برگزیده های پرشین تولز

سوال درمورد تیپاکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلام . دوستان اگه یه کالا بخواد از تهران به وسیله تیپاکس برای ما ارسال بشه به اصفهان چقدر طول میکشه به دست ما برسه ؟؟؟؟

mahdi-1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام
اگه قبل از ۱۲ ظهر تو تهران بسته تحویل تیپاکس بشه ، روز بعد صبح - حداکثر ظهر میرسه دسته شما

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
اگه قبل از ۱۲ ظهر تو تهران بسته تحویل تیپاکس بشه ، روز بعد صبح - حداکثر ظهر میرسه دسته شما

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

ممنون دوست عزیز . اگه با پست پیشتاز بفرستن دوشنبه میرسه احتمالا درسته ؟

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
ممنون دوست عزیز . اگه با پست پیشتاز بفرستن دوشنبه میرسه احتمالا درسته ؟

پست پیشتاز هم بشه اگه تا قبل از ساعت 1 ظهر تحویل پست داده بشه معمولا 24 ساعته میرسونن نهایتا
ولی با توجه یه افزایش 30 درصدی تعرفه ی پستی , برای شهر های مجاور هم استفاده از تیپاکس بهتره هم در هزینه هم در زمان
برای شهر های دور تر تیپاکس خیلی گرون در میاد نسبت به پست ( اگه وزن مرسوله زیاد نباشه )

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
پست پیشتاز هم بشه اگه تا قبل از ساعت 1 ظهر تحویل پست داده بشه معمولا 24 ساعته میرسونن نهایتا
ولی با توجه یه افزایش 30 درصدی تعرفه ی پستی , برای شهر های مجاور هم استفاده از تیپاکس بهتره هم در هزینه هم در زمان
برای شهر های دور تر تیپاکس خیلی گرون در میاد نسبت به پست ( اگه وزن مرسوله زیاد نباشه )

ممنون عزیز بابت اطلاعاتی که در اختیار بنده گذاشتید

kamygt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
تیپاکس خیلی بهتر من 2 ظهر دوچرخه فرستادم از تهران به شمال فردا صبح رسید

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
داداش گلم بچپ تیپاکسو وولش نکن حرف نداره ولی اگه خدای نکرده خواستی یه روز یه نقطه ای وسیله بفرستی که تیپاکس پوشش دهی نداشت این از ما به شما گفتن با اتوبوس بفرست ولی با پست به هر نحوی که شده نفرست حتی اگه لایه پرغوگذاشتن بدترین ضربه ها که حتی محمدعلی بکسورغول جهان دوومی هم میزدو به بسته وارد میکنن پست=دوروغی بس بسیار عدم تعهد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
پست جدیدا خیلی افتضاح شده ! تیپاکس واقعا بهتره
هر زمانی که با تیپاکسی جنسی واسم ارسال شده حداکثر 24 ساعته رسیده ( حتی از تهران به کرمان برام ارسال شده و 24 ساعته رسیده )
پست بشدت افتضاح شده. اونقد افتضاح که وقتی یه مرسوله از شیراز به کرمان با پیشتاز فرستاده میشه 6 الی 7 روز طول میکشه تا بدستم برسه ! اینا فقط اسمی میگن 24-48 ساعت
واسه من که یک هفته ای با پست پیشتاز میرسه
تیپاکس از نظر زمانی و مسئولیت پذیری بنظره من بهتره

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

تیپاکس خیلی بهتره
فقط برخی موارد و قبول نمیکنه

پست یهو یه بسته ای و خوشش میاد از تیپاکس و .. هم زودتر میرسونه زیر حتی 24 ساعت
یک بسته ای 3 روزه
یک بسته ای 6 روزه

نمیدونم کار این پست پیشتاز چرا اینجوری هست

mani sh

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان دیگه این قدر هم از پست بد نگید.
پست هم با طرح gps کی گذاشت هر بسته ای رو که قبل از ساعت 2 تحویل میگره تا فردا قبل از ساعت 10 به مقصد میرسونه.
من از نصف شهر های ایران خرید داشتم تا حالا نشده به غیر از یکی 2 مورد مشکلی زمانی نداشتم.

من حتی هارد رو هم با پست فرستادم و مشکلی نبوده.
هزینش هم برای بسته های کم تر از 1 کیلو پست بهتره و هر چی بیشتر بشه تیپاکس ارجعیت داره.
تیپاکس محله ما که باید التماسش کنیم تا بسته رو بیاره در خونه چند بارم مجبور شدم خودم برم بگیرم چون تا ساعت 5 عصر هنوز بسته رو نیوورده بود.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان دیگه این قدر هم از پست بد نگید.
پست هم با طرح gps کی گذاشت هر بسته ای رو که قبل از ساعت 2 تحویل میگره تا فردا قبل از ساعت 10 به مقصد میرسونه.
من از نصف شهر های ایران خرید داشتم تا حالا نشده به غیر از یکی 2 مورد مشکلی زمانی نداشتم.

من حتی هارد رو هم با پست فرستادم و مشکلی نبوده.
هزینش هم برای بسته های کم تر از 1 کیلو پست بهتره و هر چی بیشتر بشه تیپاکس ارجعیت داره.
تیپاکس محله ما که باید التماسش کنیم تا بسته رو بیاره در خونه چند بارم مجبور شدم خودم برم بگیرم چون تا ساعت 5 عصر هنوز بسته رو نیوورده بود.
بستگی به اداره پست هر شهر و هر منطقه ایم داره
مثلا تو شهر ما از مشکل گشادی مفرط رنج میبرن
ناگفته نماند که تیپاکس واسه ما درب محل نمیاره
زنگ میزنه به گوشیت میگه بیا مث ادم جنستو تحویل بگیر :D
ولی خب همینکه 24 ساعته میرسه عالیه
تیباکس سایتی چیزی نداره؟
تیپاکس

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
خدایی کار تیپاکس خیلی خوبه من برای گیلان تالش فرستادم حدود 2روز رسید

بستگی به اداره پست هر شهر و هر منطقه ایم داره
مثلا تو شهر ما از مشکل گشادی مفرط رنج میبرن
ناگفته نماند که تیپاکس واسه ما درب محل نمیاره
زنگ میزنه به گوشیت میگه بیا مث ادم جنستو تحویل بگیر :D
ولی خب همینکه 24 ساعته میرسه عالیه

تیپاکس

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
زمان رسیدن کاملااااااااااااااااااااااااا
متفاوته...

اینجا ایران است و بس...

مخلص...

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
با اجازه استارتر محترم ... تو ايران پستي هست كه مواد غذايي فاسد شدني (تو حجم كم) رو جابجا كنه كه فاسد نشه؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
با اجازه استارتر محترم ... تو ايران پستي هست كه مواد غذايي فاسد شدني (تو حجم كم) رو جابجا كنه كه فاسد نشه؟
درود
والا من دیدم پسته یا خرما با پست ارسال کنن ولی تا حالا مواد غذایی فاسدشدنی ندیدم
فک میکنم جز ممنوعات پستیه ولی 100 درصد مطمئن نیستم

سلام . دوستان اگه یه کالا بخواد از تهران به وسیله تیپاکس برای ما ارسال بشه به اصفهان چقدر طول میکشه به دست ما برسه ؟؟؟؟

احتمال خیلی زیاد هر روزی که قبل از ظهر ارسال بشه روز بعدش میتونین تحویلش بگیرین
تهران به کرمان 24 ساعتی ارسال میشد
شاید تهران به اصفهان زودترم برسه

Last edited:

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
درود
والا من دیدم پسته یا خرما با پست ارسال کنن ولی تا حالا مواد غذایی فاسدشدنی ندیدم
فک میکنم جز ممنوعات پستیه ولی 100 درصد مطمئن نیستم

ارادتمند، ممنون از راهنمايي. پس يعني بعنوان مثال شيريني كه خامه داشته باشه شرايط ارسال ندارن؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ارادتمند، ممنون از راهنمايي. پس يعني بعنوان مثال شيريني كه خامه داشته باشه شرايط ارسال ندارن؟

خواهش میکنم

خیلی بعید میدونم. فک نمیکنم امکان ارسال چنین شیرینی وجود داشته باشه چون مطمئنن خامش فاسد میشه.

این مورد رو مطمئنم ارسال نمیکنن. چون خامه نیاز به جای خنک داره تا از فسادش جلوگیری بشه ولی تو بار مرسولات پستی چنین امکانی فراهم نیست

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
خواهش میکنم

خیلی بعید میدونم. فک نمیکنم امکان ارسال چنین شیرینی وجود داشته باشه چون مطمئنن خامش فاسد میشه.

این مورد رو مطمئنم ارسال نمیکنن. چون خامه نیاز به جای خنک داره تا از فسادش جلوگیری بشه ولی تو بار مرسولات پستی چنین امکانی فراهم نیست

راستش اين سوال رو براي راه اندازي يه كسب و كار جديد پرسيدم اما هر چي فكر ميكنم راهي به ذهنم نميرسه براي جابجايي بين شهري اين نوع محصولات فاسد شدني. به هر حال ممنون از راهنماييتون.

bz4d1245

Registered User
لایک‌ها
17

این مورد امکان پست حالا توسط هر شرکتی رو نداره... چون حالت خودشو از دست میده.شاید بتونی خامه فله ارسال کنی ولی شیرنیی ******* با طرح و رنگ و لعاب.خیر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا