برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره اپلود فايل در مديافاير

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
دوستان همون طور كه ميدونيد توي مديافاير و بقيه اپلود سنترها اگر شما فايلي رو اپلود كنيد بعد مدتي مثلا 30 روز اگر اون فايل دانلود نشه فايل پاك خواهد شد!
ولي اگر اكانت پرميوم داشته باشيد فايل باقي خواهد موند.
حالا ميخواستم ببينم كه ايا تاز ماني كه ما اكانت پرميوم داريم فايلها باقي ميمونن يا صرفا اين كه درحالت پرميوم اپلود شده باشن كافيه.
منظورم اينه كه اگه مثلا من يه امانت3 ماهه مديا فاير بگيرم وفايلهامو توش اپلود كنم. ايا فايلها براي هميشه خواهند موند يا فقط توي اون 3 ماه دووم دارن؟
سوال دوم اين كه ايا مديا فاير حالت ريموت اپلو د كه لينكهاي ستقيم رو توي خودش اپلود ميكنه داره؟
وايا تو اين سايت ميشه مثل uploading.com كه لينكهاي رپيد شير دپازيت فايل ومگا اپلود رو ميشه كشيد روي اكانت خودمون همچين چيزي داره؟ و اگر داره ايا فقط مستقيم ميكنه يا ميشه اكستركت كرد فايلها رو و بعد اپلودشون كرد؟

ممنون:rolleyes:

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
برای من که اصلا پاک نمیکنه ! فایلی رو آپلود کردم 4 ماه پیش ! 1 دونه دانلود هم نداره ! پاک هم نشده ! اکانت پرمیوم هم ندارم !

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
برای من که اصلا پاک نمیکنه ! فایلی رو آپلود کردم 4 ماه پیش ! 1 دونه دانلود هم نداره ! پاک هم نشده ! اکانت پرمیوم هم ندارم !

مرسي::)
از دوستان ديگه كسي تا حالا اكانت پرميوم اين سايت رو نداشته؟:(

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
منم یه زمانی چندتا فایل آپلود کرده بودم هفته قبل نگا کردم دیدم همه سر جاش هستند
ولی الآن نیستن :D

vahidhwp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام،
دوست گرامی،در مدیافایر فایل هایی که متعلق به حساب Basic هستند،اگه تا یه ماه دانلود نشن،خود به خود پاک خواهند شد. اگه نیاز به نگهداری دائمی آرشیو فایل های خودتون دارید که این واسه اکثر دانلود سنتر ها حیاتی است، من اکانتMediafire Pro رو به شما پیشنهاد میکنم،چون قیمتش بسیار مناسبه،پهنای باند بالایی رو تو اکانتاش ارائه میکنه، خدمات جانبی مثل دانلود همزمان چند فایل(BULK DOWNLOAD/ZIP DOWNLOAD) و بررسی آماری میزان دانلود ها رو بر اساس موقعیت جغرافیایی و زمانی و نوع فایل ها و ...، پسورد گذاری فایل ها و ... در اختیارت قرار میده.

نماینده رسمی مطمئنی هم چند ماهی است تو ایران داره: http://iran-mediafire.ir

موفق باشید.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام،
این حالت رزومه محدوده یا همیشگیه؟

بالا