برگزیده های پرشین تولز

سوال

mehdivakili20017

Registered User
لایک‌ها
0
بچه یه سوال درست بعد از اینکه xbox 720 در بیاد دیکه xbox 360 slim براش بازی براش نمیاد وهمین سوال برای ps3 :crying::crying:

upppppppppppppppppppp

xbox68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داش الان واسه ps2 میاد ?

full game

Registered User
لایک‌ها
16
جای این سوال اینجا نیست داداش
مگه وقتی پلی3 اومد دیگه واس پلی 2 بازی نیومد؟
نمیشه که اینقد زود ماکروسافت و شرکت سونی حمایتشون رو از کنسول قبلیشو بردارن

jokerkiller

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه عزیز جوون. هم واسه 360 میاد هم واسه 720

sajad2400

Registered User
لایک‌ها
27
داشم فعلا دور کنسول جدیدخط بکش اولا ۷۲۰که شایعه شده بازیاش همش ازطریق اینترنت قابل خریداری هست درایوبلوریشم میگن برا فیلم هست تا اینجا ک شایعه زیادهست

twincept

Registered User
لایک‌ها
27
چه سوالاتی ذهن جوانهای ما را مشغول کرده است .....

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
والا طبق آماری که من از سایت gamespot گرفتم مایکروسافت بعداز اومدن 720 برنامه ای برای ساپورت 360 نداره ولی سونی به مشتریاش اطمینان داده که تا حداقل برای 5 سال ps3 رو ساپورت میکنه و اتفاقا عناوین شاخی هم براش میاد اساتید هم حتما یادشون هست که سونی ps2 رو تا سالها ساپورت میکرد اما مایکروسافت خیلی زود بیخیال x180 شد

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
بهتره واقع بینانه به این مسئله نگاه کنید
ببینیددرسته بااومدن پلی4وایکس720کنسولهای قدیمی رودیگه نمیشه توجه کردبرای بازی های جدید
ولی هردوشرکت مایکرووسونی هردوشون تاحداقل3-4سال همچنان به تولیدبازی برروی کنسولهای پلی3وایکس360ادامه میدهند...
ولی خب چیزی حدود70-80درصدازسرمایه گذاری ونیروی انسانی شون رومیزارندبرای کنسول های جدیدپس ازعرضه
خب نتیجه چی شد؟
نتیجه اینکه بریدراحت ازکنسولهای فعلی خودتون(360وپلی3)لذت ببرید!حداقل تا3-4ساله دیگه ساپرت میشنداین دوتا...

mkmk1313

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز بزار راحتت کنم اگه اون ها بیان فقط یه سری بازی خیلی محبوب مثل فوتبال ها برای این 2 کنسول قدیمی مییان و دیگه شرکت ها برای اینها بازی های شاخ و انحصاری که اصلا و اون در پیت ها هم نهایت تا یک سال.
همین الان هم چند تا از بازی ها کم کم دارن برای معرفی برای اون کنسول ها خودشونو اماده میکنن
در کل اگه اونا بیان با اینها کلا دیگه باید بشینی بازی تکراری کنی
ولی هنوز تا اونا بیان و بازی سازی براشون به طور حرفه ای شروع بشه دو .سه سال مونده

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
دوستان یا سنشون خیلی کمه یا حافظشون یاری نمیکنه که چنین اظهار نظراتی میکنن.
بذارید به یادتون بندازم ps3 سال 2004 وارد بازارهای جهانی شد. حالا به بازیهای شاخ سال 2005 ps2 توجه کنید

god of war
gran turismo 4
final fantasy 12
shadow of colossus
........و ........

حالا من دیگه زیاد سرتونو درد نیارم سال 2007 یعنی سه سال بعد از اومدن ps3 بازی god of war 2 برای ps2 اومد دیگه من نمیدونم آیا آدم باید در مورد چیزایی که میدونه اظهار نظر کنه یا میشه رو هوا هم حرف زد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کنسولا وقتی تازه وارد میشن طبیعتا بازی زیاد ندارن وکمپانی سازنده چند سال روشون ضرر میده تا به سوددهی برسن احمق باید باشن که کنسولی رو که به سوددهی رسوندن ول کنن مگر اینکه کلا به سوددهی نرسیده باشه مثل دریمکست که باعث ضرر چندین ملیون دلاری سگا شد گرچه کنسول فوق العاده اییه من عاشقشم

ijnmko

Registered User
لایک‌ها
34
قیمت بالای کنسول جدید سونی باعث میشه بازی ساز ها بیشتر روی کنسول های گذشته بازی ارا ئه بدن همین امر برای ps2 افتاد
الان بعد از 9 سال از ورود psp به بازار هنوز براش داره بازی ساخته میشه بااینکه حدود 1سال نیم هست که psvita تو بازاره اطمینان داشته باشید تا جایی که ps3 توانایی اجرای بازی های جدید رو داشته باشه بازی سازها دست از سرش برنمیدارن
به طور کلی این شرکت های بازی سازی هستند که تصمیم میگیرن بازی روی چه کنسولی ارائه بشه ومعمولا اونی رو انتخاب میکنن که بیشترین تعداد رو در بین بازیکنان داره
و الان کنسول ps3 مشه گفت یکی از پر فروش ترین دستگاه های ساخت سونیه و قطعا موندگاریش از ps2 , psp بیشتر خواهد بود

mkmk1313

Registered User
لایک‌ها
13
بذارید به یادتون بندازم ps3 سال 2004 وارد بازارهای جهانی شد. حالا به بازیهای شاخ سال 2005 ps2 توجه کنید

god of war
gran turismo 4
final fantasy 12
shadow of colossus
........و ........

حالا من دیگه زیاد سرتونو درد نیارم سال 2007 یعنی سه سال بعد از اومدن ps3 بازی god of war 2 برای ps2 اومد دیگه من نمیدونم آیا آدم باید در مورد چیزایی که میدونه اظهار نظر کنه یا میشه رو هوا هم حرف زد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کنسولا وقتی تازه وارد میشن طبیعتا بازی زیاد ندارن وکمپانی سازنده چند سال روشون ضرر میده تا به سوددهی برسن احمق باید باشن که کنسولی رو که به سوددهی رسوندن ول کنن مگر اینکه کلا به سوددهی نرسیده باشه مثل دریمکست که باعث ضرر چندین ملیون دلاری سگا شد گرچه کنسول فوق العاده اییه من عاشقشم
دوست عزیز این بازی ها حدود یک سال قبل از معرفی شدن ps3 معرفی شده بودند و گفته شده بود که اینها برای ps2 ریلیز میشه
وقتی هنوز کنسول معرفی نشده بازی ساز از کجا بدونه برای چه سخت افزاری باید بازی بسازه برای همین تا کنسول جدید بیاد و بازی سازها سخت افزار اونو در نظر بگیرن و بیان بازی معرفی کنن و ارائه و.... همین 2 سالی میشه که من گفتم
همین اتفاقی که عملا بین (برای مثال) gow 2 و 3 افتاد

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302

god of war
gran turismo 4
final fantasy 12
shadow of colossus
........و ........

داداش اشتباه نکن سونی پلی 3 رو اواخر سال 2006 وارد بازار جهانی کرد و اوایل سال 2007 وارد آسیا شد !!!
و کسی نمی تونه بدون منبع از خودش حرف در بیاره خدای جنگ جدیده اونطور که من میخواستم نبود از لحاظ داستاتی!
منتظر بازی شاخ the last of us هستیم خدای گرافیک و ساخت شرکت ناگتی داگ این بازی 1 چیزی فراتر از گیمه به دوستان توصیه میکنم حتی اگه شده برا این بازی کنسول بخرند.

arash911

Registered User
لایک‌ها
42
بابا ول کن این حرفارو
ماکروسابت ...گشاده ولی من که360تم ال تی وان هست و تمام بازی هایم را هم دسته دو می خرم هیچ کاری هم ندارم به این ها چون جوانان قیور ایرانی هنوز ال تی وان دسته دو دارن

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
قیمت بالای کنسول جدید سونی باعث میشه بازی ساز ها بیشتر روی کنسول های گذشته بازی ارا ئه بدن همین امر برای ps2 افتاد
الان بعد از 9 سال از ورود psp به بازار هنوز براش داره بازی ساخته میشه بااینکه حدود 1سال نیم هست که psvita تو بازاره اطمینان داشته باشید تا جایی که ps3 توانایی اجرای بازی های جدید رو داشته باشه بازی سازها دست از سرش برنمیدارن
به طور کلی این شرکت های بازی سازی هستند که تصمیم میگیرن بازی روی چه کنسولی ارائه بشه ومعمولا اونی رو انتخاب میکنن که بیشترین تعداد رو در بین بازیکنان داره
و الان کنسول ps3 مشه گفت یکی از پر فروش ترین دستگاه های ساخت سونیه و قطعا موندگاریش از ps2 , psp بیشتر خواهد بود
باقسمت اول حرفتون موافقم که اینکه بازی سازهابراساس میزان فروش کنسول هابرایشان بازی میسازندواین بازی سازهاهستندکه تعیین میکنندتاکی روندبازی سازی برای کنسول ادامه خواهدداشت
وهمچنان خودسازنده هم نقش دوم راایفامیکندپس ازبازی سازباارائه فریم ورهای جدیدواپدیت های نرم افزاری وگاهاسخت افزاری.....
ولی باقسمت دوم حرفتون به شدت مخالفم
پلی3هیچوقت پرفروشترین ساخته کنسول سونی نبوده وبلکه کم فروش ترین وکم فروغ ترین ساخته سونی هم بوده!
دراینجامیزان فروش کنسولهای سونی رومیزنم تامتوجه عمق فاجعه پلی3شوید:
1-پرفروش ترین محصول سونی:پلی استیشن2با155میلیون نسخه فروش
2-دومین کنسول پرطرفدار:پلی استیشن1بافروش102ملیون نسخه
3-سومین محصول پرطرفدارپی اس پی با فروش77میلیون فروش
وپلی 3درنهایت بافروش70میلیون دررتبه یی بهترازچهارم قرارنگرفت!درواقع ازاخراول شد!!!!
ویتابه علت تازه واردبودنش تولیست قرارنگرفت
....

بالا