برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد درگاه اینترنتی پی پال

arman-android

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان بنده سایت غیر ایرانی دارم و میخوام یه سری فایل و پرژه رو به فروش بذارم ،
نیازمند یه درگاه اینترنتی هستم که بازدید کننده خارجی بتونه از طریق درگاه پی پال یا غیره خرید کنه ، با توجه به اینکه تحریم های زیادی در این مورد اعمال شده متاسفانه نتونستم اینکارو انجام بدم
شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
نیازمند یه درگاه اینترنتی هستم که بازدید کننده خارجی بتونه از طریق درگاه پی پال یا غیره خرید کنه ، با توجه به اینکه تحریم های زیادی در این مورد اعمال شده متاسفانه نتونستم اینکارو انجام بدم

گردش مالی سایتتون رو بعد از قرار دادن درگاه پرداخت چقدر تخمین میزنید؟ چون اگر گردش مالیتون بالا باشه میتونید از طریق دوستان اینکار رو بکنید.
چه نوع فایلهایی برای فروش دارید؟ برای این میپرسم که همونطور که میدونید، یک سری از کالاهای مجازی بازار (مارکت پلیس) مختص به خودشون رو دارن. مثلاً کتاب، قالب سایت، موسیقی، عکس، ویدیو و ...
میتونید فایلهاتون رو روی سایت های مخصوص اینکار بفروشید؟ مثلا روی سایتهایی مثل ای بی؟ کاربر هم بهتر و بیشتر اعتماد میکنه.

arman-android

Registered User
لایک‌ها
20
گردش مالی سایتتون رو بعد از قرار دادن درگاه پرداخت چقدر تخمین میزنید؟ چون اگر گردش مالیتون بالا باشه میتونید از طریق دوستان اینکار رو بکنید.
چه نوع فایلهایی برای فروش دارید؟ برای این میپرسم که همونطور که میدونید، یک سری از کالاهای مجازی بازار (مارکت پلیس) مختص به خودشون رو دارن. مثلاً کتاب، قالب سایت، موسیقی، عکس، ویدیو و ...
میتونید فایلهاتون رو روی سایت های مخصوص اینکار بفروشید؟ مثلا روی سایتهایی مثل ای بی؟ کاربر هم بهتر و بیشتر اعتماد میکنه.
ممنون فقط یه سوال ، تسویه حساب سایت بی بی چطوره ؟ چه نوع ارز هایی داره ؟ میشه تبدیل کرد ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سایت ای بی؟! ebay.com منظورم بود. که با پی پل و بانک کار میکنه.
طبعاً همه ارز های معتبر رو داره ، من دلار و یورو و دلار استرالیا و پوند و همه رو دیدم.
ولی باید فایلهاتون قانونی باشه.

console-fix

Registered User
لایک‌ها
94

من از این سایت استفاده کردم
شاید به کارت بیاد
چند بار کار منو راه انداخت

https://yekpay.com/fa

Last edited:
بالا