برگزیده های پرشین تولز

سوال واسه خرید گوشی از گوگل پلی

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
سلام دوستان خسته نباشید ببخشید من میخواستم بدونم میشه از گوگل پلی گوشی خرید؟ اخه نکسوس ۴ ۳۰۰هزارتومان دسته کمش اختلاف قیمت داره یکی راهنماییم بکنه
با تشکر

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
کسی نیست توضیح بده؟

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
چيزي كه من در اين خصوص مي دونم اين هست گوگل پلي امكان خريد از طريق گيفت كارت رو قرار داده كه كاربراي ايراني هم با وجود تحريم مي تونند ازش استفاده كنند يعني اگر بتونند به يه طريقي وارد گوگل پلي بشوند. اما اين گيفت كارت ها 10 دلاري و 25 دلاري است در مورد اختلاف قيمت درست است نكسوس 4 - حدود 430- 450 دلار است كه 1/500 مي شود اما اينجا فعلا 1/800 هست يا يك مقدار صبر كنيد يا اگر كسي با ادرس معتبر در كشور ديگري داريد بگيد سفارش ثبت كند و براي شم ا DHL كند ( البته اگر خيلي اصرار داريد از اونجا بگيريد)

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
چيزي كه من در اين خصوص مي دونم اين هست گوگل پلي امكان خريد از طريق گيفت كارت رو قرار داده كه كاربراي ايراني هم با وجود تحريم مي تونند ازش استفاده كنند يعني اگر بتونند به يه طريقي وارد گوگل پلي بشوند. اما اين گيفت كارت ها 10 دلاري و 25 دلاري است در مورد اختلاف قيمت درست است نكسوس 4 - حدود 430- 450 دلار است كه 1/500 مي شود اما اينجا فعلا 1/800 هست يا يك مقدار صبر كنيد يا اگر كسي با ادرس معتبر در كشور ديگري داريد بگيد سفارش ثبت كند و براي شم ا DHL كند ( البته اگر خيلي اصرار داريد از اونجا بگيريد)

با هزینه dhl همون میشه تقریبا :)

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
کسی که تابعیت امارات را داشته باشه میتونه همون ۳۵۰ دلار بخره از گوگل کلی؟

Imuser

Registered User
لایک‌ها
106
کسی که تابعیت امارات را داشته باشه میتونه همون ۳۵۰ دلار بخره از گوگل کلی؟

خیر. فقط 1 عدد و برای ساکنین چند کشور یورو و ایالات متحده و کانادا

بالا