برگزیده های پرشین تولز

سوال

mehdivakili20017

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها کسی هست که تضمین کن xbox slim 4g براش تا 7.8 سال دیکه هم براش بازی جدید بیاد با دلیل ممنون

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302

SUSA

Registered User
لایک‌ها
0
ایکس باکس 360 همشون یه سری بازی می خورن چه 4گی چه 250گیگ فرقی نداره باتوجه به سابقه مایکروسافت احتمالا تا 7-8 ماه دیگه ساپورت بشه

ata_bros

Registered User
لایک‌ها
130
داداش خدا 360 رو بیامرزه اگه تازه خریدی که تسلیت عرض می کنم :(:D اگرم نخریدی که نخر
اما اینم بگم 360 بازی معرکه زیاد داره که اگر فول تایم بازی کنی و دی وی دیاش گیرت بیاد یه 2 و 3 سالی سره کارت میزاره

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
اگه دنبال تضمینی سونی ps3 رو تا 3 سال دیگه تضمین کرده ولی ایکس باکس با خداست

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302

mkmk1313

Registered User
لایک‌ها
13
x چند کیلو بنداز دور
OnlY on PS3
بازی جدید the last of us بیاد وای وای تو کفشم بدجور خدای جنگ جدیده که زودتمام شد حیف.

در جواب شما میتونم بگم :D
ولی در جواب آقای مهدی وکیلی باید بگم که وقتی میخوان یه بازی رو منتشر کنن میگن برای کدوم کنسول ها مییاد
به غیر از بازی هایی که انحصاری هستن بقیه بازی ها مولتی پلتفرم هستن و برای هم xbox و هم ps3 مییاد
یعنی اینکه کمپانی برای اینکه براش اون بازی سود داشته باشه یا باید اونو انحصاریش کنه که اون شرکت باید پول کلونی بده تا اون بازی انحصاریش بشه یا اینکه شرکت بازی ساز اونو برای هر 2 کنسول عرضه میکنه(برای بیشتر هم میشه ها مثل wii)
حالا با توجه به این موضوع تا هر زمانی که بازی بیاد برای جفتشون مییاد (به غیر انحصاری ها) و وقتی که دیگه یکی از شرکت ها نخواد کنسولش رو نامین کنه مثلا وقتی 720 بیاد و 360 رو دیگه میکروسافت نخواد تامین کنه سونی هم دیگه دست از حمایت بر میداره و میره ps 4 رو میچسبه.
بعد برای رقابتی که بین بازی ساز ها هستش و میخوان قدرتشونو به یکدیگه نشون بدن به محض اینکه سخت افزار اون کنسول های جدید معرفی بشه براشون بازی معرفی میکنن تا قدرتشونو تو گرافیک و.... به هم نشون بدن و عملا اونها دیگه بازی ساختن برای کنسول های قبلی رو رها میکنن.
حالا با این توجه تا 2-3 سال دیگه رو من تضمین میدم ولی 8-7 سال اصلا امکان نداره.

ata_bros

Registered User
لایک‌ها
130
حاجی حالا واسه چی تضمین می خوای
فعلا که هیچ کدوم رسما کنسول رو نشون ندادن ps3 هم فعلا هست . پس 360 هم فعلا برای رقابت پا بر جاست. اما اینم بگم با امدن نسل جدید لا اقل تا شیش ماه یا یک سال یه حمایت نسبی رو کنسول قدیمی ها بود ولی الان رو نمی دونم شاید بیشتر بشه این حمایت شایدم به محض ظهور ابر قدرتهای جدید دیگه خبری از بازی رو اینا نباشه
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
من خودم 360 دارم ولی توصیه میکنم بری PS3 بگیری(خودم اول PS3 داشتم و به خاطر اینکه باید هی میبردم بازی برام کپی کنن رو هارد فروختم 360 گرفتم ولی حالا نسبتا پشیمونم چون اون حدود 20-30 انحصاریه تاپ داره ولی 360 انحصاریه عالی نداره)
ولی در مورد سوال اصلیتون بگم تا 6با 7 سال دیگه من خودم 100000% تضمین میکنم که بعضی از بازی ها مثل سری بازیهای PES یا FIFA و کشتی کج و بسکتبال و شبیه اونها(منظورم بیشتر بازیهای SPORT هست که هر سال تولید میشن)این حرفم رو هم از سر تجربم از
روی کنسول PS2 هست که بازی PES 2014 و FIFA14 هم براش میاد(خود کنسول PS2 فکر کنم حدودای 200-2004 تولید شده یعنی حداقل حداقل حداقل 10 سال!!)ولی صد در صد بازیهای تاپ اون زمان مثلا بازی GTA VI(یعنی GTA6 نه این که داره میاد)یا سری های
جدیدتر ASSASSINS CREED و CALL OF DUTY صد در صد سر این 360 و PS3 نمیان...ولی نظر شخصی من رو بخوای به نظرم و با توجه به سابقم از صنعت VIDEOGAME(!) فکر میکنم کمپانی و شرکت SONY بیشتر از Microsoft از کسنول این نسلش یعنی PS3 حمایت میکنه(منظورم اینه به نظرم PS3 بیشتر دووم میاره تا 360 ولی خب باید اینم گفت که 360 به خاطر وجود کینکتش میتونه از اون نظر و از نظر بازیهای مخصوص کینکت خیلی مدت زمان زیادی از ظرف شرکت های بازی ساز ساپورت بشه)
امیدوارم تونسته باشم به اندازه کافی راهنماییتون بکنم
وقتتون به خیر

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
خوب برو یه کامپیوتر قوی با گرافیک خوب بخر تضمین میدم تا 7,8 سال دیگه واسش بازی میاد...

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
در جواب شما میتونم بگم :D
مگه جک گفتم ؟:)

قرار نیست که سونی نگاه کنه ببینه برا اون کنسول بازی میاد یا نمی یاد !!!؟
psp از سال 2004 تا الان داره براش بازی میاد با اینکه ویتا هم حضور داره;)

بالا