منتخب بازارچه

سونی بیش از 4.6 میلیون دستگاه از اکسپریا Z را تنها در عرض 40 روز به فروش رسانده است

IT GALAXY

Registered User


Xperia Z SlashGearهمه منتظرند تا آمار و ارقام رسمی مربوط به فروش پرچمدار جدید سونی منتشر گردد تا متوجه شوند که استقبال کاربران از تلفن ضد آب ژاپنی‌ها چقدر بوده است. براساس گزارش غیررسمی Analysts تلفن پرچمدار اکسپریا Z سونی توانسته تنها در عرض 40 روز بیش از 4.6 میلیون دستگاه فروش داشته باشد.

یکی از عوامل موفقیت سونی در اکسپریا Z، عرضه زودهنگام آن اعلام شده است. اکسپریا Z زودتر از دیگر رقبای اندرویدی خود وارد بازار شد و سونی با تکیه به امکانات و قابلیت‌های منحصر به فرد آن توانسته فروش قابل ملاحظه‌ای را رقم بزند.
هر چند اکسپریا Z از نظر قدرت پردازنده و صفحه نمایش نسبت به رقبای همچون وان یا گلکسی اس 4 کمی ضعیف‌تر است اما به دلیل عرضه زود هنگام و طراحی و کیفیت ساخت بسیار خوب آن توانسته کاربران بسیاری را جذب خود کند.
اگر گزارش Analysts دقیق باشد، فروش Xperia Z در 40 روز اول بسیار خوب بوده است حال باید منتظر ماند و دید پس از عرضه تلفن‌های پرچمدار سامسونگ و اچ‌تی‌سی باز هم استقبال از این تلفن ادامه خواهد یافت یا خیر.
تبلیغات و عرضه رسمی اکسپریا Z سونی در داخل کشور نیز از چند روز پیش آغاز شده و این تلفن با قیمت حدود 2.2 میلیون تومان برای نسخه 16 گیگابایت در بازار کشور یافت می‌شود.
منبع PhoneArena لینک مطلب 

masouddaniali

Registered User
گوشیه خوبیه
 

بامداد

Registered User
گوشی خوب که حتما هست چون 2 ملیون پولشه اما باید دید کدوم یک از این س گوشی بهترین هستن . و چه قابلیت های و محاسنی نسبت به هم دارن
 
بالا