برگزیده های پرشین تولز

سوال Sony Cyber-shot DSC-H300

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
سلام
ببخشید این چجور دوربینی هست ؟؟؟ ممنون میشم دقیق توضیح بدین
Sony Cyber-shot DSC-H300

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
یه دوربین سوپر زوم . دوربین بدی نیست نسبت به قیمت
ولی رقبای بهتری داره مثلا sx50 یا sx40 کنون .
به رزولیشن عکس ها البته توجه نکنید زیاد اهمیتی نداره .
ccd بودن نوع سنسور این دوبین یه ضعفه در برابر هم رده ها .
سنسور هم کوچک هست نسبتا که یه ضعف دیگه است ولی نه در برابر هم رده ها بلکه در برابر دوربین های slr .
فاصله کانونی خوبی داره لنزش .ایزو حداقل مناسبی داره ( 80 ) . ماکروی عالی 1 سانتی متری . زوم عالی . این چیزا رو اگه بخواید تو یه لنز داشته باشید برای دوربین های slr باید خیلی بیشتر از قیمت این دوربین هزینه کنید برای خرید لنزش .

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
کلا برا کلاس خوبه ولی مونده که انتظارتون از عکاسی چی باشه.من دوتا دوربین دارم یکی کامپکت سونی hx1 و یه slr که نیکون d90 هستش،از سونی برای مسافرت و عکسهای آماتور استفاده میکنم دی 90 هم برای عکاسی خاص و حرفه ای
اگه انتظار یک slr رو ندارین دوربین خوبی هستش ولی هیکل بزرگی داره،یه مساله دیگه اینه که گول زوم بالارو نخورید،عملا زوم 20-25 به بالا بدون سه پایه به درد نمیخوره و لرزش زیاد دست کیفیت رو پایین میاره سنسور کوچک باعث میشه که تو زوم بالا کیفیت خاصی نداشته باشه و یک نکته که تو کامپکت ها و سوپر زوم ها گول مگا پیکسل رو نخورید نهایت کیفیتشون بهتر از 8 مگا پیکسل نمیتونه باشه،فقط به شکل نرم افزاری رزولوشن و حجم تصویر رو بالا میبرن که این خودش باعث نویز بیشتر میشه

helsa

Registered User
لایک‌ها
84

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام!
اینها دو سری هستند. سری های که توی نام مدل V دارند قدرتمند و پیشرفته تر هستند و البته گرانتر.
سعی کنید بودجتون رو کمی افزایش بدید و سری وی رو بخرید.
من 200 وی رو داشتم و کیفیت خوبی در ساخت داشت. اگر بخوایم با هم رده های خودش از لحاظ سنسور مقایسه کنم کیفیت مطلوب داره.
مطمئنا در مقابل DSLR ها حرفی برای گفتن نداره بجز زووم بیشتر. اما در سایز و رده خودش حرفاش شنیدینیه!

بالا