برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد Western Union لطفا کمک کنید

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
با سلام
من میخوام یه چیزی از کشور انگلستان بخرم که فروشنده میگه پول رو به حساب Western Union بریز
من بهش گفتم نمیتونم اعتماد کنم و اینا بهش گفته بودم عموم انگلیسه (عموی دوستم) بعد گفت شما پول رو به نام و آدرس عموت توی انگلیس بفرست بعد بیا رسید بانکی رو اسکن کن بفرست برای من من هم برات جنس رو میفرستم تا جنس رسید دستت برو دفتر Western Union بگو حساب رو اشتباه فرستادم و مشخصات حواله رو به نام من تغییر بده تا پول بیاد به حساب من
من بهش گفتم آخه اینجوری که ریسک تو 100% هست اگه من نخوام پول نمیاد به حسابت و اینا چه جوری داری این ریسک رو میکنی گفت من میخوام اعتماد سازی کنم و میخوام ببینم پول داری اصلا میخوای جنس بخری یا نه
حالا سوال من اینه که اولا کسی هست که پرداخت کنه ؟
دوما اون بنده خدا با رسید میتونه کلاهبرداری کنه یا نه ؟
سوما امکانش هست اصلا وقتی جنس رسید من برم مشخصات رو به نام اون تغییر بدم یا نه ؟
ممنون میشم کمکم کنید !

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
وسترن یونیون در واقع یک صرافی بین المللی هست که در حقیقت تو ایران نمایندگی نداره اما صرافی گاندی این سرویس را داره (اگر جای دیگه ای باشه نمیدونم)

در حالت معمول شما به محض اینکه این طرف درخواست را تکمیل میکنید کدی بهتون داده میشه که در طرف مقابل فرد با ارائه این کد و کارت شناسایی میتونه پول را دریافت کنه.
بنابراین اگر شما به نام کسی غیر از اون فرد در انگلیس پول را بفرستید ریسکش برای اونه. نمیدونم چرا ایشون اصرار دارند به این شکل باشه. کل روندی که گفته درسته اما نیازی به این همه بازی نیست. به هرشکل روندی که گفته به ضرر شما نیست مگر اینکه چیزهایی باشه که اینجا نگفته باشید، چون در حالت کلی معقول نیست.

paradox1666

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام
من میخوام یه چیزی از کشور انگلستان بخرم که فروشنده میگه پول رو به حساب Western Union بریز
من بهش گفتم نمیتونم اعتماد کنم و اینا بهش گفته بودم عموم انگلیسه (عموی دوستم) بعد گفت شما پول رو به نام و آدرس عموت توی انگلیس بفرست بعد بیا رسید بانکی رو اسکن کن بفرست برای من من هم برات جنس رو میفرستم تا جنس رسید دستت برو دفتر Western Union بگو حساب رو اشتباه فرستادم و مشخصات حواله رو به نام من تغییر بده تا پول بیاد به حساب من
من بهش گفتم آخه اینجوری که ریسک تو 100% هست اگه من نخوام پول نمیاد به حسابت و اینا چه جوری داری این ریسک رو میکنی گفت من میخوام اعتماد سازی کنم و میخوام ببینم پول داری اصلا میخوای جنس بخری یا نه
حالا سوال من اینه که اولا کسی هست که پرداخت کنه ؟
دوما اون بنده خدا با رسید میتونه کلاهبرداری کنه یا نه ؟
سوما امکانش هست اصلا وقتی جنس رسید من برم مشخصات رو به نام اون تغییر بدم یا نه ؟
ممنون میشم کمکم کنید !
سلام

اینکارو نکنین ... شاید با ارایه مدرک جعلی + کد MTCN که شما به اون دادین پول را بتونه بگیره... اون کد خیلی مهم و محرمانه هست.

اگر خواستی وسترن اونیون ارسال کنی من انجام می دم... ولی زیر 100 دلار نباشه

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

اینکارو نکنین ... شاید با ارایه مدرک جعلی + کد MTCN که شما به اون دادین پول را بتونه بگیره... اون کد خیلی مهم و محرمانه هست.

اگر خواستی وسترن اونیون ارسال کنی من انجام می دم... ولی زیر 100 دلار نباشه

خوب قرار نیست کد را تا قبل از تحویل جنس بدن اون طرف، اینطور که من فهمیدم.
بگذریم، شرایط شما برای انتقال 100 دلار به چه شکل هست؟ و اگر ممکنه اطلاعاتی در مورد نحوه انتقالتون؟ قابل اعتماد بودنش و ...
ممنون

paradox1666

Registered User
لایک‌ها
3
خوب قرار نیست کد را تا قبل از تحویل جنس بدن اون طرف، اینطور که من فهمیدم.
بگذریم، شرایط شما برای انتقال 100 دلار به چه شکل هست؟ و اگر ممکنه اطلاعاتی در مورد نحوه انتقالتون؟ قابل اعتماد بودنش و ...
ممنون
سلام

شما باید مبلغ دقیق و محل دریافت و ارز مورد نظر را مشخص کنین که قیمت بدم چون ثابت نیست...

نحوه انتقال : شما واریز به حساب ما و ما ارسال برای دریافت کننده.
تحویل کد نهایتا 8 ساعته - دریافت پول آنی

اعتماد...؟

بالا