برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره وضغیت adsl شاتل

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سوال از برو بچ اینجا در مورد ADSL :
آقایان من یه خط DSL دارم . حالا اگه من بخوام ISP مو عوض کنم باید دوباره هزینه رااندازی بپردازم یا نه ؟

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از LOCOMOTIVE :
آقا اين adsl shatel مال تبريز چجورياست

شاتل بهتره يا سالار كه نماينده پارس آنلاينه

اگه سرويس دهنده ديگه اي تو تبريز هست و خوبه معرفي كنيد لطفا
مرسي
شاتل تبریز خودش خوبه ولی نحوه برخوردشون با مشترک واقعا" زننده و توهین آمیزه :D
ماکس نت هم بدک نیست . کیفیت نسبتا" خوب . قیمت بالا .
همارا هم هست که کیفیت دایال اپشون افتضاحه . پشتیبانیشون خیلی ضعیفه
یه شرکت جدید به اسم itshams هم تازگیا افتتاح شده که مراکز مخابراتی محدودی سرویس میده ولی تخفیف نوروزی دارن و قیمتهاشون هم مناسبه :) نحوه برخوردشون هم خیلی خوب و مودبانه بود :)

به نقل از mehdi25 :
یه سوال از برو بچ اینجا در مورد ADSL :
آقایان من یه خط DSL دارم . حالا اگه من بخوام ISP مو عوض کنم باید دوباره هزینه رااندازی بپردازم یا نه ؟

متاسفانه بله

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
راجع به شاتل در تهران هم بحث کنید

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از Arvin_2max :
پس یعنی الان من که پیش شمارم 4452 بید (قراره تا آخر اسفند ، مخابراتش از نظر ADSL ساپورت کنه) باید بیخیال داتک بشم دیگه؟
عجب آدمایی هستنا..
اييي هم محليم كه 4450 هستيم.
من خيلي وقته دنبال دي اس الم جدي قرار بود تا آخر اسفند درست بشه؟ يني الان درسته؟

shayanbahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مي خوام ADSL بگيرم و شاتل از نظر قيمت خوب بوده (متاسفانه DATAK هنوز اين محدوده رو ساپورت نمي کنه) اگر ممکنه کساني که تجربه اي داشتن بگن از ADSL شاتل در تهران
ممنون

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز فردا اکانت یکماهه من تمام میشه و در کل راضی بودم جز روزهای اول که مشکل سرعت داشت و منم البته اینجا در موردش نوشتم ولی راضی هستم . البته انتخاب بهتری نداشتم . سرعت دانلود 16 کیلو (128 کیلوبیت) در اکثر مواقع دارم که رقم ایدئالی است ...البته چون هنوز تبدیل به دانلود کننده حرفه ای نشده ام حدود 7گیگ ترافیک بدون اینکه استفاده بشه از بین رفت ! دروغ زیاد تو کار شونه چه بخش فروش چه پشتیبانی .بخش فروش تا وقتیکه اکانت وصل نشده باهات مهربان و مودب هستندو تحویلت می گیرند. یکیشون که صداش پای تلفن خیلی دلنشینه! دوست داشتم همیشه با اون حرف بزنم .در بخش پشتیبانی هم یک نفرشون هم بی ادب تشریف دارند و کاربر رو بی سواد فرض می کنند.ولی نظرم اینه که اگر احساس کردی مشکل از اونهاست بی رودربایستی رنگ قهوه ای بزن بهشون و تردید نکن! ولی انتخاب خوبیه در کل و پیشنهادش می کنم اگر داتک نمی تونی بگیری.

nikan_nikan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
من 9 ماه مشترک شاتل بودم تو شهرک غرب تهران. ظاهرا بهترین کیفیت شاتل توی شهرک غرب ارائه میشه ولی من اصلا راضی نبودم. اصلا شاتل پشتیبانی درست و حسابی نداره. بیشتر به نظر میرسه هیئت باشه تا شرکت. هرکی هرکیه. وقتی زنگ میزدم برای پشتیبانی ( چون ماهی 10-12 روز مشکل داشتم) میگفتن با شما تماس میگیریم، من هم منتظر مینشستم تا تماس بگیرند ، ولی نمیگرفتند. دوباره تماس میگرفتم میگفتند با کی صحبت کردی قبلا و خلاصه سر کار میزاشتند. حداقل ماهی 5 روز قطع بودم که هیچ خصارتی نمیداند ولی اگر یک روز پولشون دیر میشد، اینترنت رو قطع میکردند. تازه باید خودم پیک میگرفتم پول ماهیانه رو براشون میفرستادم ، پیک رو هم 2 ساعت معطل میکردند .... خلاصه برای من اعصاب نذاشته بودند. فیلترشون هم افتضاح بود، میرفتم توی یک سایت ، بعضی صفحه ها رو میآورد، بقیه رو میگفت " مشترک گرامی ...." . دیدم اینطوری نمیشه رفتم با یک شرکت دیگه (فن آوا) مشترک شدم و الآن دارم از اون استفاده میکنم. وقتی به شاتل زنگ زدم که قراردادم رو فسخ کنید ( چون 50 هزار تومن ودیعه گرفته بودن و 50 تمون هم برای مودم امانی داده بودم) گفتند شما از یک نمایندگی ما اشتراک گرفتید که الآن دیگه نمایندگی ما نیست، شما باید از اون شرکت پولت رو پس بگیری. زنگ زدم به اون شرکت گفت که باید از شاتل پولت رو پس بگیری. خلاصه 100 تومن ما رو هم خوردند. خلاصه داستانی بود. به نظر من اصلا سراغ این شرکت نرید. والا باید کارتون رو تعطیل کنید بیافتید دنبال پشتیبانی.

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام به همه
من 9 ماه مشترک شاتل بودم تو شهرک غرب تهران. ظاهرا بهترین کیفیت شاتل توی شهرک غرب ارائه میشه ولی من اصلا راضی نبودم. اصلا شاتل پشتیبانی درست و حسابی نداره. بیشتر به نظر میرسه هیئت باشه تا شرکت. هرکی هرکیه. وقتی زنگ میزدم برای پشتیبانی ( چون ماهی 10-12 روز مشکل داشتم) میگفتن با شما تماس میگیریم، من هم منتظر مینشستم تا تماس بگیرند ، ولی نمیگرفتند. دوباره تماس میگرفتم میگفتند با کی صحبت کردی قبلا و خلاصه سر کار میزاشتند. حداقل ماهی 5 روز قطع بودم که هیچ خصارتی نمیداند ولی اگر یک روز پولشون دیر میشد، اینترنت رو قطع میکردند. تازه باید خودم پیک میگرفتم پول ماهیانه رو براشون میفرستادم ، پیک رو هم 2 ساعت معطل میکردند .... خلاصه برای من اعصاب نذاشته بودند. فیلترشون هم افتضاح بود، میرفتم توی یک سایت ، بعضی صفحه ها رو میآورد، بقیه رو میگفت " مشترک گرامی ...." . دیدم اینطوری نمیشه رفتم با یک شرکت دیگه (فن آوا) مشترک شدم و الآن دارم از اون استفاده میکنم. وقتی به شاتل زنگ زدم که قراردادم رو فسخ کنید ( چون 50 هزار تومن ودیعه گرفته بودن و 50 تمون هم برای مودم امانی داده بودم) گفتند شما از یک نمایندگی ما اشتراک گرفتید که الآن دیگه نمایندگی ما نیست، شما باید از اون شرکت پولت رو پس بگیری. زنگ زدم به اون شرکت گفت که باید از شاتل پولت رو پس بگیری. خلاصه 100 تومن ما رو هم خوردند. خلاصه داستانی بود. به نظر من اصلا سراغ این شرکت نرید. والا باید کارتون رو تعطیل کنید بیافتید دنبال پشتیبانی.

صحبتهاي اين دوستمون را به نوعي من هم تاييد ميكنم.الان 5-6 ماهي هست كه از شاتل به ناچار سرويس ميگيرم چون هيچ شركت ديگه اي فعلا تو مركز ما سرويس نميده.اعصاب خوردكني كامل كامل.اينقدر زنگ زدم به پشتيبانيشون كه همشون منو ميشناسند.از نظر سرويس دهي به نظر من افتضاحه و قيمتهاشون هم بالاست.خسارتي هم در كار نيست حتي اگر مقصر باشند.خلاصه اينكه منتظرم تا شركتهاي ديگه تو منطقه ما سرويس بدن تا با شاتل قراردادم رو فسخ كنم.به اميد اون روز كه اميدوارم هرچه زودتر باشه.

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

گرفتید که الآن دیگه نمایندگی ما نیست، شما باید از اون شرکت پولت رو پس بگیری. زنگ زدم به اون شرکت گفت که باید از شاتل پولت رو پس بگیری. خلاصه 100 تومن ما رو هم خوردند. خلاصه داستانی بود. به نظر من اصلا سراغ این شرکت نرید. والا باید کارتون رو تعطیل کنید بیافتید دنبال پشتیبانی.
خیلی کار کثیف و غیر اخلاقی کردند اینا بنظرم یکار بکن . مثل اون پسره خارجی که یک ایرانی در ebay بهش لپ تاپ خراب فروخت و اونم رفت برای پسر ایرانیه یک وبلاگ در بلاگ اسپات درست کرد و عکسهای پسر ایرانیه رو گذاشت و ابرو و حیثیتش رو برد . حتی عکسهایی که ایرانیه از پرو پاچه زنان در مترو در انگلیس یواشکی انداخته بود در وبلاگ گذاشت! شما برو یک دامین ثبت کن به اسم shatelucantswallowmymoney.com بعد شما اسناد و مدارکت رو در این صفحه بگذار! و بگو که پولت رو خوردند بعد ترتیب یک google bomb میدیم که هر کس دنبال اسم شاتل گشت این سایت اولین گزینه باشه! خلاصه از حلقومشون می کشیم بیرون. البته من که دارم اینا رو می گم خودم هم منزل هم محل کار شاتل دارمها! و مشکل حادی هم ندارم :lol:

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
خیلی کار کثیف و غیر اخلاقی کردند اینا بنظرم یکار بکن . مثل اون پسره خارجی که یک ایرانی در ebay بهش لپ تاپ خراب فروخت و اونم رفت برای پسر ایرانیه یک وبلاگ در بلاگ اسپات درست کرد و عکسهای پسر ایرانیه رو گذاشت و ابرو و حیثیتش رو برد . حتی عکسهایی که ایرانیه از پرو پاچه زنان در مترو در انگلیس یواشکی انداخته بود در وبلاگ گذاشت! شما برو یک دامین ثبت کن به اسم shatelucantswallowmymoney.com بعد شما اسناد و مدارکت رو در این صفحه بگذار! و بگو که پولت رو خوردند بعد ترتیب یک google bomb میدیم که هر کس دنبال اسم شاتل گشت این سایت اولین گزینه باشه! خلاصه از حلقومشون می کشیم بیرون. البته من که دارم اینا رو می گم خودم هم منزل هم محل کار شاتل دارمها! و مشکل حادی هم ندارم :lol:

من هم موافقم.بايد جلوي اين شركتها ايستاد.هركسي متناسب با توان خويش.من هم خودم از كساني هستم كه شاتل پوست منو كنده و اعصابم رو حسابي بهم ريخته و بعد از 5 ماه پيگيري مستمر بالاخره تونستم حقم رو ازشون بگيرم.شما هم هر كاري كه فكر ميكني جواب ميده انجام بده.منم به شما كمك خواهم كرد.

nikan_nikan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد ترتیب یک google bomb میدیم که هر کس دنبال اسم شاتل گشت این سایت اولین گزینه باشه! خلاصه از حلقومشون می کشیم بیرون. البته من که دارم اینا رو می گم خودم هم منزل هم محل کار شاتل دارمها! و مشکل حادی هم ندارم

الآن هم تقریبا همین کار رو کردم. وقتی تو google برای شاتل جستجو کنی همین تاپیک تقریبا اول میاد. به هر حال از همدردی تون ممنونم. راستش 100 هزار تومن پول کمی نیست ولی زیاد هم نیست. اینکه به همین راحتی آدم رو سر کار بزارن علنا یجور توهینه و به قول شما کار کثیفیه. آخرین باری که باهاشون تماس گرفتم به من گفتند نمیتونند برام کاری بکنند. چون میدونند که پلیس و دادگستری نمیان برای اینقدر پول پیگیری کنند، راحت تو روی آدم به آدم توهین میکنند.
به هر حال من از یه شرکت دیگه گرفتم که اون هم مشکلات خودش رو داره ولی حداقل قطعیش خیلی کمتره ضمن اینکه اول کار هم ودیعه نگرفتند. سرعتش هم 1024/512 است.

بالا