برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد معافی

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از shazdeh kocholo :
دقيقا عددش رو نمي دونم اما معافيت براي خواندن ليسانس نداريم. چون در حين دانشجويي شما معافيت موقت تحصيلي داريد و نمي تونيد براي معافيت اقدام كنيدو زماني ميشه اين كار رو كردكه شما يك مشمول خدمت در حال اعزام باشيد. مثلا وقتي كه درستون تموم شده.

ديگه اينطوري نيست و براي معافيت ميشه هنگام تحصيل هم اقدام كرد

Amir_MTMD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
242.gif
من بابام 71 سالشه
25.gif
و دو تا برادر بزرگترم دارم که ازدواج کردن
178.gif
و هرکی یه شهری زندگی میکنه.
278.gif
میخواستم ببینم امکان معافی من هست یا نه؟یا حداقل امکان این هست که چون فعلا من تنها پسر تو خونم بیفتم شهر خودمون واسه خدمت؟کد آموزشی هم 15 هست اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم
251.gif

294.gif

GHAHRAMANI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما که بابات 71 سالشه یه سربازم بهت می دن وایسه ور دستت چ.ن با محاسبات اگه 60سال داشته باشه شما معافی این پدر شما 11سال هم اضافه داره از اون مقدار پس یه سربازی رو به شما می دن که 11 سال برا تو و پدرت خدمت کنه حداقل!!!!!!(شوخی بود.)

imhotep

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از kamiar :
:D يكم بيشتر توضيح بده!
راستي آقا ما هم سوال داشتيم اجازه؟
ما يه رفيقي د اريم داره خودش چيز ميكنه واسه معافي! قدش حدود 165 - 170 هستش و وزنش 106! اگه ميشه بگين معافه يا نه كه داره خودش رو حلق آويز ميكنه :blink: اگه نيست چند كيلو كم داره

برای معافیت چاقی باید نسبت توان 2 قد به وزن 40 یا بالاتر باشد.
برای این قد بین 115 تا 125 کیلو حدودا
برای لاغری هم با 15 یا کمتر 15 باشه.
درضمن فکر استفاده از دارورو هم از سرتون خالی کنید . چون بعد از مراحل مقدماتی اندازه قد و وزن شورای عالی پزشکی از شما آزمایش خون (تیروئید قند و...) و فشار خون می گیره.
امیدوارم به دردتون بخوره

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان من هم 10 هستن و لیسانس و هنوز 2-3 واحد دارم تا تابستون ... یکی می گفت اگه واسه معافی اقدام کنی و معاف نشی ... باید یه ماه اضافه بری :( ... این حرف درسته ؟ مهرزاد جان تو بودی دفترچه جلوت بود ؟ ما رو دریاب ...:)

Amir_MTMD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا نگفتین من معاف میشم یا نه؟بابا الان وقت شوخیه آخه؟یعنی میگی امیدی نیست؟خوب اگه میشه که من مدارکمو بفرستم

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Amir_MTMD :
حالا نگفتین من معاف میشم یا نه؟بابا الان وقت شوخیه آخه؟یعنی میگی امیدی نیست؟خوب اگه میشه که من مدارکمو بفرستم
کسانی هستند که موقعیتشون مثل شماست و گاهی از من هم می پرسند ولی منم مثل شما نمی دونم . اگر دوستی که آگاهی داره از سوال ایشون راهنمایی کنه ممنون میشیم.:)

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
مریضیهای داخلی که **** شدید بخوان راحت معافن. رو این کار کنید ;)

Amir_MTMD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که بیخیال معافی شدم.راه رفتنی رو باید رفت حالا هرچی زودتر بهتر.به قول قدیمی ها دندون کندنی رو باید کند.همین که معاف از رزم هستم باز از هیچی بهتره چون شنیدم کارای سخت نمی کنیم که همینم خیلی ها آرزوشو دارن.من 3 روز دیگه میرم و باز میام خاطراتمو میگم.قربون همتون که جواب سوالامو دادین.همتون بچه های باحالی هستین.

bluesnowball

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من شنیدم دیگه همچین معافی ای نمی دن، درست اه؟

لازم اه که این رو بدونم.

ممنون می شم از هرجور کمکی

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از Amir_MTMD :
روي كفالت كار كن.
شايد بتوني كاري بكني.

بالا