آژانس هواپیماییexchanging

سوال مهم!:همراه با یک جایزه(اکانت دایمی شبانه پرسرعت!!)

شروع موضوع توسط [email protected]®@† ‏16 ژانویه 2006 در انجمن HTML

1. †$H@ki®@†

[email protected]®@† Registered User

مهم:این مطلب خیلی برام مهم هست
    در صفحات سایتم میخواهم از عکس ها و بنر های فلش سنگین استفاده کنم و میخواهم کاری کنم که اگر کسی یک بار صفحه من رو میبینه تمامی عکس ها و بنر های فلش سنگین روی قسمتی از هارد دیسک کاربر ذخیره بشه تا در دفعات بعدی بازدید این قدر از وقت او گرفته نشه و صفحات ان سریع لود بشه
    ایا امکانش هست کاری کرد که عکس های سایت هر دفعه بازدید برای کاربر لود نشه و هم ترافیک من کم نشه و هم صفخات ان سریع لود بشه و عکس ها و بنر ها از روی هارد او اجرا شود
    حتما امکانش هست و من از چند نفر شنیدم که میشه اما میخواهم که به من توضیح دهید!
    البته به کسی که جواب درست بده من یک اکانت دایمی شبانه از2تا8صبح میدم و فوق العاده پرسرعت هست و یک اکانت دایمی هست و میتونه همیشه ازش استفاده کنه
    هرکس جواب رو بلده زود بگه تا جایزه را اول خودش ببره(البته جایزه که نمیشه گفت فقط یک هریه به عنوان یاد بود)

2. mehdi25

mehdi25 کاربر تازه وارد

سلام جناب †[email protected]®@†

آره میشه
    باید از کوکی استفاده کنی
    یعنی کوکی رو فعال کنی بعد هروقت که فردی وارد سایتت شد به صورت اتومات هود سایت چک میکنه اگه کوکی داشت که دیگه دانلود نمی کنه و ...

3. Parham

Parham Registered User

این کار به صورت خودکار روی سیستم کاربر و توسط مروگر وب کاربر مثل IE و یا FF انجام میگیره. یعنی صفحات و محتواهای مرور شده تا یک زمان خاص تعیین شده و یا فضای در نظر گرفته شده روی هارد دیسک ذخیره میشن. که به اون میگن Cache. در دفعات بعد مشاهده وب سایت شما، این وظیفه مرورگر است که اگر محتوایی را درون کش دارد و این محتوا تغییری نکرده، اون رو دانلود نکنه و از کش استفاده کنه.
    حالا ممکنه که محتوای ذخیره شده روی کش در صورت عدم مرور یک وب سایت تا مدت معین و یا پر شدن ظرفیت کش، حذف بشه. و یا اینکه خود کاربر از طریق تنظیمات مرورگر اونها رو پاک کنه.
    اینکه شما بتونی به اختیار چیزی رو روی هارد اون شخص ذخیره کنی، پس امنیت این وسط چه کارست؟

4. †$H@ki®@†

[email protected]®@† Registered User

cash که نه
    من منظورم ذخیره است
    اما فکر نمیکنم عکس و بنر امنیت را به خطر بندازه
    چون سایتم یه خورده معروف است و یک استاندارد هایی هم داره هیچ کس چنین فکری را نمیکنه
    لطفا کامل توضیح دهید