• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال در مورد نحوی آپدیت کرد درایور های سیستم

matiyo

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

میخواستم بدونم برای آپدیت کردن درایو های سخت افزار ی سیستمم چی کار باید بکنم ؟؟تا به حال اینکارو نکردم !
آیا باید از طریق اینترنت برم به سایتشون و اونجا دانلود کنم و بعد نصب ؟؟؟؟!!!!!
آیا باید تو خود ویندوز کاری کنم تا بره به سایتش !! و آپدیتها و آخرین به روز رسانیهاشو بگیره ؟؟؟؟
یا !آیا باید برم از بیرون و نرم افزار فروشی ها بخرم ؟؟؟

این dvd ها هست میگه توش اخرین ورژن تمام درایورهای سخت افزاری تمام قطعات !! رو داره ، اینا میتونه کارمو برای داشتن آخرین به روز رسانی ههای سخت افزار سیستمم حل کنه ؟؟

لطفا یه توضیح کاربردی بدین

erfan33

همکار بازنشسته
لایک‌ها
466
منظورم کدوم سخت افزار هست
البته تا نیاز نباشه انجامش ضروری نیست
ی سرچی کنید تو انجمن فکر کنم دوستان در موردش زیاد صحبت کردن

matiyo

Registered User
لایک‌ها
2
منظورم کارت گرافیکه میشه آپدیتش کرد دیگه ؟؟؟؟؟نه ؟

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
منظورم کارت گرافیکه میشه آپدیتش کرد دیگه ؟؟؟؟؟نه ؟

آره ، اگه لازم باشه ( به طور مثال یه گیمی نصب کردی یا تصویر ندراه یا صدا نداره ) در این صورت باید نسخه آخر آپدیت درایو مخصوص کارت گرافیک یا کارت صدا رو دانلود کنید و نصب کنید.
موفق باشید.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
براي اپديت درايورها بايد به سايت سازنده قطعه تون بريد و درايور جديد رو دانلود كنيد .

matiyo

Registered User
لایک‌ها
2
آره ، اگه لازم باشه ( به طور مثال یه گیمی نصب کردی یا تصویر ندراه یا صدا نداره ) در این صورت باید نسخه آخر آپدیت درایو مخصوص کارت گرافیک یا کارت صدا رو دانلود کنید و نصب کنید.
موفق باشید.

نه مشکلی ندارم فقط میخوام اگه بشه به این واسطه کیفیت تصویر فیلمایی که میبینم یا گیم هایی که بازی میکنم بالاتر میره آیا این امکان وجود داره ؟؟؟؟

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
نه مشکلی ندارم فقط میخوام اگه بشه به این واسطه کیفیت تصویر فیلمایی که میبینم یا گیم هایی که بازی میکنم بالاتر میره آیا این امکان وجود داره ؟؟؟؟
اگه مشکلی نداری لازم نیست آپدیت کنی ولی اگه احساس میکنی خیلی کیفیت یه چیزی پایین هست اونوقت آپدیت کن.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
اپديت درايور كارت گرافيك تو بازيها به شدت تاثير گذار هست و كاملا توصيه ميشه .

matiyo

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون دوستان من یه سوال دیگه داشتم :
آیا این بسته هایی نرم افزاری که فله ای درایورهای آپدیت شده رو دارن میتونه به دردم بخوره ؟؟؟این dvd ها کدوم درایور هارو آپدیت میکنن یعنی هم درایو کارت گرافیک هم درایو مادربورد را بنا به نوع سخت افزار من شناسای کرده و نصب میکنه ؟؟؟؟؟؟
منظورم اینه که بعد نصب ویندوز میتونم بجای نصب خود درایور ها ی اصلی از این dvd ها استفاده کنم . یه سوال دیگه .اگه فرضا من این درایور هارو داشته باشم یعنی روی سیستمم نصب کرده باشم و بعد بخوام از این dvd ها استفاده کنم باید این درایورهارو اول unstall کنم بعد اقدام به نصب شون بکنم یا از روی همونا نصب میشه ؟؟؟؟

بالا