برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد پهنای باند هاست

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
من یک سایت دارم گه روزانه حدود 5000بازدید داره و تقریبا هر لحظه 40نفر آنلاین هستن.
الان در ماه 80گیگ پهنای باند مصرف میشه.سایت فقط متنی هست و عکس توش نیست.آیا مصرف این مقدار پهنای باند طبیعی هست؟؟

afshin_spiciali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مطمئن باش درست نیستش . 5000 نفر در وی وی آواتار که روزانه دانلد نمی کنن .
دوست من اینطوری شده بود هاستش بعداً فهمیدیم که هاستش یه اسکریپت کوچولو بقلش داره که به عنوان لیچ استفاده میشه . خودمونم بلد نبودیم به پشتیبانی هاستمون گفتیم دمشون گرم هم زود و هم خیلی جالب برامون پیدا کرد و فهمید که ما اسکریپت سایتمون باگ داشته و چقدر تا حالا سوخت داده بودیم . الان من اینجارو نشون می دم برو تو صفحه اولش مشاوره داره ازشون بپرس کامل راهنماییت می کنن www.hostakaran.com

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
سلام
مطمئن باش درست نیستش . 5000 نفر در وی وی آواتار که روزانه دانلد نمی کنن .
دوست من اینطوری شده بود هاستش بعداً فهمیدیم که هاستش یه اسکریپت کوچولو بقلش داره که به عنوان لیچ استفاده میشه . خودمونم بلد نبودیم به پشتیبانی هاستمون گفتیم دمشون گرم هم زود و هم خیلی جالب برامون پیدا کرد و فهمید که ما اسکریپت سایتمون باگ داشته و چقدر تا حالا سوخت داده بودیم . الان من اینجارو نشون می دم برو تو صفحه اولش مشاوره داره ازشون بپرس کامل راهنماییت می کنن www.hostakaran.com

شما اصلا تو فورم تبلیغ نمی کنی !:wacko:

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
دوست گرامی کار شرکت هاستینگ شما قابل تقدیره ولی در کل وضیفه هر شرکت هاست و دامین هست که این کارا انجام بده در ضمن وجود این اسکریپت ها خودش می تونه به سرور آسیب بزنه و یا سرور را یک سرور هرز جلوه بده که با این کارشون تا حدی سرور خودشون را هم نجات دادن.

بالا