برگزیده های پرشین تولز

agh620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
آقا یه چند تا سوال در مورد payoneer داشتم
1 - آیا میشه موجودی ش رو داخل ایران نقد کرد؟ (بدون کارت فیزیکی - یا با کارت فیزیکی؟)
2 - کسی اینجا حساب فول وریفای شده ازش میفروشه؟ (با تضمین - رو جیمیل خودم وریفای کنه - نحوه ی نقد کردن رو میخوام از داخل ایران - شماره ای که وریفای میشه و ... - کلا میخوام فقط خودم دسترسی داشته باشم - حتما حساب بانکی usd داخل حساب فعال شده باشه واسم)

agh620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا که اینو گفتم و دقیقا 1 روز بعد از تاپیک گوگل ادسنس این تاپیک رو زدم هدفم رو هم بگم

بعد از یه مقداری که جست و جو کردم و ... - و تو یوتیوب به انگلیسی سرچ کردم و یه سری ویدیو در مورد ادسنس و payoneer دیدم

متوجه شدم ما میتونیم از payoneer اکانت بگیریم و این اکانت یه حساب بانکی بهمون میده
بعد گوگل ادسنس حساب های بانکی این سایت رو قبول میکنه :)
الان تنها مشکل من اینه که
آیا میشه موجودی این حساب ها رو نقد کرد تو ایران؟ (بدون درخواست کارت فیزیکی از پایونر - چون کارت فیزیکی رو نمیشه داخل ایران دریافت کرد - یعنی من فقط میتونم حساب بانکی پایونر رو به پیپال متصل کنم یا میتونم موجودی حساب بانکی پایونر رو withdraw کنم به یه حساب بین المللی که iban و bic و ... داره)
و
چجوری آدرس رو وریفای کنم!؟
و
میتونم اکانت رو توی payoneer با پاسپورت جعلی یا پاسپورت هایی که تو اینترنت هست و کیفیت بالایی دارند وریفای کنم؟

یه کم روشم خطرناک واسه درآمد از ادسنس
ولی خب وقتی کسی رو خارج از ایران نداشته باشیم تنها راهیه که میشه دور زد تحریم های گوگل رو

agh620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با وسترن یونیون هم میشه از ادسنس پول دریافت کرد

ولی خب 30 دلار درگاه واسط کارمزد میخواد!

ای خدا :/
چه قدر گرون در میاد !

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
افتتاح حساب پاییونیر و دریافت مستر کارت فیزیکیش

larsa.ir

larsashop.com

بالا