برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد خرید سکه

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
حدود 50 تا سکه میخوام بخرم . باتوجه به اینکه سکه تقلبی تو بازار زیاد شده ( حتی یه خبری خودم که یه طلا فروشی سرش کلاه رفته و 800 تا سکه تقلبی از یکی خریده ! ) به نظرتون از کجا بخرم که مطمئن باشم تقلبی نیست ؟
بانکی هست که سکه بفروشه ؟
فروش سکه تو بانک کارگشایی به چه صورتیه این تعداد هم میدن یا فقط تعداد 1000 به بالا و سکه تمام هم دارند یا فقط ربع ؟
اگه بانکی نبود که سکه بفروشه خرید از طلا فروشی ها مطمئن تره یا صرافیها ؟
ممنون .

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
درود
نمیدونم کدوم شهر هستید، اما اینجا شیراز 2-3 تا طلا فروشی خیلی خیلی خیلی معتبر سراغ دارم که هم قدیمی هستند و هم خیلی ها میشناسنشون
برادران علی پور !
سکه ها بانکی هستند و توی کاور مخصوص با مهر و موم مخصوص تر موجود هستند.
اگر شیراز آشنا داشتید، 1کیشون مغازه اش 20 متری سینما سعدی هست، دیگری هم اواسط ملاصدرا
10000% هم که به من اطمینان نمیکنید، وگرنه میگفتم پول بریزید براتون خرید میکنم !!!! :دی
اگر کمکی خواستید پی ام بدید، ممکنه به اینجا سر نزنم دیگه

موفق باشید دوست عزیز.

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
سکه در حال حاضر 264 هزار تومانه . الان خرید این تعداد سکه ریسکه دوست عزیز

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
بانکهای تجارت و سپه هر روز فروش سکه دارند. به هر تعداد که بخواهید.

تجارت:
http://www.tejaratbank.ir/portal/default.aspx?tabid=1141

سپه:
http://www.banksepah.ir/default.aspx?tabid=173

ممنون اگه طرح قدیم برای فروش داشته باشند که خیلی خوبه چون تو سایتشون فقط قیمت طرح جدید رو نوشته .

درود
نمیدونم کدوم شهر هستید، اما اینجا شیراز 2-3 تا طلا فروشی خیلی خیلی خیلی معتبر سراغ دارم که هم قدیمی هستند و هم خیلی ها میشناسنشون
برادران علی پور !
سکه ها بانکی هستند و توی کاور مخصوص با مهر و موم مخصوص تر موجود هستند.
اگر شیراز آشنا داشتید، 1کیشون مغازه اش 20 متری سینما سعدی هست، دیگری هم اواسط ملاصدرا
10000% هم که به من اطمینان نمیکنید، وگرنه میگفتم پول بریزید براتون خرید میکنم !!!! :دی
اگر کمکی خواستید پی ام بدید، ممکنه به اینجا سر نزنم دیگه

موفق باشید دوست عزیز.

من تهران هستم و متاسفانه آشنایی هم تو شیراز ندارم .

سکه در حال حاضر 264 هزار تومانه . الان خرید این تعداد سکه ریسکه دوست عزیز

طرح قدیم رو امروز قیمت گرفتم 269 هزار تومن شده چون ظاهرا فروشنده ها طرح قدیمشون رو نمیفروشن و فعلا هم ضرب نمیشه . طرح جدید هم که نخریدنش بهتره !
درمورد ریسک هم حق با شماست و لی مقداری پول تو بانک پارسیان داشتم که زمان قراردادش تموم شده و با توجه به مسائل روز گفتم بجای تمدید قرار داد با یک بانک خصوصی سکه بخرم . بانکها هم این روزها که هنوز خبری نیست به راحتی پول نمیدن وای به حال وقتی که .... .

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
تا چند روز دیگه دست نگه دار بازار ارام بشه الان باز رفته بالا صبر کنی میاد پایین اول سال هست هنوز روند مشخصی نداره توی هیجان خرید قرار داره

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
الان خریدنش ریسک زیادی داره

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
تا چند روز دیگه دست نگه دار بازار ارام بشه الان باز رفته بالا صبر کنی میاد پایین اول سال هست هنوز روند مشخصی نداره توی هیجان خرید قرار داره

الان خریدنش ریسک زیادی داره

ممنون از راهنماییتون . به نظرتون تا کی صبر کنم ؟ چون فکر کنم از بعد از محرم تا سال جدید خودمون هم قیمت بره بالا .

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
نمودار قیمت جهانی طلا را اینجا ببین : http://www.mesghal.com/goldchart.php
قیمت سکه و طلا و فلزات و ... را اینجا ببین : http://www.mesghal.com
اگر به میدان جمهوری و اینها نزدیکی ه سلسبیل (رودکی) تقاطع آذربایجان از بیوک سکه بخر ! خودش پلمپ میکنه و مطمئن هست
این هم سایتشه http://biuk-gold.com/default.html
من همیشه از این میخرم
الان نسبت به یک ماه پیش 10 تومن نیم ارزون شده نمودار جهانی هم کاهش داره شاید چند روز صبر کنی بد نباشه اما خیلی لفتش نده!
این احساس من هست
باز احساسم میگه نیم از بقیه بهتر سود میده
موفق باشید

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
ببین الان اول سال هست و قیمت رفته بالا و روندش مشخص نیست کی برمیگرده اما در برگشتنش شک ندارم معمولا اول سال خود چارت واسه اینکه کلک بزنه زیاد قیمت رو بالا پایین میکنه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ممنون از راهنماییتون . به نظرتون تا کی صبر کنم ؟ چون فکر کنم از بعد از محرم تا سال جدید خودمون هم قیمت بره بالا .

متاسفانه دقیق نمیتونم بگم ... اما الان یه مقدار ریسک داره

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
اگه سکه هارو برای پس انداز و سرمایه کردن و ... میخوای بخری ، به نظر من اینکارو الان نکن :) خرید های بهتری هم میشه کرد.
ولی اگه میخوای بخری که کار دیگه ای بکنی (مثلاً هدیه و ... ) یا معامله به صورت اینکه از کسی بخری و به کسی بفروشی خب بحثش جداست :)
موفق و پیروز باشید

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
برای سود کردن کی باید بخریم؟

از کجا میشه فهمید گرون میشه یا ارزون؟

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
من یک آشنایی دارم در اصفهان خداییش قیمت طلا رو با این بابا طلا فروشها میزون میکنن ، یارو از این هاست که معدن را یکسال یهو میخره ، ازش برای خودم پرسیدم گفت کلا تا عید هیچ فعالیت سرمایه گزاری مخصوصا روی طلا و .... انجام نده ( طرف میگفت روی هیچی نه فقط طلا ) اما بعدش خوب گفت من از کامپیوتر و اینها چیزی سرم نمیشه شاید اونها خوب باشه اما در چیزهایی مثل طلا و ملک و ماشین و ..... خودش حالیش است گفت اصلا از جلوی در طلا فروشیها رد نشین

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
اگه سکه هارو برای پس انداز و سرمایه کردن و ... میخوای بخری ، به نظر من اینکارو الان نکن :) خرید های بهتری هم میشه کرد.
مثلا چی؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
آقا خریده بودی الان خوب بود !! :دی
از 300 تومان هم گذشت ....:blink:

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
فرزان اگه اون زمان می خرید اتفاقا ضرر می کرد چون دقیقا یادمه که بعد اون مدت قیمت طلا افت داشت و تا 1083 فکر کنم رسید هر اونس :دی

بالا