برگزیده های پرشین تولز

سوزاندن/ خراب کردن گوشی نوکیا

alitaaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
شرکت ما چندین سال پیش به من یه گوشی نوکیا ۶۱۰۰ داد و گفتند هر وقت خراب شد یکی دیگه میدهند. اما این لامصب آخ نگفته و من ازش خسته شدم. میخواستم ببینم دوستان میدونند چه جوری میشه اینو از کار انداخت. بیشتر دوست دارم روشهایی غیر از چکش زدن و زیر ماشین کردن و توی آب انداختن باشه. آیا از راه دیگری هم هست.
ممنون​

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک روش جدید بهت معرفی میکنم.......گوشیتو برای چند وقت در هوای حمام قرار بده چند و قت این کارو بکنی رطوبت کار خودشو میکنه کسی هم شک نمیکنه که آب بهش رسیده

alitaaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک روش جدید بهت معرفی میکنم.......گوشیتو برای چند وقت در هوای حمام قرار بده چند و قت این کارو بکنی رطوبت کار خودشو میکنه کسی هم شک نمیکنه که آب بهش رسیده

ممنون. با این روش سیم کارتش که مشکل به هم نمیزنه؟ درسته؟

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان
شرکت ما چندین سال پیش به من یه گوشی نوکیا ۶۱۰۰ داد و گفتند هر وقت خراب شد یکی دیگه میدهند. اما این لامصب آخ نگفته و من ازش خسته شدم. میخواستم ببینم دوستان میدونند چه جوری میشه اینو از کار انداخت. بیشتر دوست دارم روشهایی غیر از چکش زدن و زیر ماشین کردن و توی آب انداختن باشه. آیا از راه دیگری هم هست.
ممنون​

بهترین روش استفاده از دستگاههای مغناطیسی است ... برق رو وصل کن به یه سیم پیچ الکترو موتور و گوشی رو بذار وسط اون ... هیچ ردی به جا نمیزاره ولی اگه گوشی روشن باشه ... سیستم ویبراسیون و ال سی دی رو خیلی راحت خراب میکنه و حتی میتونه آی سیشو هم خراب کنه ! :D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خب قبلش سیمکارت رو در بیار...اخر هفته ای بذار تو حموم حسابی نم بکشه

آره من هم هینی که گفت میخواستم بگم....میدان مغناطیسی هم که دوستمون گفت میشه:D ....ما داریم چیکار میکنیم؟!....مشاوره برای خراب کردن گوشی:lol: :lol: :lol: .....

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بهترین روش استفاده از دستگاههای مغناطیسی است...

شدیدا تایید می شه ..

بذار کنار یه آهن ربا
ابلته شنیدم یه سری کد هم هست که ازین بلا ها سر سیستم میارن

alitaaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه دوستان ممنونم . فکر کنم روش استفاده از آهنربا از همش بهتر باشه. اگر شد توی این آخر هفته یه کاریش میکنم و نتیجه اونو بهتون میگم.
ممنون

بالا