برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد خرید ps2

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من میخوام یه ps2 بخرم میخواستم بدونم منظور از کپی خور بودن و نبودن چیه؟
اینجا تو شهرستان 2 مدل هست یکی 150 تومن یکی 153 تومن میخواستم ببینم ارزونتر پیدا نمیشه آیا اینا کپی خور هستن؟
اصلا به نظر شما ارزش خریدن داره؟
بازیهاش شبیه بازیهای ps1 نیست که؟نسبت به بازیهای کامپیوتر چی؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام
من میخوام یه ps2 بخرم میخواستم بدونم منظور از کپی خور بودن و نبودن چیه؟
اینجا تو شهرستان 2 مدل هست یکی 150 تومن یکی 153 تومن میخواستم ببینم ارزونتر پیدا نمیشه آیا اینا کپی خور هستن؟

Ps2 از ابتدا هم کپی بود يعنی بازی های کپی رو اجرا میکرد و از چند سال پيش بود که چيپ ديويدی'ش هم عرضه شد و الان مدت بسيار زيادی هست که بدون مشکل بازيهارو اجرا میکنن / این 150.000 که میگی Ps2 به عبارتی بزرگ هست يا کوچيک ؟!

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
من کوچیکش رو میگم
راستی بزرگ بهتره یا کوچیک؟بزرگ الان دست دومش گیر می آد می ارزه
در مورد بازیهاش یه توضیحی بدید
بازیهای ps1 اکثرا خطی بودند و این لذت بخش نبود آیا این دستگاه هم همینه؟
من مثلا بازی dragon quest رو دیدم از رو wallpaper ها خوشم اومد ولی اگه اینطور باشه که تخ تخ همه رو بزنی بری جلو و مرحله تموم بشه زیاد طرفدار این بازیها نیستم
اگه کسی اطلاعات داره بزاره من زیاد تو این موارد وارد نیستم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من کوچیکش رو میگم
راستی بزرگ بهتره یا کوچیک؟بزرگ الان دست دومش گیر می آد می ارزه
در مورد بازیهاش یه توضیحی بدید
بازیهای ps1 اکثرا خطی بودند و این لذت بخش نبود آیا این دستگاه هم همینه؟
من مثلا بازی dragon quest رو دیدم از رو wallpaper ها خوشم اومد ولی اگه اینطور باشه که تخ تخ همه رو بزنی بری جلو و مرحله تموم بشه زیاد طرفدار این بازیها نیستم
اگه کسی اطلاعات داره بزاره من زیاد تو این موارد وارد نیستم

راجبه دست 2 تو اون يکی تاپيک گفتم / بزرگ يا کوچک نظری ندارم / هرچند خودم بزرگ دارم [ يعنی اون موقع کوچيک توليد نشده بود ]
213.gif

Ps2 هر مشکلی داشته باشه بزرگترين نکته'ش بازيهاش هست / هر سبکی که علاقه داشته باشی پيدا میشه
302.gif

يک پيشنهاد : به BC برو و ثبت نام کن / قسمت Ps2 'ش هم فعال هست / برترين بازيها ، تمامی نکات ، قيمت ، توضيحات جانبی همه & همه رو میتونی پيدا کنی / و البته راجبه اون يکی تاپيک يعنی انتخاب کدوم کنسول (!؟) هم اونجا بپرس / هرچند اکثرا 360 رو پيشنهاد میدن ولی فاکتور قيمت هم این وسط مطرح هست
298.gif

بالا