برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد آندوسکوپی

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
با سلام
می خواستم بدونم علم پزشکی این همه پیشرفت کرده آیا راهی برای آزمایش آندوسکوپی هم پیدا نموده یا نه ؟
هنوز باید اون وسیله مخصوص رو وارد دهان کنن ...
کسی این جا تجربه داشته ؟

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله

برای آندوسکوپی باید مانند کسی که روزه گرفته غذا نخوری خودشان بهت می گویند چکار کنی بعد یک بسته دستمال با خودت ببر

من خودم 2 بار آندوسکوپی کردم

حتما حواست باشه اسپری بی حسه کننده تو گلو بزند

من اولین بار که آندوسکوپی کردم خیلی اذیت شدم

بار دوم یک جا رفتم زیاد اذیت نشدم ولی طرف کارش خیلی درست بود بهم توضیح می داد و در آخر یک عکس از جای که مشکل داشتم پرینت رنگی گرفت و بهم داد و تمام مشکلات را هم نوشته بود

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
بله

برای آندوسکوپی باید مانند کسی که روزه گرفته غذا نخوری خودشان بهت می گویند چکار کنی بعد یک بسته دستمال با خودت ببر

من خودم 2 بار آندوسکوپی کردم

حتما حواست باشه اسپری بی حسه کننده تو گلو بزند

من اولین بار که آندوسکوپی کردم خیلی اذیت شدم

بار دوم یک جا رفتم زیاد اذیت نشدم ولی طرف کارش خیلی درست بود بهم توضیح می داد و در آخر یک عکس از جای که مشکل داشتم پرینت رنگی گرفت و بهم داد و تمام مشکلات را هم نوشته بود

پس هنوز مشکلات حل نشده :D
راه دیگه ای برای نشون دادن زخم معده وجود نداره ؟

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا ولی به از مدتی که دوباره قرص ها قطع می شود و در خوردن خوراک خود دقت نمی کنم این مشکل برام پیش می آید

اگر تا دفعات آندوسکوپی زیاد شود عوارض دارد پس اگر هر دکتری رفتی گفت بیا آندوسکوپی بگو قبلا کردم اینم نتایج آن ولی اگر ضرروی بود حتما انجام بده سعی کن جای بری که دکتر کارش این باشه تا درست تشخیص بدهد

من بار اول که انجام دادم یک میکروب تو روده و معده بود تقریبا 5 ماه روزی 10 تا قرص می خوردم و کم کم قرص کم شد دوباره مشکل برایم پیش آمد رفتم یکجای دیگه خدا خیرش بده دکتره خیلی حرفه ای

بالا