برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد آپلود سنتر

moein_lootii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه می شه راهنماییم کنین و بگین چه اطلاعاتی و چه مقدار سرمایه باید داشته باشم
می خوام فعلا در حد ساپورت یه فروم باشه که در حد 40 50 هزارتا کاربر داره

moein_lootii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیخیال اون فروم که گفتم
اول فکر می کردم که مثلا یه فروم به نام x که یه تعداد کاربر داره رو بتونم ساپورت کنم
به این صورت که فرض کنید من اسم سایتم هست XWw.moein.com و تو Xww.moein.com\x بتونن user , pass خودشون رو وارد کنن و 20 مگ فضا بگیرند که از یکی پرسیدم گفت نمی شه
در ضمن اگه سایت 20 مگ فضا ارایه بده و 100 نفر عضو داشته باشه می شه 2گیگ فضا.برای همچین سایتی حتما باید 2 گیگ فضا گرفت؟؟چون همه افراد که همیشه مقدار فضاشون رو پر نمی کنن و مثلا 1 گیگ شاید نهایتش پرشه!!
مثل گوگل که 1گیگ می ده ولی خیلی از افراد 100 مگ هم فضاشون پر نیست
کلا به نظرتون بعد از یه مدت سایت خوبی از آب در می اد؟؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
تو یه چیزی میخوای بسازی مثل پزشین گیگ درسته ؟! خوب اول از همه باید برای این کارت یه هدفی داشته باشی ! هزاران هزار از این سایتهای مجانی با پشتیبانی های بزرگ و جود دارن که تو رو میخورن ! اگه میخوای یه کم هم که شده سری توی سر ها دی بیاری باید پهنای باند بالا به ملت بدی و فضای زیاد که هزینه های حد اقل چندین ملیونی برای یه تعداد محدودی کاربرا برات داره ! اگه میخوای یه سرویس درپیت بدی که خوب بهت بگم اصلا کسی سراغت نمیاد !

حالا دلیل به بهت گفتم خیلی مهمه ، چون این دلیل پشتوانه اون هزینست ، معمولا جاهایی که این خدمات رو میدن خدمات هاستینگ پولی هم میدن و این براشون حکم یه چور تبلیغات رو داره ! که البته ایرانی هم هم آدمهایی نیستند که چون از سرویس تو مجانی استفاده کردند حتما بیان از تو سرویس پولی بگیرن ! میرن هرجا بیشتر براشون میصرفه سرویس پولیشون رو میگیرن !

بالا