برگزیده های پرشین تولز

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، هنگامی که میخوایم سرورمجازی بخریم میشه یک دامنه مانند saeid.com رو به مثلا 10 سرور مجازی مختلف بدیم؟
یعنی بیایم 10 سرور مجازی مختلف با رم و قدرت سخت افزاری مختلف بخریم و همشون رو یک دامنه بدیم.

صاحب نظران و کاربلدها در این خصوص یک راهنمایی بنده رو داشته باشن ممنون میشم.

hugz18bdvtrpfg2ygd6j.png

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
این دامنه برای hostname شما ( در صورت ارائه خدمات rdns استفاده می شود ) استفاده می شود البته اگر سرویس دهنده امکان پردازش ابری سرور مجازی نداشته باشد این فیلد ها عملا مصنوعی هستند و هیچ تاثیری در سرویس شما نخواهد داشت

mhdpop1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بلی این امکان وجود دارد و هیچ مشکلی در تنظیم ان نخواهید داشت

Saeed6670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام من کاربر تازه هستم .من میخوام سرورمجازی باهارد1ترابایت ورم 4بگیرم ونامحدود
برای سایت دانلود فیلم وآهنگ .درضمن سایتم ثبت نیست و نمیخوامم ثبت کنم .میخواستم راهنمایی کاملی بکنید .ایا میتونم یه ازسرورمجازیم به عنوان هاست دانلود استفاده کنم ؟در ضمن به نظرشما چه نوع سروری بگیرم که حق کپی رایت و....این چیزا رو نداشته باشه و بی دردسر باشه درکل .
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
باسلام من کاربر تازه هستم .من میخوام سرورمجازی باهارد1ترابایت ورم 4بگیرم ونامحدود
برای سایت دانلود فیلم وآهنگ .درضمن سایتم ثبت نیست و نمیخوامم ثبت کنم .میخواستم راهنمایی کاملی بکنید .ایا میتونم یه ازسرورمجازیم به عنوان هاست دانلود استفاده کنم ؟در ضمن به نظرشما چه نوع سروری بگیرم که حق کپی رایت و....این چیزا رو نداشته باشه و بی دردسر باشه درکل .
بله هاست میتونید از یک سرور مجازی با ظرفیت ذخیره سازی بالا و با کانفیگ انجینیکس برای هاست دانلود استفاده کنید.
در صورتی که قصد تهیه سرور مجازی را دارید این فرصت را از دست ندهید.
تخفیف سرور مجازی ویژه ی سال نو - 2016

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

آقای رحمانی @dark_7qe

mhdpop1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می توانید با قیمت مناسب از سرور های ما خریداری نمایید امکانات مذکور هم به شما ارائه خواهد شد

بالا