برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد انتقال وبلاگ به ام تي

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از sshiiva :
...
مشکل من مربوط به تنظیمات بلاگر هست برای انتقال به ام تی !!!! من طبق نوشته های این مرتیکه احمق :
http://blog.zoheir.net/archives/2003/03/index.php
سلام دوست عزيز
به جمع دوستان خوش آمدي
لطفا توجه سعي كنيد در نوشته هاي بعد از اين لغات استفاده نكنيد.(اگر كمي تند رفتم ببخشيد)
در مورد سوالتون من زياد اطلاعاتي در موردش ندارم ولي مي توانيد به بخش مووبل تايپ رفته و به تاپيكهايي كه در اين رابطه بحث شده مراجعه كنيد. همچنين يه سر بخش مقالات راهنماي ام تي سر بزنيد (توي امضاي من هستش)
به نقل از sshiiva :
...
بعد هم من میخواستم خود تمپلیت قبلی بلاگر رو در ام تی داشته باشم میتونم این کار رو بکنم ؟ یا نیاز به تغییر داره ؟ من طراحی وب رو در حد کمی میدونم و اصول اچ تی ام ال رو هم نمیدونم و با برنامه فرانت پیج تقریبا کار کردم و زیاد وارد نیستم اما در حد همون وبلاگ چیز هایی میدونم !
هر سرويسي (مثلا بلاگر، پرشين بلاگ، مووبل تايپ و ...) كدهاي به خصوص خود را دارند شما بايد كدهاي مربوط به آنرا در قالب وارد كنيد. براي اينكه بيشتر به تگهاي قالب در بلاگر آشنا بشويد به مقالاتي كه من در وبلاگ بلغان تولز در اين رابطه نوشتم مراجعه كنيد (لينك وبلاگ در امضا و همچنين در بخش مقالات راهنماي مووبل تايپ هست)
به نقل از sshiiva :
...
در مورد راه انداختن قسمت نظر خواهی هم سوال دارم و میخوام بدونم چطور میتونم این کارو انجام بدم و یک نظر خواهی هم داشته باشم
براي اين سوال هم بخش مووبل تايپ مراجعه كنيد در اين رابطه پاسخ سوال شما رو دادند.
به نقل از sshiiva :
...
بعدا لینک دونی رو هم میپرسم :p
براي اين سوال هم در بخش مقالات راهنماي مووبل تايپ چندين روش ساخت لينكدوني به روشهاي مختلف توضيح داده شده.
موفق باشيد.

sshiiva

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
سلام دوست عزيز
به جمع دوستان خوش آمدي
لطفا توجه سعي كنيد در نوشته هاي بعد از اين لغات استفاده نكنيد.(اگر كمي تند رفتم ببخشيد)
در مورد سوالتون من زياد اطلاعاتي در موردش ندارم ولي مي توانيد به بخش مووبل تايپ رفته و به تاپيكهايي كه در اين رابطه بحث شده مراجعه كنيد. همچنين يه سر بخش مقالات راهنماي ام تي سر بزنيد (توي امضاي من هستش)

هر سرويسي (مثلا بلاگر، پرشين بلاگ، مووبل تايپ و ...) كدهاي به خصوص خود را دارند شما بايد كدهاي مربوط به آنرا در قالب وارد كنيد. براي اينكه بيشتر به تگهاي قالب در بلاگر آشنا بشويد به مقالاتي كه من در وبلاگ بلغان تولز در اين رابطه نوشتم مراجعه كنيد (لينك وبلاگ در امضا و همچنين در بخش مقالات راهنماي مووبل تايپ هست)

براي اين سوال هم بخش مووبل تايپ مراجعه كنيد در اين رابطه پاسخ سوال شما رو دادند.

براي اين سوال هم در بخش مقالات راهنماي مووبل تايپ چندين روش ساخت لينكدوني به روشهاي مختلف توضيح داده شده.
موفق باشيد.

من هيچي سر در نياوردم ! ببخشيد كمي سطح پايين نميشه صحبت كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لعنت بر ام تي ! همين كلا منصرف شدم !

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از sshiiva :
من هيچي سر در نياوردم ! ببخشيد كمي سطح پايين نميشه صحبت كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لعنت بر ام تي ! همين كلا منصرف شدم !
خوب! مشخص شد ايراد کار از کجاست. از نوشته آقاي معصوميان، از ام تي(ص)، يا از جاي ديگه :hmm:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از Persia :
خوب! مشخص شد ايراد کار از کجاست. از نوشته آقاي معصوميان، از ام تي(ص)، يا از جاي ديگه :hmm:
پارسا جان اين آقا/خانم مثل اينكه با خودش هم درگيره شما زياد ناراحت نباش

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز من پاسخ سوالها شما را در دادم اگر به دقت بخونيد متوجه ميشويد.
اگر دوباره متوجه نشديد سوال را دقيق تر بپرسيد

بالا