برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد پرداخت بانك سامان!!!

vahidoffline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به بچه هاي برنامه نويس
دوستان من يه مشكل كه نه چندين مشكل دارم
ميخواستم ببينم ميتونين راهنماييم كنين
يكي يكي ميگم
1: اول اينكه ايپي كه من تو فرو عقد قرارداد پر كردم همون ايپيه هاستمه كه اين ايپي الان با 800 تا سايت ديگه يكي هستش!!
براي بانك سامان بايد ايپي مخصوص به اسيت رو ميگرفتم؟
چون تموم مبالغ برگشت ميخوره!!!!

2. اول كه يه همچين ارروي رو ميداد
fatal error: Cannot redeclare class soapclient in /home/design/public_html/sb24/nusoap/nusoap.php on line 5471

3.اينم اروري نمونه خود بانكه
fatal error: Uncaught soapfault exception: [http] could not connect to host in /home/design/public_html/php/php5_sample.php:13 stack trace: #0 [internal function]: Soapclient->__dorequest('<?xml version="...', 'https://acquire...', '', 1, 0) #1 [internal function]: Soapclient->__call('verifytransacti...', array) #2 /home/design/public_html/php/php5_sample.php(13): Soapclient->verifytransaction('refnum', 'merchant_id') #3 {main} thrown in /home/design/public_html/php/php5_sample.php on line 13

حالا ميشه بگين كه اين خطاها براي چيه؟
و اينكه برگشت خوردن پول برا چيه؟
اين كد تازه امروز دستم رسيده
نموديدن چه مكافاتي براش كشيدم
فقط نزديك 24 روز طول كشيد تا كد بياد(آخه عيدم بهش برخورده بود)

ممنون دوستان

imangh

Registered User
لایک‌ها
1
مشکل 1 از اینجا است که شما می خواهید کلاسی به نام soapclient تعریف کنید درصورتی که این کلاس به صورت از پیش تعریف شده (extension) وجود دارد.
برای رفع این مشکل یا باید از کلاس پیشفرض php استفاده منید و یا هرچی soapclient در فایل nusoap.php هست را یه مثلا soapclient11 تغییر نام دهید و در سایت خود به جای soapclient از soapclient11 استفاده کنید.

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام و تشکر ازینکه پاسخگو بودین
بنده اسکریپت رو براتون ضمیمه کردم ، ممنون میشم چک بفرمایین و ببینین مشکل از کجاست . چون من روی سرور دیگه دارم از همین استفاده میکنم و مشکلی نبوده .

فایل های ضمیمه

• pardakht online.zip
    186.9 KB · نمایش ها: 25

imangh

Registered User
لایک‌ها
1
جالبه که دوستان توجهی به پاسخ قبلی من نکردن!
به هر حال
لطفا فایل ضمیمه را جایگزین فایل موجود در فلدر nusoap کنید و در فایل php خودتون به جای استفاده از کلاس soapclient از soapclient1 استفاده کنید.
ا

فایل های ضمیمه

• nusoap.zip
    44.1 KB · نمایش ها: 53

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
از لطف هر دو دوست خوبی که لطف کردن و کم کردن ممنونم
مشکل حل شد و اما دلیلش این بود که اسکریپت با php4 بود که سرور جدید فقط نسخه 5 رو ساپورت میکرد . باز هم ممنون

sos666

Registered User
لایک‌ها
0
برگشت خوردن پول (فکر می کنم...) به خاظر اینه که شما تایید نمی کنید، یعنی چیزایی که یادم می یاد اینه که باید بعد از اینکه طرف پول رو پرداخت کرد و وارد سایت شما شد باید یه کاکنت بزنید به بانک و تایید کنید!
فکر می کنما، یه چیزایی یادم بود!

بالا