برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد دانلود

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
ســــلام دوستان خسته نباشید کسی میدونه برای دانلود بی دردسر و نا محدود در تمام شبانه روز چیکار میشه کرد؟ ( به جز مخابرات و بقیه شرکت ها ) منظور از خرید سرور دانلود چیه ؟ جواب میده ؟ یه نفر میگفت میتونی vps بخری حدود 1 میلیون این دوستانی که همیشه در حال دانلود هستن از چی استفاده میکنن؟ هزینش مهم نیست فقط یه چیزی میخوام جواب بده
دوستان اهل فن راهنمایی کنن لطفا خیلی نیازه

:)

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
من از مخابرات سرویس گرفتم . روزی 3 گیگ بی دردسر دانلود میکنم. ماهی 12 تومن. بیشتر از اینم نیاز ندارم.

ifelse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
شما می تونید از شرکت هایی که اینترنت با سرعت بالا و ترافیک نامحدود (یا ارزان) ارائه می دهند سرویس بگیرید.
vps و سرور دانلود هم بیشتر به درد سایتهای دانلود مثل پی سی دانلود و دانلودها و ... می خوره یا کسانی که آپلودر هستند؛ یعنی با جمع آوری و آپلود فایلهای مختلف و پخش لینک کسب درآمد میکنند.
شما اگر برای استفاده شخصی یا رایت روی cd/dvd می خواهید، همون اینترنت نامحدود رو بگیرین.

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
ممنون از دوستان اما نا محدود شاتل هم هزینش بالاست هم سرعت دانلودش خیلی پایینه اصلا ارزش نداره
مسعود خان شما چه سرویسی از مخابرات گرفتی چه سرعتی ؟

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
من از مخابرات سرویس گرفتم . روزی 3 گیگ بی دردسر دانلود میکنم. ماهی 12 تومن. بیشتر از اینم نیاز ندارم.
کدوم سرویسشو گرفتی با چه سرعتی کدوم شهری مگه لطفا کامل توضیح بده ؟

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
من مشترک فعلی شاتلم الان که دیدم مخابرات تهران 1 مگ نامحدود ماهی 38 تومن میده خیلی خوشحال شدم , انصراف میدم از شاتل و از مخابرات میگیرم سپاس مسعود خان خیلی کمک کردی

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
خواهش می کنم آریا جان . من 128 مخابرات رو گرفتم . غرب تهران هستم . سرعت دانلودم با توجه به سرویسش خوبه . البته آپلود سنتری که ازش دانلود می کنی هم مهمه . توصیه می کنم از رود فایل استفاده کنید .
بالای 128 ، کارت دانشجویی میخواد . و یک مگ هم حتما مجوز شرکتی میخواد . کمی دردسر داره که فکر کنم با پول حل بشه . موفق باشی .

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
دوستان من 256 مخابرات کردستان ماهانه 2 گیگو دارم سرعت دانلود میانگین 45 تا 50 تاس سرعتش همینه یا اینجا کمتره میخوام بعد عید از یه شرکت دیگه بگیرم ولی اصلا و ابدا قطعی ندارم سایتا رو خوب باز میکنه سه ماهه 256 حجم 2 گیگ 33 ت گرفتن

خوبه بده نظرتون چیه ؟

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
پویش داداش از مخابرات بیرون نیا , فعلا بهترین سرویس رو داره بقیه همه کلاه بردارن مثل شاتل- داتک تلکام- پارس آنلاین و ....

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
عزیز این اسیاتک چطوره ؟ ( مخابراتو تا برج 2 سال93 قرارداد داریم 10 گیگ به بالا هم گیگی 2تومن میگیرن ) قطی هم تا حالا ندیدم تو مدت یک سالو نیم

پس اینکه یه سری از دوستان میان میگن من شاتل یا .... دارم سرعت دانلودم 250 تا 400 هست درست نیست یا جریانش فرق داره ؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
من ماهیانه بالای 70 گیگ دانلود می کنم و مخابرات هیچ وجه اضافی توی صورتحساب نمیزنه . نیازی هم به تمدید سالیانه نیس و سرویس تا زمان اعلام انصراف مشترک ادامه داره .

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
من الان شاتل دارم دیگه سرعت دانلودم روز 256 هست اما ساعات رایگان اگه جرات داری 1 گیگ دانلود کن فوری محدود میکنن الان من 5 گیگ اوایل دی دانلود کردم تا الان بستن سرویسمو یعنی دیگه شبا نمیتونم دانلود کنم بعد تعرفه نامحدود شاتل اصلا به صرفه نیست مثلا 512 میده ماهی 200 هزار تومن حالا خودت با مخابرات مقایسه کن دیگه , آسیا تک میگن خیلی خوبه ولی سمت ما رو پوشش نمیده چک کن اگه پوشش میده شما رو بگیر میگن عالیه

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
سلام دوست عزیز ببینی اگه مخابرات شما رو ساپورت می کنه از مخابرات بگیر بقیه شرکت ها الکی یعنی سرعت پایی و هزینه بالا اما در مورد سوالت در مورد vps این سرور ها کامپیوتر های در خارج یا داخل ایران هست که شما فقط تصویرdesktop اون رو دارید و فقط به درد سایت های دانلود و هاست و فیلتر شکن می خوره یعنی اگه شما با وی پی اس دانلود کنی باز هم اون فایل در سطح اینترنته و شما نمی تونی ازش استفاده کنی

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
ممنون از همه دوستان گل

یه سوال با وای فای گوشی به مودم وصل میشم ولی سایتارو باز نمیکنه میتونین کمکی کنید عزیزان

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
ســــلام دوستان خسته نباشید کسی میدونه برای دانلود بی دردسر و نا محدود در تمام شبانه روز چیکار میشه کرد؟ ( به جز مخابرات و بقیه شرکت ها ) منظور از خرید سرور دانلود چیه ؟ جواب میده ؟ یه نفر میگفت میتونی vps بخری حدود 1 میلیون این دوستانی که همیشه در حال دانلود هستن از چی استفاده میکنن؟ هزینش مهم نیست فقط یه چیزی میخوام جواب بده
دوستان اهل فن راهنمایی کنن لطفا خیلی نیازه

:)
شما که می گی هزینه واستون مهم نیست دو راه دارید یا اینترنت وایرلس بگیرید که اکثر شرکت های اریه دهنده کیفیت بالای روی این سرویس میدن
یا خط ددیکیت از یکی از شرکت ها بگیرید چه ADSL چه وایرلس

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
ممنون از همه دوستان گل

یه سوال با وای فای گوشی به مودم وصل میشم ولی سایتارو باز نمیکنه میتونین کمکی کنید عزیزان
احتمالا مودم تون رو ی بریج هست باید رو وری pppoe تنظیم کنید

بالا