برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد تبلیغ برای یک دامین پارک شده

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خدا بیامورزه قدیمیارو! می گفتند نکته رو باید قاپید!:happy:
برای گالریهای عکس چطور؟ مثلا زوو گالری یا بیبی گالری بزنی؟

اقا alirezagh من فکر می کنم یک کمی انگلیسی تو قوی تر کنی بد نباشه ;)
آخه یه چیزی هست . شما مثلا گالری عکس میزنی بعد روزی 2-3000 تا ویزیتور هم میاری .. این ویزیتور ها اکثرا میان که عکس ببینن اما وقتی پارکش کنی موضوع تبلیغات رو چی میخوای بزاری ؟ عکس هم که نمیتونی بزاری .. به نظر من پارک کردن ه گالری عکس بی معنیه ..چون خود گالری بیشتر از اینا میتونه در بیاره !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه یه چیزی هست . شما مثلا گالری عکس میزنی بعد روزی 2-3000 تا ویزیتور هم میاری .. این ویزیتور ها اکثرا میان که عکس ببینن اما وقتی پارکش کنی موضوع تبلیغات رو چی میخوای بزاری ؟ عکس هم که نمیتونی بزاری .. به نظر من پارک کردن ه گالری عکس بی معنیه ..چون خود گالری بیشتر از اینا میتونه در بیاره !

محسن راس میگه،باید وب مستر اینارو بدونه که اگه ی روز پارک کنه دومینو،میتونه اونقدری در بیاره که مثلا 1% از کاربران همیشگیش را از دست میده.

البته اکثر اوقتا کاربر خیال می کنه که ISP خودشون ایراد داره و ایرادی را به سایت نمیده،1 روز پارک در ماه هزینه های کل سایت واسه یک ماه را در میاره و کلی هم $$ داره ;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

دقیقا ... کاملا موافقم ..;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
محسن راس میگه،باید وب مستر اینارو بدونه که اگه ی روز پارک کنه دومینو،میتونه اونقدری در بیاره که مثلا 1% از کاربران همیشگیش را از دست میده.

البته اکثر اوقتا کاربر خیال می کنه که ISP خودشون ایراد داره و ایرادی را به سایت نمیده،1 روز پارک در ماه هزینه های کل سایت واسه یک ماه را در میاره و کلی هم $$ داره ;)

اره راه خوبيه اين هم:D

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

میشه بگی چه شکلی؟فروش عکس؟ تبلیغات؟
یا اینکه چیزه دیگری؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
تبلیغات !
CPM یا Affiliate یا adsense یا ... ! شما ویزیتور داشته باشی هر کاری دلت بخواد میتونی بکنی !

alirezagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا بیامورزه قدیمیارو! می گفتند نکته رو باید قاپید!:happy:
برای گالریهای عکس چطور؟ مثلا زوو گالری یا بیبی گالری بزنی؟

اقا alirezagh من فکر می کنم یک کمی انگلیسی تو قوی تر کنی بد نباشه ;)

باشه سعیمو میکنم
ممنون از زهنماییتون
:D

بالا