برگزیده های پرشین تولز

سوال | کسب درامد از برنامه نویسی؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام داداشا خسته نباشید.

من تا یه سال دیگه دارم برای ادامه تحصیل از ایران میرم و اونور میخوام در کنار درس خوندن کارم کنم که زندگی راحت تری داشته باشم.
به نظر شما برنامه نویسی شغل خوبی میتونه باشه؟ چون میخوام تو دوره های حرفه ای شرکت کنم و نمیخوام ریسک کنم

نظری یا تجربه ای دارید بفرمایید ممنونم .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام

همین چند ساعت پیش داشتم با یکی از دوستام که کانادا هست در رابطه با درآمد توی کانادا صحبت می کردم می گفت درآمد مهندس های کامپیوتر بیشتر از سایر علوم مهندسی هست (خودش مهندس عمران هست) به نظرم می تونه شغل خوبی باشه البته اگر برنامه نویس واقعی باشید چون امروزه خیلیا که اسمشون برنامه نویس هست فقط بلدن کد سر هم کنن ...

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام

همین چند ساعت پیش داشتم با یکی از دوستام که کانادا هست در رابطه با درآمد توی کانادا صحبت می کردم می گفت درآمد مهندس های کامپیوتر بیشتر از سایر علوم مهندسی هست (خودش مهندس عمران هست) به نظرم می تونه شغل خوبی باشه البته اگر برنامه نویس واقعی باشید چون امروزه خیلیا که اسمشون برنامه نویس هست فقط بلدن کد سر هم کنن ...
من علاقه دارم و دوست دارم توش پیشرفت کنم همچنین دوره های Seo رو هم بگذرونم تا بتونم صفر تا صد رو خودم پیاده کنم ... نمیدونم درامدها اونور به چه صورته

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
کشور ترکیه شاخه های مختلف برنامه نویسی توسعه خوبی پیدا نکرده در مقایسه با کانادا و کشور های اروپایی و آمریکا اما خب به طور قطع برنامه نویسی یک صنعت می باشد و اونجا هم نیازهای خودشو در این مورد دارد اما دو موردی که باید دقت کنید یکی انه که شما نیاز دارید زبان ترکی رو بدانید تا بتونید تعامل مناسب داشته و کار مناسب رو هم تولید کنید مورد مهم دیگه برنامه نویس شدن با کلاس و غیره حاصل نمیشه در واقع اینا تنها کمک کننده هستن و الفبا رو به شما یاد میدن این شما هستید که با تمرین و ممارست تبدیل به برنامه نویس می شوید صرف نوشتن دو عدد کد یا کپی و وصل کردن اونا چندان کار سختی نیست و الان خروجی بیشتر کلاس ها همین هست اما تجربه هست که شما رو تبدیل به ارائه دهنده راه کار یک نیاز می کند یعنی برنامه نویس شدن در این زمان هست یعنی بتونید تحلیل کنید و راهکار رو ارائه بدید بعد از اون پیاده سازی اون با کد ها چندان سخت نخواهد بود چون حتی اگر بلد نباشید هم دانش لازم تولید شده و در اینترنت موجود هست

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
کشور ترکیه شاخه های مختلف برنامه نویسی توسعه خوبی پیدا نکرده در مقایسه با کانادا و کشور های اروپایی و آمریکا اما خب به طور قطع برنامه نویسی یک صنعت می باشد و اونجا هم نیازهای خودشو در این مورد دارد اما دو موردی که باید دقت کنید یکی انه که شما نیاز دارید زبان ترکی رو بدانید تا بتونید تعامل مناسب داشته و کار مناسب رو هم تولید کنید مورد مهم دیگه برنامه نویس شدن با کلاس و غیره حاصل نمیشه در واقع اینا تنها کمک کننده هستن و الفبا رو به شما یاد میدن این شما هستید که با تمرین و ممارست تبدیل به برنامه نویس می شوید صرف نوشتن دو عدد کد یا کپی و وصل کردن اونا چندان کار سختی نیست و الان خروجی بیشتر کلاس ها همین هست اما تجربه هست که شما رو تبدیل به ارائه دهنده راه کار یک نیاز می کند یعنی برنامه نویس شدن در این زمان هست یعنی بتونید تحلیل کنید و راهکار رو ارائه بدید بعد از اون پیاده سازی اون با کد ها چندان سخت نخواهد بود چون حتی اگر بلد نباشید هم دانش لازم تولید شده و در اینترنت موجود هست
بله درست میفرمایید و اینکه زبان ترکی رو یاد میگیرم و دارم کلاس هاشو میرم و اینکه نمیخوام فقط یه کد زن باشم و دوست دارم تو این کار پیشرفت کنم و اینکه حتما نباید با ترکیه ای ها کار کنم و میتونم با کشورهای اتحادیه اروپا هم همکاری داشته باشم چون راحتم و مشکلات ایران رو نخواهم داشت .. خیلی ممنون از پاسخگویی

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
دوست عزیز در کشورهای توسعه یافته برنامه نویسی جزء سه شغل برتر از نظر کسب درآمد می باشد.
پس به نظرم راه درستیه چون هم علاقه دارم و میتونم این کارو انجام بدم در کنار درس خوندن

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
من علاقه دارم و دوست دارم توش پیشرفت کنم همچنین دوره های Seo رو هم بگذرونم تا بتونم صفر تا صد رو خودم پیاده کنم ... نمیدونم درامدها اونور به چه صورته

متاسفانه از ترکیه بی خبرم اما همان طور که @arashdownload گفت در هر کشوری برنامه نویسی جامعه هدف خود را دارد اما قطعا در کشورهای توسعه یافته بازدهی بیشتری دارد

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310

متاسفانه از ترکیه بی خبرم اما همان طور که @arashdownload گفت در هر کشوری برنامه نویسی جامعه هدف خود را دارد اما قطعا در کشورهای توسعه یافته بازدهی بیشتری دارد

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
پس میشه به عنوان یه شغل بهش تکیه کرد در کنار درس:general601:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
همون پزشکی خودش دنیایی...
درامدشم هم که خوبه...
به نظرم بچسب به همون توش پیشرفت کنی...
آره ولی دیر به درامد میرسم چون اونورم دوست دارم زندگی راحت تری داشته باشم و دوست ندارم همش درس بخونم

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
برنامه نویسی اعصاب میخواد و اینکه بتونی با کدها و باگها کلنجار بری.
شما الان میخوای دکتر بشی یا برنامه نویس؟
هر دو رو بخوای بشی آخرش فکنم نتونی در هر دو متخصص بشی.
برنامه نویسی باید عشق داشته باشی وگرنه ممکنه وسطش ببرین.
کلاسهای آموزشی چیز خاصی یاد نمیدن پایه رو میگن و باید خودت پشتکار داشته باشی.
با توجه به دروس پزشکی آیا وقت کافی برای این قبیل کارها دارین؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
برنامه نویسی اعصاب میخواد و اینکه بتونی با کدها و باگها کلنجار بری.
شما الان میخوای دکتر بشی یا برنامه نویس؟
هر دو رو بخوای بشی آخرش فکنم نتونی در هر دو متخصص بشی.
برنامه نویسی باید عشق داشته باشی وگرنه ممکنه وسطش ببرین.
کلاسهای آموزشی چیز خاصی یاد نمیدن پایه رو میگن و باید خودت پشتکار داشته باشی.
با توجه به دروس پزشکی آیا وقت کافی برای این قبیل کارها دارین؟
اعصابشو دارم من میخوام دکتر بشم ایشالا ولی علاقه هم دارم به برنامه نویسی ... نه اینکه بخوام در هر دو زمینه مختصص بشم به عنوان یه شغل پاره وقت بهش نگاه میکنم آره میدونم ولی بدون کلاس هم سخته خودم تا حدودی بدون کلاس یاد گرفتم ولی وقت بیشتری میخواد ... وقت که اخه هنوز نمیدونم درس ها اونور چجوریه باید برم آشنا شم اگه دیدم وقت نیست که ادامه نمیدم و فقط کار میکنم یادم نره

بالا