برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد کارت ملی هوشمند لطفا هرکی میدونه پاسخ بده

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
من برای کارت ملی ثبت نام کردم و صفحه ثبت نام اینترنتی نوشته فیلد های داری ستاره اجباری هست نام مادر ستاره داشت اجباری بود منم نوشت اما نام پدر ستاره نداشت منم ننوشتم یعنی اختیاری بود دوباره آمدم ویرایش کنم چون پول پرداخت کرده بود نوشت امکان تغییر نیست الان نام پدرم نوشته نشده مشکلی داره؟ چون تو هه جا معمولا نام پدر مینویسن نه نام مادر مثلا تو کارت ملی قدیمی هم نام پدر نوشته شده کسی میدونه قضیه چیه؟

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
مشکلی نیست . وقتی حضوری رفتین اگه چیزی لازم باشه خودشون میگن.

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
مشکلی نیست . وقتی حضوری رفتین اگه چیزی لازم باشه خودشون میگن.
مطمئنی اونجا مگه دوباره اطلاعات اضافه میکنن چرا تو تو سایت نام پدر اجباری نزده آیا اشتباه سایت بود یا دلیل دیگری داشته؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
منم امروز حضوری فرم پر کردم اصلا تو کاغذ جای نام پدر نداشت :confused:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
پدر آن لاین استعلام میکنند....:D
ولی معلوم نیست فرزند کدوم زن پدر هستید.....;)

نکته: پس چرا میگن زبان مادری ( نمیگن زبان پدری)؟!

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
کارت قبلی ازمون میگیرن یا میدن حین تعویض کارت که یه ماه زمان میبره میتونم سند بزنم یا ماشین بخرمو... یا نه؟

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
کارت قبلی ازمون میگیرن یا میدن حین تعویض کارت که یه ماه زمان میبره میتونم سند بزنم یا ماشین بخرمو... یا نه؟
نه نمی گیرن؛ ولی قاعدتا موقعی که کارت ملی جدید هوشمندت میاد و میری که بگیریش باید قبلی رو بهشون تحویل بدی، چون تو قبضی که دادن نوشته تحویل فقط با اصل شناسنامه و کارت ملی.

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
موقع تحویل کارت جدید ، کارت قدیمی رو ازتون میگیرن

یه 2000 تومن هم باز اون موقع میگیرن

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
نه نمی گیرن؛ ولی قاعدتا موقعی که کارت ملی جدید هوشمندت میاد و میری که بگیریش باید قبلی رو بهشون تحویل بدی، چون تو قبضی که دادن نوشته تحویل فقط با اصل شناسنامه و کارت ملی.
حالا با این کارت قبلی میشه چیزی خرید یا بنام زدم یا هر کار دیگری تا موقعی که جدیده بیاد

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
عکسو نامه میدن باید بری مرکزی که تعیین کردن عکس بگیری.. معمولا یه واحد عکاسیه تو اداره پست!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
من 1 ماه قبل ثبت نام کردم....اولا که دقیقا درسته نام مادر ستاره داره و نام پدر الزامی نیست....اینم داستان جدیدشونه....تا حالا به عمرم تو این سی و چند سال جایی ندیدم نام مادر بخوان و نام پدر نخوان....حالا کار نداریم دلیلشون چی هست ....

دوما که خودشون همونجا عکاس دارن خودشون عکس میگیرن ...در کل اگه عکس ببری اصلا قبول نمیکنن...فقط عکس خودشون رو قبول دارن....بعد همونجا هم اثر انگشت میگیرن دیجیتالی....بعد هم یه کاغذ میدن به عنوان رسید و میگن برو تا اس ام اس برات بیاد....کارت قبلی رو تو این مدت نگه میداری که کاری داشتی انجام بدی....

اس ام اس که اومد میری همونجا دوباره 2000 تومن میدی....کارت قبلی رو سوراخ میکنن و تحویلت میدن....که البته دیگه به هیچ دردی هم نمیخوره...کارت جدید هم میدن بهت ...یه رسید امضا میکنی میای بیرون...

کل پروسه برای من شد 10 روز....الانا دیگه خلوت تره نسبت به پارسال...پارسال اقوام همین پروسه رو 4 ماه طول کشید براشون....بازم سوالی بود بگو

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
ncr.ir
1- سایتش تو گوگل ایندکس نشده که علتش مورد 2 هست
2- وقتی با آی پی خارج میری میگه به جای اینکه بگه آی پیت ایراد داره اینو می نویسه
در حال حاضر امکان دسترسی به سایت وجود ندارد. لطفا در زمان دیگری مراجعه فرمایید.

خاک عالم بر سر وبمستر بی سوادش و اونی که کار رو بهش سپرده
دم دست ترین احمقی که می شناسن رو پول میدن براشون سایت بزنه
یه ردیف بودجه چند صد میلیونی هم براش در نظر میگیرن

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
امروز رفتم یه جوری انگشت نگاریمون کردن که زندانیای گوانتانامو رو هم نمیکنن :general710:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دادا اینجور کارارو باید زمانی که هنوز ضرب الاجل ندادن انجام بدی که خلوت باشه الان گفتن تا آخر سال اعتبار داره ملت هجوم آوردن
والا من پارسال رفتم دفتر پیشخوان همونجا فرم پرکردم عکس هم گرفت ۳ روز بعد کارت با پست ارسال شد درب منزل
شما که به هر حال باید بری اداره پست عکس بگیری دیگه اینترنتی چرا فرم پر میکنی که مشکل پیش بیاد برو همونجا داره عکس میگیره فرم هم پر کن
یک صف طویلی هم جدیدا دیدم درست شده واسه قسمت عکس گرفتن تو اداره پست شما در مدتی که در صف هستی وقت داری صد تا فرم هم پر کنی

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
عکاس که همونجا باید داشته باشن؟
اره همونجا دارن.. من کارت هوشمندم رو گم کردم.. برا بار دوم ثبت احوال فرستاد دوباره اداره پست اونجا عکس انداختم.. ایندفه عکسم بهتر شد از قبلی..البته کلی جریمه دادم..

بالا