کردن شد 2500 ! :دی
این که خیلی کثیف کاری میشه من که همیشه بدنه رو اتفاقا میشورم
آره ! منم قبول دارم که باید بدنه رو شست ! اینجوری طعم 2 سیب میگیره فقط ! خیلی هم سنگین میشه !

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
قلیون خیلی خوبه تا میتونید بکشید براتون لازمه :)

فقط انگور - پرتغال نعنا - هلو نعنا - هندوانه - طالبی ;)

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قلیون خیلی خوبه تا میتونید بکشید براتون لازمه :)

فقط انگور - پرتغال نعنا - هلو نعنا - هندوانه - طالبی ;)

تو هم که هرچی تنباکو تگری بیار بود اسم بردی آقا یادش بخیر تو خدمت من عسل کشیدم بعد خربزه هم خریده بودیم شبانه انتقالم دادن به بیمارستان ارتش شستشوی معده الان با اسم این تنباکوها اون ماجرا یادم افتاد

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
i4211_10.jpg

fariddelaram

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان کسی جواب ما را نداد.
خوانسار را توی چی خیس کنم بهتره؟ چن ساعت ؟

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان کسی جواب ما را نداد.
خوانسار را توی چی خیس کنم بهتره؟ چن ساعت ؟

آقا ول کن این حرفا رو . کلا قید قلیون رو بزن.
به جوونی ات رحم کن و گرنه تا آخر عمر معتاد قلیون میشی. هر بار قلیون کشیدن معادل 70 نخ سیگار است ( به نقل از پژوهشگران )

fariddelaram

Registered User
لایک‌ها
6
آقا ول کن این حرفا رو . کلا قید قلیون رو بزن.
به جوونی ات رحم کن و گرنه تا آخر عمر معتاد قلیون میشی. هر بار قلیون کشیدن معادل 70 نخ سیگار است ( به نقل از پژوهشگران )

شما درست می فرمایید ولی من تا آخر عمر قصد ندارم ادامه بدم. الان تو دوران مجردی که همیشه تو خونه تنهام نیاز به همچین چیزی دارم. شما هم اگه توی همچین تعطیلاتی سه روز تنهایی می کشیدی حال منو درک می کردی

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
شما درست می فرمایید ولی من تا آخر عمر قصد ندارم ادامه بدم. الان تو دوران مجردی که همیشه تو خونه تنهام نیاز به همچین چیزی دارم. شما هم اگه توی همچین تعطیلاتی سه روز تنهایی می کشیدی حال منو درک می کردی

همه مشکلات از همین قسمت شروع میشن. مواظب باش. مگه مجبوری تنها تو خونه باشی؟ بزن بیرون یا بشین یه فیلم توپ نیگاه کن. یا برو یه دستگاه بازی پلی استیشن بخر . یا روی اینترنت گردش کن. یا آهنگ بذار و برقص .اگر حوصله هیچکدوم رو نداری فوقش برو یه دختر بیار تو خونه و با هم حال کنین. باور کن ایناخیلی بهتره. اگر برای اوقات تنهایی ات برنامه نریزی ضرر می کنی . جدی می گم. قدر جوونی رو بدون .

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
همه مشکلات از همین قسمت شروع میشن. مواظب باش. مگه مجبوری تنها تو خونه باشی؟ بزن بیرون یا بشین یه فیلم توپ نیگاه کن. یا برو یه دستگاه بازی پلی استیشن بخر . یا روی اینترنت گردش کن. یا آهنگ بذار و برقص .اگر حوصله هیچکدوم رو نداری فوقش برو یه دختر بیار تو خونه و با هم حال کنین. باور کن ایناخیلی بهتره. اگر برای اوقات تنهایی ات برنامه نریزی ضرر می کنی . جدی می گم. قدر جوونی رو بدون .

اگه آواتورت عوض کنی من حرفات رو قبول می کنم :D

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
صد نفر تا حالا گفته بودن عوض کنم اما قبول نمی کردم.

اما چون تو گفتی عوضش کردم .

موقتا اینو گذاشتم :rolleyes:

ای ول حالا بهتر شد :D
حالا دیگه حرفات رو قبول می کنم ولی نمی تونم نکشم آخه بد جوری حال میده :(

fariddelaram

Registered User
لایک‌ها
6

به نظر من بیشتر این پیشنهادات از قلیون کشیدن بدتره:
- بیرون رفتن و گردش فکر خوبیه . موافقم
- فیلم دیدن وقتی میچسبه که همراهش یه قلیون توپ هم چاق کرده باشی:p
- پلی استیشن که چشم چار آدم را کور می کنه:lol:
- دختر اوردن که جز گناه کردن و ضربه زدن به خانواده ای که بعدا تشکیل خواهم داد فایده ای نداره :(

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
قليون برات چي داره؟
فكر خونواده آيندت هستي ولي فكر سلامت خودت نيستي وقتي تو دويدن و كوه كم آوردي ميفهمي چي ميگم اون موقع هم يه درصدي از ريه ات از بين رفته و ....

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49

قليون الان خيلي لازمه. اثراتي كه قليون در دراز مدت روي كنترل جمعيت داره رو جدي بگيريد.
عمه من اخيراً فوت كرد. 22 خرداد مراسم چهلمين روز فوت اونه. هميشه 4 پله مي اومد نفسش بند مي اومد.
اين اواخر دكتر عكسش ريه اش رو ديد و پرسيد ايشان سيگار يا قليون مي كشند؟ همه گفتيم نه. ما تا بحال نديديم. تو ICU ازش پرسيديم گفت كه بله چند سالي در جواني مي كشيده. :blush:
تازه اون تنباكوهاي معمولي بنده خدا رو به اين روز انداخته حالا اين همه اسانس و مواد شيميائي كه داخل اين تنباكوها مي زنند 100% سم توليد مي كنه. خيلي از اومدن اين تنباكوها نمي گذره. سرطان ريه در ايران بيداد خواهد كرد. ايران در سرطان رتبه دوم رو در جهان داره. حالا بكشيد.:(

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
پس دیگه قلیون نکشیم ؟ ولی من تا جایی که تجربه کردم قلیون نفس آدم رو نمیگیره و سیگاره که خیلی بده

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قليون برات چي داره؟
فكر خونواده آيندت هستي ولي فكر سلامت خودت نيستي وقتي تو دويدن و كوه كم آوردي ميفهمي چي ميگم اون موقع هم يه درصدي از ريه ات از بين رفته و ....

من خودم هر هفته کوه میرم قلیون هم تفریحی میکشم زمانی که کوه میری همون اول یه آب دهن سیاهی بالا میاری که بیا و ببین فکر کنم به خاطر قلیون هست ولی کلا ضرر داره ولی حالش به یه سرطان تکمیل میارزه قلیون بکش حالشو ببر ولش کن بابا ضرر داره باور کن یه حالی داره که نگو و نپرس

tir2

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون : bhz_1991

Last edited:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
من خودم هر هفته کوه میرم قلیون هم تفریحی میکشم زمانی که کوه میری همون اول یه آب دهن سیاهی بالا میاری که بیا و ببین فکر کنم به خاطر قلیون هست ولی کلا ضرر داره ولی حالش به یه سرطان تکمیل میارزه قلیون بکش حالشو ببر ولش کن بابا ضرر داره باور کن یه حالی داره که نگو و نپرس

من نميدونم چه حالي داره... يه بار به زور دوتا از دوستان گفتن بيا بكش... يك ... دو كام گرفتم ديدم حالم داره بهم ميخوره... بوي آب گنديده ي مرداب و توتون حالم رو بهم ميزد :wacko::wacko:
باز من ميشينم دوسير عرق كشمش يا دو پيك ويكسي :p ميزنم يه حالي ميده ... قليون كه سرطان زا هم هست نميدونم چه حالي ميده :wacko:

بالا