برگزیده های پرشین تولز

سوال مهم درباره سیستم های پاپ اپ irpopup و popupads

ehsan_3411

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان
این سایت ها ایا از تبلیغ های تلگرام هم استفاده میکنند؟
من دوتا سیستم میخوام که تبلیغ تلگرام نداشته باشند یعنی لینک تلگرام نداشته باشن.اگر میشه دوستان با تجربه راهنمایی کنند

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام دوستان
این سایت ها ایا از تبلیغ های تلگرام هم استفاده میکنند؟
من دوتا سیستم میخوام که تبلیغ تلگرام نداشته باشند یعنی لینک تلگرام نداشته باشن.اگر میشه دوستان با تجربه راهنمایی کنند
فقط همون irpopup نداره که اونم باید خودت تنظیم کنی از تنظیمات که موبایل باز نشه و پاپ آپ عادی باز شه ، بقیشون اگر درخواست باز نشدن تبلیغ تلگرامی بدی بجاش تبلیغ اپلیکیشن موبایلی میدن که مث همون تلگرام بجایپباز شدن تلگرام کافه بازار باز میشه ، ولی ای ار پاپ اینطوری نیست و الا استفاده میکنم نه تلگرام باز میشه نه بازار

ehsan_3411

Registered User
لایک‌ها
12
فقط همون irpopup نداره که اونم باید خودت تنظیم کنی از تنظیمات که موبایل باز نشه و پاپ آپ عادی باز شه ، بقیشون اگر درخواست باز نشدن تبلیغ تلگرامی بدی بجاش تبلیغ اپلیکیشن موبایلی میدن که مث همون تلگرام بجایپباز شدن تلگرام کافه بازار باز میشه ، ولی ای ار پاپ اینطوری نیست و الا استفاده میکنم نه تلگرام باز میشه نه بازار
داداش فیسنما هم تلگرام داره؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
داداش فیسنما هم تلگرام داره؟
شما یه سیستم پاپ آپ نام ببر که از تبلیغات موبایلی و مخصوصا تلگرام استفاده نکنه! همه تبلیغات تلگرام میزارن خب چون سود بیشتری داره ، علاوه بر اون خب +60 درصد بازدید سایتا با موبایله مجبورن خب از این روشم استفاده کنن ، من از فیس نما استفاده نکردم اخیرا ولی فک نکنم نداشته باشه@

hojatalimohhamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
popupads الان 3 روز هست که درخواست واریز دادم حتی جواب هم نداده .

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
popupads الان 3 روز هست که درخواست واریز دادم حتی جواب هم نداده .
میریزه عزیز ، ممکنه یه هفته هم طول بکشه ولی میریزه ، وقتی من میذاشتم یه هفته طول میکشید تا واریز میکرد

بالا