برگزیده های پرشین تولز

سود 2 برابر در روز با سایت های سرمایه گذاری با 1$ ****** حتما مطالعه شود

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116
دقیقا قمار هست و اگر اهل قمار و ریسک هستید دنبال کنید .حتی اگه تمام مواردی که دوستان گفتن رو رعایت کنید بازهم ممکنه بیشتر پولتونو از دست بدید یا بلعکس .به تجریه عرض کردم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
آقا من مثلا بخوام 400 هزار تومن سرمایه کنم تو یه سایت , سود زیادی هم نمیخواد بده ولی بدون ریسک و معتبر باشه
آیا همچین چیزی هست؟

alimoshizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم در حال حاضر توی این 2 تا سایت پول گذاشتم یکی این :
http://forum.persiantools.com/threads/معرفی-سایت-جدید-mid-term-جهت-سرمایه-گذاری-با-سود-8-درصد-روزانه-در-15-روز-clarvin.568070/
یکی هم این :
http://forexghq.biz/?ref=ArashMiniStar
نکته مهم در هایپ اینه که باید قبل از اسکم شدن یا سود کافی در آورده باشین (بیشتر از پولی که گذاشتین یا اینکه هایپ بصورت بلند مدت کار کنه و هی سود بگیرید دوباره همونو سرمایه گذاری کنید میشه بدون ریسک)
حالا راه شناخت این جور سایت ها که بشه 80 90 درصد مطمئن بود سر چند روز اسکم نمیشن چیه؟(حداقل چند ماه رو پا باشن)
1.سود معقول - سود زیاد معمولا دووم نمیاره ضرره توش
2.طراحی و اسکریپت سایت - ssl بودن
3.اسم دامین و وقتی که روش گذاشته شده!!
4.اینکه پول رو نگیره بخواد چند ماه دیگه پس بده!! اینطوری باشه احتمالش زیاده که قبل از اینکه بخواد اصل پول کاربرا رو بده ببنده!!
5.توی اینجور سایت ها باید اول کار سرمایه بذارید بعد چند ماه ریسک میره بالا و بالاتر
6.از سایت هایی مثل mmgp تعداد کاربرایی که دارن سرمایه میذارن و مقدار سرمایه ها رو در نظر بگیرین.اگه خیلی زیاد بشه چه تعدادشون چه یک نفر مثلا چند هزار دلار سرمایه بذاره ممکنه سایت همونجا بذاره بره!
7.من خودم برای مانیتور هایپ ها از این سایت استفاده میکنم با فروم ها
http://allmonitors.net
سایت فوق العاده خوبیهههههههههههه
8.حساب پرفکت مانی اگر دارین حتما حتما وریفای کنید.من برای وریفای اسکن پاسپورت + یه عکس از صورت حساب حساب بانکیم توی انگلیس + شماره همراه ایرانمو دادم و اوکی شد و کارمزد انتقال وجه از 2 درصد به 0.5 درصد کمتر شد :general406:
حالا باز میام بیشتر در مورد هایپ میگم.اینجا اگه دوستان پا باشن میشه از هایپ پول در آورد ولی باید زرنگ باشین و بدونین کی پول بذارید کی بردارید چیکار کنید
موفق باشید:cool:
سلام به سایت denise11.com یه سری بزن

alimoshizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم در حال حاضر توی این 2 تا سایت پول گذاشتم یکی این :
http://forum.persiantools.com/threads/معرفی-سایت-جدید-mid-term-جهت-سرمایه-گذاری-با-سود-8-درصد-روزانه-در-15-روز-clarvin.568070/
یکی هم این :
http://forexghq.biz/?ref=ArashMiniStar
نکته مهم در هایپ اینه که باید قبل از اسکم شدن یا سود کافی در آورده باشین (بیشتر از پولی که گذاشتین یا اینکه هایپ بصورت بلند مدت کار کنه و هی سود بگیرید دوباره همونو سرمایه گذاری کنید میشه بدون ریسک)
حالا راه شناخت این جور سایت ها که بشه 80 90 درصد مطمئن بود سر چند روز اسکم نمیشن چیه؟(حداقل چند ماه رو پا باشن)
1.سود معقول - سود زیاد معمولا دووم نمیاره ضرره توش
2.طراحی و اسکریپت سایت - ssl بودن
3.اسم دامین و وقتی که روش گذاشته شده!!
4.اینکه پول رو نگیره بخواد چند ماه دیگه پس بده!! اینطوری باشه احتمالش زیاده که قبل از اینکه بخواد اصل پول کاربرا رو بده ببنده!!
5.توی اینجور سایت ها باید اول کار سرمایه بذارید بعد چند ماه ریسک میره بالا و بالاتر
6.از سایت هایی مثل mmgp تعداد کاربرایی که دارن سرمایه میذارن و مقدار سرمایه ها رو در نظر بگیرین.اگه خیلی زیاد بشه چه تعدادشون چه یک نفر مثلا چند هزار دلار سرمایه بذاره ممکنه سایت همونجا بذاره بره!
7.من خودم برای مانیتور هایپ ها از این سایت استفاده میکنم با فروم ها
http://allmonitors.net
سایت فوق العاده خوبیهههههههههههه
8.حساب پرفکت مانی اگر دارین حتما حتما وریفای کنید.من برای وریفای اسکن پاسپورت + یه عکس از صورت حساب حساب بانکیم توی انگلیس + شماره همراه ایرانمو دادم و اوکی شد و کارمزد انتقال وجه از 2 درصد به 0.5 درصد کمتر شد :general406:
حالا باز میام بیشتر در مورد هایپ میگم.اینجا اگه دوستان پا باشن میشه از هایپ پول در آورد ولی باید زرنگ باشین و بدونین کی پول بذارید کی بردارید چیکار کنید
موفق باشید:cool:
:general707::general707::general707::general707::general208::general208::general208::general406::general406::general406::general406:
!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
هایپ مطمئن نداریم همش ریسکه عین قماره هر لحظه ممکنه سایت جمع کنه بره
یا اصلا نره ولی پرداخت نکنه دیگه

یه مبلغ کم چجوری میشه سرمایه گذاری اینترنتی کرد؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
معتبرترین و قدی میترین سایت برای سرمایه گذاری شرکت مرچنت شیرز هست از سال 2007 تا حالا در حال پرداخته سوده
نمیگم سودش بالا تر از بقیه هست اما با اطمینان صد در صد میگم که قدی می ترین هست
خودتون تحقیق کنید

حداقل مبلغ برای واریز توی این شرکت 20 دلاره
با سود روزانه تا 2.25%
اگه سوالی دارید واتس اپ 009647510963741 یا تماس 09217564808 telegram.me/donald1trump

ضمنا این سایت هایپ نیست
از سرمایه گذاری در سایت های هایپ جدا خودداری کنید

دوست عزیز
این سایت هم جز سایتهای هایپ هستش

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
هایپ رو اصلا پیشنهاد نمیکنم خودم هم بسیار کار اشتباهی کردم 40دلار در اون دوتا سایت رو نابود کردم این عکس زیر هم عاقبت همه هایپ هاست
PonziScheme-e1460276151223.jpg

چرا نباید در هایپ سرمایه گذاری کنیم؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
خیر این سایت Revshare محسوب میشه. سایت هایپ 10 سال دوام نمیاره و سرمایه کسی رو طی یک سال 11 تا 12 برابر نمیکنه
منابع زیادی برای تحقیق و کسب اطمینان وجود داره

به

به iranhyip.mihanblog.com مراجعه کنید
ببین کلا این سایتهای روشیر هم به نوعی هایپ هستن در قالب دیگه وگرنه موجودیت و سیستم کاریشون همونه تقریبا

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
2 تومان رو بده بیت کوین و دلار چون بخر با این وضعی که ترامپ داره ایجاد میکنه تا شب عید هر بیت کوین تا 1500دلار هم میرسه دلار هم تا 6تومان

بالا