برگزیده های پرشین تولز

سوتی ها و خطاها و گافهای گزارشگرهای فوتبال

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
این دو تا گزارشگرای جدید و ناشناخته رو نگید که بدترین سوتی ها رو از اینا شنیدم:
1-یه بار برنامه منتخب ورزشی داشت بازی بایرن و بیله فلد رو که سه ماه قبلش بگزار شده بود نشون می داد و همین دوستمون گزارش می کرد که تا توپ زیر پای اسماییل اومد با حالت گلایه گفت :این اسمائیل مدافع خوبیه هاااااااااا ولی بعضی وقت ها سوتی موتی میده و قابل اعتماد نیست:lol:

2-یه بار تو برنامه نود یه بازیکنه همه رو دریبل زد و تک به تک شد و ضربه نهایی رو به هوا کوبید و گزارشگره اینطوری کرد:حالا یه موقعیت عالییییی . همه رو رد می کنه .تک به تکک.....پهههههههههههه-paaaaaaaaaaaahhhh

به کار بردن همچین اصواتی مثل:پیش-په-پوف-اوف-هش و ............ اصلا جالب نیست:lol:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام بچه ها.این صحنه ها رو خودم امروز شکار کردم.گوشه هایی از هنر مجری گری فوق العاده جناب یوسوتی(ببخشید یوسفی...)
184.gif

44bra5w.jpg

2unu83c.jpg

42szn2s.jpg

301ivrb.jpg

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
جالبترینش شفیع بود که توی جام جهانی پرچمراکش رو با کارت قرمز اشتباه گرفته بود و میگفت این بازیکن کارت قرمز گرفته چرا نمیره بیرون!
بابا اين شفيع که برعکس کار مي کنه!
يني مي بيني توپ تو وسط زمين در حال گردشه و اون يه تونشو مي بره بالا و با العکس!

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
یه سوتی با حال هم یوسوتی تو بازی پرسپولیس مس داد
موقع گل اول پرسپولیس گفت
محمدی ( دروازه بان مس) هم مثل 20 و اندی تماشاگر حاضر در استادیوم به تماشای گل شدن توپ نشست

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من دلم نمیاد گاف ها رو بنویسم..انقدر بعضیا خاطره پشتشه که ادم تا تو حسش نباشه نمیشه..

بازی برزیل - هلند نیمه نهایی جام 98...

ضربات پنالتی.. گزارشگر شفیع..

امرسون پشت توپ ( امرسون اون زمان فوروارد بود در واقع تو باشگاهش و به خاطر مصدومیت چند تا بازیکن اصلی تو ترکیب بود از اول جام)

طرف میگه : اقا این بازیکنو نگاه کنید( اسم 95% رو نمیدونست طبعا) عرق از تمام گونش داره میچکه..پاهاش داره میلرزه..الانه پنالتی رو خراب کنه..چقدر قیافش افسردست..از نظر روحی خیلی وضعش بده..نیمکت برزیل رو ..اوه..همه میدونن گل نمیشه...

5ثانیه بعد... بله گلش کرد..ولی خودشم فکر نمیکرد گل بشه ها..
grinning-smiley-047.gif
crazy.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من دلم نمیاد گاف ها رو بنویسم..انقدر بعضیا خاطره پشتشه که ادم تا تو حسش نباشه نمیشه..

امرسون پشت توپ ( امرسون اون زمان فوروارد بود در واقع تو باشگاهش و به خاطر مصدومیت چند تا بازیکن اصلی تو ترکیب بود از اول جام)

طرف میگه : اقا این بازیکنو نگاه کنید( اسم 95% رو نمیدونست طبعا) عرق از تمام گونش داره میچکه..پاهاش داره میلرزه..الانه پنالتی رو خراب کنه..چقدر قیافش افسردست..از نظر روحی خیلی وضعش بده..نیمکت برزیل رو ..اوه..همه میدونن گل نمیشه...

grinning-smiley-047.gif
crazy.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
خیلی جالب بود!
جا داره یادی هم از کوتی بکنیم!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23

grinning-smiley-047.gif
crazy.gif

246.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ای بابا باز این بازی چلسی رو دادن علیفر گزارش کنه.بابا جون مادرتون بدین یکی دیگه.البته باز از یوسفی و خیابانی خیلی بهتره.

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ای بابا باز این بازی چلسی رو دادن علیفر گزارش کنه.بابا جون مادرتون بدین یکی دیگه.البته باز از یوسفی و خیابانی خیلی بهتره.

بشمریم ببینیم چند تا سوتی میده:D

از راهنمایی ها و نصایح ارزشمند ایشون هم بهره مند می شوییییییییییییییم:happy:

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقای علی فر فرمودند که به جرات می توان گفت چک بهترین دروازه بان حال حاضر جهان هست!
البته این موضوع به نظر افراد بستگی داره! اما چیزی که مسلمه امسال پیتر چک اون قدر عالی نبوده که بشه با جرات گفت بهترین دروازه بان جهان هست!

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقای علی فر فرمودند که به جرات می توان گفت چک بهترین دروازه بان حال حاضر جهان هست!
البته این موضوع به نظر افراد بستگی داره! اما چیزی که مسلمه امسال پیتر چک اون قدر عالی نبوده که بشه با جرات گفت بهترین دروازه بان جهان هست!
همین حالا حرف خودش رو نقض کرد و حرفی با مضمون حرف من زد.
فکر کنم با اون لپ تاپ جلوی دستش به پی تی هم یه سری زده و پست من رو خونده!

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من که حال و حوصله شمردن سوتی های اینو ندارم:hmm:
تو همین مدت در حالی که اصلا حواسم نبوده و علاوه بر این که قاط زدم تو اینترنت هم هستم 10-20 تا سوتی داده:lol:

مربی والنسیا اون موقع که 2 بار به فینال اومد و به رئال و بایرن باخت هکتور کوپر بوده و اون موقع رافا بنیتس اصلا وجود خارجی نداشته:happy:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اتفاقا اگه یه حرف درست و حسابی زده باشه همینه.چک بهترین دروازه بان جهانه.
16.gif

پیتر چک عشق منه.
16.gif

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
گوش کنید , دیارا :D رو چطور تلفظ میکنه .

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
من که حال و حوصله شمردن سوتی های اینو ندارم:hmm:
تو همین مدت در حالی که اصلا حواسم نبوده و علاوه بر این که قاط زدم تو اینترنت هم هستم 10-20 تا سوتی داده:lol:

مربی والنسیا اون موقع که 2 بار به فینال اومد و به رئال و بایرن باخت هکتور کوپر بوده و اون موقع رافا بنیتس اصلا وجود خارجی نداشته:happy:

دقیقا منم میخواستم همینو بنویسم
من نمیدونم مگه مجبوره راجع به چیزی که اطلاع نداره اظهار نظر کنه
هرچند خیلی هم خنگی میخواد که یه ادم اهل فوتبال مربی تیمی رو که دو بار پشت سرهم به فینال جامی مثل لیگ قهرمانان رسیده یادش نباشه
بخصوص که بعدها کوپر به اینتر رفت و سر جریان رونالدو کلی جنجال دور بر این مربی بود اگه اشتباه نکنم دو یا سه فصل پیش هم تو تیم مایورکا بود که بخاطر نتایج ضعیف اخراج شد

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
البته اینو هم بگم که کوپر در کل یکی از مربی های مورد علاقه من در کنار هیتزفلد و دکتر ذوالفقار نسب خودمون هست
giggle.gif

فحش ندید که چرا این سه تار و کنار هم گدذاشتم خب سلیقه اس دیگه
00000290.gif

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
راستی این تصویر فریز شده و نمایی تازه تر ش هم ما رو کشت نمیدونم اینا رو از کحا یاد گرفته
18.gif

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اینم یک سوتی خفن دیگه
من که چیزی از سیلوا بازیکن چلسی ندیدم که مربی والنسیا اونو به ویسنته ترجیح داده
11.gif

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اسامی بازیکنا رو هم که فقط وقتی تصاویر از نمای نزدیک پخش میشد می گفت
وقتی هم گیر میده به یه قضیه با اون سرعت لاک پشتی حرف زدنش تا تمام جزییات رو توضیح نده ول نمی کنه یه صحنه بود که چلسی میخواست کرنر بزنه داور رفت به بازیکنای دو تیم تذکر بده که همدیگرو نگیرند علیفر گیر داد به این قضیه تا ایشون توضیحات مبسوط و بسیار مفیدشون رو در این رابطه تموم کردند کرنر که زده شده بود هیچ کلی وقت هم بود که بازی در میانه زمین جریان داشت
rofl.gif

بالا