برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره فروشگاه اینستاگرامی

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
سلام وقت بخیر
دوستان یک فروشگاه داخل اینستاگرام راه انداختم اما فالورهایی که جذب کردم هم خیلی تعداد کمی هست هم اینکه اصلا سودی نداشتن
اگر کسی راه حلی بلده یا راهنمایی یا... مشتاقانه انجام میدم
ممنون

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام وقت بخیر
دوستان یک فروشگاه داخل اینستاگرام راه انداختم اما فالورهایی که جذب کردم هم خیلی تعداد کمی هست هم اینکه اصلا سودی نداشتن
اگر کسی راه حلی بلده یا راهنمایی یا... مشتاقانه انجام میدم
ممنون
از کیفیت جنسی که دارید میفروشید و قیمتش مطمعن هستید؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
من یه دوستی دارم ساکن دبی هست، اومده یه پیج زده از دبی فیلم میگیره و میزاره و اطلاعات مفید میده و یه حالت بلاگری پیدا کرده
حالا در کنار بلاگری، سفارش خرید از دبی هم میگیره و خیلی هم موفق شده
ولی اگر میامد فقط یه پیج سفارش خرید از دبی میزد احتمال 99 درصد هیچکس نه اعتماد میکرد و نه ازش خرید میکرد
سایر کسانی هم که من دیدم موفق هستند به این شکل کار رو پیش بردن که در کنار اطلاعات مفید فعالیت تجاری هم دارند

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
از کیفیت جنسی که دارید میفروشید و قیمتش مطمعن هستید؟
کیفیت جنس عالی هست قیمت ها هم نسبت به بازار سعی کردم منصفانه بذارم

من یه دوستی دارم ساکن دبی هست، اومده یه پیج زده از دبی فیلم میگیره و میزاره و اطلاعات مفید میده و یه حالت بلاگری پیدا کرده
حالا در کنار بلاگری، سفارش خرید از دبی هم میگیره و خیلی هم موفق شده
ولی اگر میامد فقط یه پیج سفارش خرید از دبی میزد احتمال 99 درصد هیچکس نه اعتماد میکرد و نه ازش خرید میکرد
سایر کسانی هم که من دیدم موفق هستند به این شکل کار رو پیش بردن که در کنار اطلاعات مفید فعالیت تجاری هم دارند
ممنون به این ایده هم فکر میکنم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کیفیت جنس عالی هست قیمت ها هم نسبت به بازار سعی کردم منصفانه بذارم
اگه جنست نسبت به رقیبا کیفیت و قیمت مناسبی داره مشکل دیده نشدن پیج و کارهات هست که باید تبلیغات کنی و همونطور که دوستان گفتن ویدیو های پر طرفدار بسازی و کنارش فروش رو جلو ببری. البته پیشنهاد میکنم یه مشاوره بگیری چون ادم نمیتونه کیفیت کار خودشو خوب قضاوت کنه.

محل مناسب برای این تاپیک هم بخش سرویس های انلاین (شبکه های اجتماعی) هست بعد از به نتیجه رسیدن منتقل میکنم اونجا.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
حاج محمدی یه پیج داره اطلاعات خوبی میده ولی پکیج مکیج ازش نخر
باید کاری کنی که مخاطب با پیجت درگیر بشه
حالا یا نقد و بررسی از محصولاتت بذاری یا یه جوری معرفی کنی که جالب باشه یا حالت بلاگری داشته باشه پیجت

me22

Registered User
لایک‌ها
574
پیج احمدکلاته رو فالو کن و استوری‌ها و پست‌هاش رو ببین - ahmad_kalaateh
ایده‌ها و راه‌کارهای خوبی میده

آیدی اینستات رو هم اینجا برامون بذار شاید بچه‌های پی‌تی علاقمند به محصولت باشن و خرید کنن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
حاج محمدی یه پیج داره اطلاعات خوبی میده ولی پکیج مکیج ازش نخر
باید کاری کنی که مخاطب با پیجت درگیر بشه
حالا یا نقد و بررسی از محصولاتت بذاری یا یه جوری معرفی کنی که جالب باشه یا حالت بلاگری داشته باشه پیجت
ممنون
آدرس پیجش چیه؟

پیج احمدکلاته رو فالو کن و استوری‌ها و پست‌هاش رو ببین - ahmad_kalaateh
ایده‌ها و راه‌کارهای خوبی میده

آیدی اینستات رو هم اینجا برامون بذار شاید بچه‌های پی‌تی علاقمند به محصولت باشن و خرید کنن
ممنون حتما همینکارو میکنم
پیجم فروش لباسه
آدرس پیج هم اینه :
instagram.com/HarpagShop

بنظرم از سایت خودت کاربر رو بفرستی اینستا بهتره ، هدفمند میشه تا اینکه فالور نامرتبط بگیری

اره اینم فکر خوبیه ممنون

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
قبلا فکر کنم میگفتی تو وب خارجم و درامد خوبی دارم
نمیدونم شاید اشتباه کردم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
پیجم فروش لباسه
آدرس پیج هم اینه...
1) اینستاگرام، بیشتر محل نمایش مسخره بازی است تا فروشگاه و کارهای حرفه ای! پس انتظار خیلی زیادی از این شبکه اجتماعی نداشته باشید.

2) در اینستاگرام درصد بالایی از کاربران، کودکان و نوجوانان هستند. سعی کنید محصولات برای این گروه سنی اضافه کنید.

3) تعداد محصولاتی که در پیج قرار دادید؛ خیلی کمه... کاربر دوست داره از فروشگاهی خرید کنه که جنس های زیادی داشته باشه!

4) یکی از مهمترین مشکلات پیج شما، نداشتن مانکنه. (نمیدونم اگه مانکن استخدام کنید؛ حتماً فروشتون بالاتر میره یا خیر... ولی بالاخره اینجوری، نسبت به سایر رقبا چند پله عقب ترید)

5) بعد از اینکه پیج رو پُروپیمون کردید (حداقل صد پست)، اونوقت میتونید به فکر تبلیغات باشید. تبلیغات هم اینجوری نیست که شما یک میلیون هزینه کنید و توقع داشته باشید، حداقل هزینه تبلیغات دربیاد. خیر... شما تبلیغات که می کنید، فقط برای برندسازیه... شاید از تبلیغاتی که می کنید؛ حتی یک فروش هم نداشته باشید ولی میگن که در درازمدت تبلیغات، جواب میده (هرچند که بنده به شخصه ندیدم... من به شخصه تبلیغات رو فقط برای شناخته شدن برند قبول دارم و اینکه از تبلیغات فروش مستقیم خوبی داشته باشید؛ در عمل ندیدم)

6) اکثر فالورهای شما، فالورهای تبادلی هستند. فالور تبادلی از فالور فیک خیلی خیلی بهتره ولی در عمل تعاملی با پیج ندارند.

7) به هیچ عنوان فالور فیک نزنید.

8) از دوستان و آشنایان تون بخواهید بیان تو پیج، در قسمت کامنت ها، سوال بپرسند و شما جوابشون رو بدید.

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
قبلا فکر کنم میگفتی تو وب خارجم و درامد خوبی دارم
نمیدونم شاید اشتباه کردم
اره همچنان هم توی وب انگلیسی فعالیت دارم

1) اینستاگرام، بیشتر محل نمایش مسخره بازی است تا فروشگاه و کارهای حرفه ای! پس انتظار خیلی زیادی از این شبکه اجتماعی نداشته باشید.

2) در اینستاگرام درصد بالایی از کاربران، کودکان و نوجوانان هستند. سعی کنید محصولات برای این گروه سنی اضافه کنید.

3) تعداد محصولاتی که در پیج قرار دادید؛ خیلی کمه... کاربر دوست داره از فروشگاهی خرید کنه که جنس های زیادی داشته باشه!

4) یکی از مهمترین مشکلات پیج شما، نداشتن مانکنه. (نمیدونم اگه مانکن استخدام کنید؛ حتماً فروشتون بالاتر میره یا خیر... ولی بالاخره اینجوری، نسبت به سایر رقبا چند پله عقب ترید)

5) بعد از اینکه پیج رو پُروپیمون کردید (حداقل صد پست)، اونوقت میتونید به فکر تبلیغات باشید. تبلیغات هم اینجوری نیست که شما یک میلیون هزینه کنید و توقع داشته باشید، حداقل هزینه تبلیغات دربیاد. خیر... شما تبلیغات که می کنید، فقط برای برندسازیه... شاید از تبلیغاتی که می کنید؛ حتی یک فروش هم نداشته باشید ولی میگن که در درازمدت تبلیغات، جواب میده (هرچند که بنده به شخصه ندیدم... من به شخصه تبلیغات رو فقط برای شناخته شدن برند قبول دارم و اینکه از تبلیغات فروش مستقیم خوبی داشته باشید؛ در عمل ندیدم)

6) اکثر فالورهای شما، فالورهای تبادلی هستند. فالور تبادلی از فالور فیک خیلی خیلی بهتره ولی در عمل تعاملی با پیج ندارند.

7) به هیچ عنوان فالور فیک نزنید.

8) از دوستان و آشنایان تون بخواهید بیان تو پیج، در قسمت کامنت ها، سوال بپرسند و شما جوابشون رو بدید.
سلام دوست عزیز وقتت بخیر
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که کردی ، حتما سعی میکنم ازشون استفاده کنم
برای مورد یک حرفتونو قبول دارم اما پیج های موفق فروشگاهی رو دیدم که فالور های بسیار زیادی دارن و فروش بالایی هم دارن که البته تعدادشون هم کمه ( البته انتظار ندارم که توی کوتاه مدت به نتیجه برسم اما هدفم اینه که به مرور زمان ...)
بقیه موارد هم توی اولین فرصت ترتیبشو میدم

me22

Registered User
لایک‌ها
574
شما با این آدم پیشرفت کردید؟
من توو اینستا فعالیت نمی‌کنم ولی کسایی بودن که میشناختمشون (هم مجازی و هم بیرون) که با راه‌کارهای همین بنده خدا و مدیر همیار یه مسیری رو در زمان کمتری رفتن

me22

Registered User
لایک‌ها
574
ممنون حتما همینکارو میکنم
پیجم فروش لباسه
آدرس پیج هم اینه :
instagram.com/HarpagShop

ببین به قول جردن بلفورت اگه ازت خرید نمیکنن به این دلیله که بهت اعتماد ندارن. معمولا مردم به یه پیج جدید، به یه برند جدید گارد دارن.
بدون تعارف بگم که پست‌هات واقعا ضعیفن. من نمیدونم به محصول دسترسی داری یا ولی اگه محصول رو داری بدون از خیلی پیج‌ها جلویی

- بهترین راه اعتمادسازی استفاده از چهره‌ی خودته، حالا اگه به هر دلیلی دوست نداری از چهره‌ت استفاده کنی، حداقل از محصولت ویدئو بگیر و روی ویدئو صحبت کن و محصولت رو توضیح بده
- برای پست‌هات اگه بتونی کاور بذاری که خیلی عالی میشه
- حتما و حتما پیج‌های خیلی معتبر حوزه کاری خودت رو فالو کن و تا جایی که می‌تونی ازشون تقلید کن. حتی براشون کامنت بذار.
- پیج‌هایی که تا حدودی مخاطبانشون به دردت می‌خوره و احتمال داره ازت خرید کنن که زیاد کامنت می‌خورن رو فالو کن و نوتیفیکشن اون پستشون رو روشن کن و تا پست گذاشتن برو براشون کامنت بذار (منظور پیج‌هاییه که هر پستشون بیش از 300-400 تا کامنت می‌خوره)
- بزرگترین مزیت اینستاگرام نسبت به وبسایت، قابلیت استوری هستش. توی استوری‌ها باید بلاگری کنی که باعث جلب اعتماد و رفاقت با مخاطب بشه که اصولش رو خیلی بلد نیستم ولی همین پیج‌هایی که بچه‌ها معرفی کردن رو ببینی یه چیزهایی دستت میاد

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
اما پیج های موفق فروشگاهی رو دیدم که فالور های بسیار زیادی دارن و فروش بالایی هم دارن که البته تعدادشون هم کمه...
منظور من از جمله:
"اینستاگرام، بیشتر محل نمایش مسخره بازی است تا فروشگاه و کارهای حرفه ای! پس انتظار خیلی زیادی از این شبکه اجتماعی نداشته باشید."

این بود که به صورت پیش فرض، پلتفرم اینستاگرام خصوصاً در ایران برای راه اندازی فروشگاه طراحی نشده ولی فعلاً چاره ای نیست! و به همین دلیل ناچاری(!) یک فروشگاه می تونه جهش ها و موفقیت های زیادی در این پلتفرم پیدا کنه...

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
اگه خودت مغازه داری بهترین راه فیلم گرفتن در محیط مغازه ست

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
تصاویر و نوع عکاسی خیلی مهم هست
بعدش استفاده درست هشتگ ها

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
ببین به قول جردن بلفورت اگه ازت خرید نمیکنن به این دلیله که بهت اعتماد ندارن. معمولا مردم به یه پیج جدید، به یه برند جدید گارد دارن.
بدون تعارف بگم که پست‌هات واقعا ضعیفن. من نمیدونم به محصول دسترسی داری یا ولی اگه محصول رو داری بدون از خیلی پیج‌ها جلویی

- بهترین راه اعتمادسازی استفاده از چهره‌ی خودته، حالا اگه به هر دلیلی دوست نداری از چهره‌ت استفاده کنی، حداقل از محصولت ویدئو بگیر و روی ویدئو صحبت کن و محصولت رو توضیح بده
- برای پست‌هات اگه بتونی کاور بذاری که خیلی عالی میشه
- حتما و حتما پیج‌های خیلی معتبر حوزه کاری خودت رو فالو کن و تا جایی که می‌تونی ازشون تقلید کن. حتی براشون کامنت بذار.
- پیج‌هایی که تا حدودی مخاطبانشون به دردت می‌خوره و احتمال داره ازت خرید کنن که زیاد کامنت می‌خورن رو فالو کن و نوتیفیکشن اون پستشون رو روشن کن و تا پست گذاشتن برو براشون کامنت بذار (منظور پیج‌هاییه که هر پستشون بیش از 300-400 تا کامنت می‌خوره)
- بزرگترین مزیت اینستاگرام نسبت به وبسایت، قابلیت استوری هستش. توی استوری‌ها باید بلاگری کنی که باعث جلب اعتماد و رفاقت با مخاطب بشه که اصولش رو خیلی بلد نیستم ولی همین پیج‌هایی که بچه‌ها معرفی کردن رو ببینی یه چیزهایی دستت میاد
اره درسته هنوز بهم اعتماد ندارن
محصولات مال خودمن و بهشون دسترسی دارم
پست هام میدونم ضعیفه بخاطر همین هم میخوام از دانش دوستای عزیزی مثل شما استفاده کنم. من کار اصلیم چیز دیگه ای هست و بخاطر اینکه میخوام منبع درامد های مختلفی داشته باشم اومدم یه فروشگاه انلاین زدم که بعد از یه مدت بتونم روش حساب کنم.
حتما توصیه هایی که کردی رو انجام میدم .ممنون

اگه خودت مغازه داری بهترین راه فیلم گرفتن در محیط مغازه ست
نه مغازه ندارم

تصاویر و نوع عکاسی خیلی مهم هست
بعدش استفاده درست هشتگ ها
ممنون. فعلا اول راه هستم و تخصصی هم توی این حوزه نداشتم و سعی دارم تخصص کار رو به مرور یاد بگیرم.

بالا