برگزیده های پرشین تولز

سوال مهم: نوع آپدیت ویندوز 10 به ویندوز 11

ARSSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان درود.
خواهشمندم راهنمایی فرمایید:
من ویندوز 10 با تعداد زیادی نرم افزار نصب شده روی آن دارم:

آیا اگر با فایل ایزو ویندوز را به 11 آپگرید کنم نرم افزارهایی که قبلا روی ویندوز 10 نصب شده است، روی ویندوز 11 آماده استفاده باقی میمانند یا باید دوباره همه را نصب کنم؟ (ومپ و بازی ها و ادوبی ها و ...)

چون اگر چنین نباشد بک آپ گرفتن از فایلها و فرمت پارتیشن و نصب مجدد بهتره.

ARSSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
این تاپیک را باید در زیر-فروم ویندوز باز می کردم. اشتباهی اینجا زدم خواهشمندم مدیر فروم منتقلش کند.

ARSSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
پاسخ سوال من:
خودم آزمایش کردم windows 10 20H2 داشتم با گزینه حفظ اپ ها و فایلها آپگرید کردم بی هیچ مشکلی آپگرید شد و نرم افزارهای قبلا اینستال شده روی ویندوز 10 به کار خود ادامه دادند و من از طریق ویندوز کلین آپ پوشه ویندوز اولد را حذف کردم.

Kratosaa

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان درود.
خواهشمندم راهنمایی فرمایید:
من ویندوز 10 با تعداد زیادی نرم افزار نصب شده روی آن دارم:

آیا اگر با فایل ایزو ویندوز را به 11 آپگرید کنم نرم افزارهایی که قبلا روی ویندوز 10 نصب شده است، روی ویندوز 11 آماده استفاده باقی میمانند یا باید دوباره همه را نصب کنم؟ (ومپ و بازی ها و ادوبی ها و ...)

چون اگر چنین نباشد بک آپ گرفتن از فایلها و فرمت پارتیشن و نصب مجدد بهتره.
باید از نو همه چیز رو نصب کنید
چون ممکن بعضی نرم‌افزارها دچار مشکل بشن

ARSSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
باید از نو همه چیز رو نصب کنید
چون ممکن بعضی نرم‌افزارها دچار مشکل بشن
نه دوست عزیز. بدون اینکه از نو نصب کنیم اگر در ویندوز 10 لاگین کنیم سپس USB یا DVB را وصل کنیم و ستاپ ویندوز 11 را اجرا کنیم و گزینه ای که میگوید فایلها و اپ ها حفظ شود را انتخاب کنیم؛ پس از ارتقا همه نرم افزارها بخوبی کار خواهد کرد!!!
توجه کنید اگر در بوت ویندوز اقدام به اینستال کنید یا باید از نو اینستال کنید که همه فایلها و اپها از بین میرود و یک نسخه تازه دارید که دوباره باید زحمت بکشید همه نرم افزار ها را نصب کنید یا بصورت بدی ارتقا می یابد.
فقط باید اول در ویندوز 10 لاگین کنید و اقدام به ارتقا کنید.
من ارتقا دادم همه نرم افزارهای گرافیک و برنامه نویسی و طراحی و ... به خوبی کار کرد و مشکلی از این بابت نیست!

توجه فرمایید:
ویندوز 11 چنگی به دل نمی زند و قابلیتهای خوب ویندوز 10 را از دست داده و من از ارتقا به 11 پشیمانم.

بالا