برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره مشکلات پیش امده در سایتم

hidaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
سلام و عرض ادب
قبل از اینکه سوالم رو مطرح کنم بگم که اوایلی که سایتم رو راه اندازی کردم نوشته های زیادی با سئو ضعیف و اغلب کپی در سایتم منتشر می کردم و پس از مدت کوتاهی هم به نتیجه خیلی خوبی رسیدم _مشکلات سایت من از سه ماه یعد و از موقعی شروع شد که به دلایلی سروری که سایت من درون قرار داشت پاک شد و من بکاپ نداشتم:((اینم بگم که هر چی داشتم اعم از پست ها و عکس هام حذف شد) مجبور شدم سایت رو از نو روی همون دامنه بزنم اما با یه تغییر بزرگ اونم این بود که سئو مطالبم از اوایل خیلی بهتر بود اما این دفعه نتیجه نگرفتم . پست هم این بار کمتر قرار می دادم ولی تقریبا اختصاصی بودن بعد از چند ماه تصمیم گرفتم یه فروم برای سایت شکست خوردم بزنم و زدم _اما چون نال بود یا شایدم به خاطر اینکه از لحاظ ایمنی در سطح پایین قرار داشت ربات های اسپم عین مور و ملخ ریختن و رو فرم من لینک های بی کیفیت خودشون رو مدام پست می کردند و صد ها لینک با انکر تکست های مختلف در سایت های مختلف اسپم به فروم من دادن:general208:که البته تمام تایپیک های اونا رو هم حذف کردم الان یه چند ماهی میشه فروم رو حالت افلاینه و سایت هم چیزی خاصی نداره و بازدید کمی هم دارم:eek:
نظر شما چیه؟ اشتباه من چی بوده؟_باید در ادامه چیکار کنم؟_خودم فکر می کنم دامنه جدید بزنم (دات کام دامنه فعلیم)و دامنه فعلیم رو ریدایرکت 301 کنم و روی دامنه جدید لینک سازی و ... کنم .
اگه خواستین بگین ادرس سایت رو پ.خ کنم براتون
لطف کردین که خوندین منتظر راهنمایی هاتون می مونم.:)

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
سلام بنظر بنده باید از اول همه ایندکس هارو پاک میکردید و بعد دوباره شروع میکردید .

در مورد دامنه جدید هم بنظرم بهتر هست .

بالا