برگزیده های پرشین تولز

سوییس کش چه شد ؟

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
حرفهای جالبی میزنی دوست عزيز !! ما اينجا نيمديم بگيم که چند ساله کجا و چيکار داريم میکنيم
اگر قرار به کسب تجربه باشه مطمئن باش من تو اقتصاد خيلی بيشتر از شما میدونم.......
شما خوب از پولها و سرمايه گزاريهای بانک اطلاع کافی نداريد برای همينه که نمیدونی و قضاوت میکنيد !!!!
حالا يه سؤال از شما و نفره قبليت که پست منرو replay کرد دارم........
چرا فکر میکنی آقای احمدی نژاد سود بانک هارو کم کرد ؟ يعنی در توان بانک ها نبود دادن سود قبلی ؟
چرا اين کار با اعتراض رؤسای بانک ها مواجه شد ؟
اگر شما و نفر قبليت به اين سؤالها جواب داديد که من باز ادامه میدم اگر نتونيد به اين سوال ها جواب بديد مطمئناً من ديگه ارزش وقت گذاشتن رو اين تاپيک به خودم نمیدم

باشه

اتفاقا بحث جالبی را مطرح فرمودید
البته در ایران وقتی وام بانکی 24 درصد بهره داشت پرداخت سود 16 درصد متناسب بود در کشورهای دیپر سود سالانه حدود 4 درصد است بسیاری از بانکها سودی پرداخت نمی کنند بلکه امکان دریافت تسهلات را فراهم می کنند

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
من یه چیز میگم و میرم
اگه مید ماهی 25% سود بدست آورد بزرگترین بانکای دنیا چلاق نبودن که سالی 7-8 درصد سود بدن
تازه اینا ادعا دارن بیشتر از 25% بدست میارن چون خودشونم سود ور میدارن
از ما گفتن بود
این سیستم از 20 کیلومتری داد میزنه پونزیه
مثل خیلی گنده تر از این سایت
اینکه در مقابل اونا خیلی عقبه
اونا هم بعد از 2-3 سال بستن
من فقط چون دوست ندارن دوستام ضرر کنن میگم
امیدوارم اگه خواست ببنده وقتی ببنده که شما اصل پولتونو گرفته باشید

این مقایسه کاملا اشتباه ِ
شما نمیتوانید فعالیت یک بانک رو با فعالیت یک کمپانی سرمایه گذار مقایسه کنید.
بانکها به غیر از سود سالیانه باید تسحیلاتی هم به مشتریها بدن.
اصولا سود بانکی یک کشور روی تورم اون کشور هم تاثیر میزاره سود بانکی یا از سوی دولت یا با بررسی تورم و اوضاع کشور تعیین میشه و هیچ بانکی نمیتونه سود بانکی دل بخواه خودش رو بده.
نگاه کنید به کشور ژاپن با سود بانکی زیر یک درصد و تورم صفر.ژاپنی ها اعلام کردن سود بانکی رو بالا میبرن تا تورم کشور از صفردرصد در بیاد.
دولت ایران سود بانکی رو پایین آورد تا شاید شاید تورم بیاد پایین.
تا به حال فکر کردید که چرا یک بانک در ژاپن 25/.% سود میده ولی بانک های ایران 14 15 درصد.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حرفهای جالبی میزنی دوست عزيز !! ما اينجا نيمديم بگيم که چند ساله کجا و چيکار داريم میکنيم
اگر قرار به کسب تجربه باشه مطمئن باش من تو اقتصاد خيلی بيشتر از شما میدونم.......
شما خوب از پولها و سرمايه گزاريهای بانک اطلاع کافی نداريد برای همينه که نمیدونی و قضاوت میکنيد !!!!
چرا فکر میکنی آقای احمدی نژاد سود بانک هارو کم کرد ؟ يعنی در توان بانک ها نبود دادن سود قبلی ؟
اگر شما و نفر قبليت به اين سؤالها جواب داديد که من باز ادامه میدم اگر نتونيد به اين سوال ها جواب بديد مطمئناً من ديگه ارزش وقت گذاشتن رو اين تاپيک به خودم نمیدم

باشه

کاره بانک این هست که پول یک نفر را که نمی داند با آن چی کار کند را بگیرد و بدهد به شخصی که می داند با آن پول چکار می کند
و در این بین از طرفین یک درصدی بهره می گیرد و سود می دهد و چندر غاز هم در جیب خود می گذارد
هر چه تعداد این افرادی که برای ایجاد کسب و کارشان پول احتیاج دارند بیشتر باشد
طرف دیگر که کارشان پول دادند به بانک هست بیشتر سود می کنند و بانک نیز درصد کمتری بهره می گیرد و سود بیشتری می دهد

حال در یک کشور که نمی توان کسب و کاری راه انداخت و هزاران مانع داخلی و خارجی بر سره راه قرار دارد مردم نمی توانند کار ایجاد کنند و پول در بیاورند
بانک نیز درآمدش از افرادی هست که به او پول می دهند و از او پول می گیرند زمانی که تعدادشان کم شود
مجبور است سودی که به دارندگان حساب ها را می دهد کم کند و از آن طرف بهره وام ها را افزایش دهد

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
این برنامه ها همه اش بر پایه طرح معروف به پانزی فعالیت می کنند

نمونه این برنامه ها در نت کم نیستند بلکه بسیارند از آنجمله سایت معروف گلدن استار بود که اتفاقا با پیکیریهای که اعضا کردند مشخص شد ایرانی بوده و تمام آن آدرس ها و ... همه دروغ بود

بعذ از آن هم برنامه های بسیاری آمدند
از جمله فست مارکت با ماهی 20% با 2 سال سابقه یورو ترید با روزی 2% سود ئ بیش از 1 نیم سال سابقه آفشر کلاب با 40% سود ماهانه و .....
البته اینها گنده هاش بودن کوچبکترها که خیلی زیادن

در مورد این سایت هم مطمئن باشید به زودی اسکم می شود چون سود افراد قدیمی را با پول تاره واردها می دهد

یک دقیقه فکر کنید اگر اینقدر سود می داد و کلاهبردار نمی شد تا 10 سال دیگر فقیری روی زمین باقی نمی ماند

مشهدی بوده دقيقتر بگيم

البته ميشه سوده بالای 20 در اورد ولی تو بلک مارکت

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

باشه
متاسفانه به علت خدمت سربازی امکان بحث کردن ندارم
ولی همینو میگم که
شب دراز است و قلندر بیدار
به موقعش تاپیکو میارم بالا

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينو ببينيد به كسايي كه سرمايه گذاري كردند بخنديد ! :D

http://charshakh.com/showthread.php?tid=2415
لازم به ذكره كه شايد از عمد كرده باشن و بخوان اعتماد سازي كنن و بعدش كه همه فكر كردن ديگه اينا معتبرن !
در برن ! :cool:

oceanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا خنده دار نیست
2ai4yg7.gif
باز من خدا رو شکر میکنم از اول بد بینانه اومدم تو این سایت اینوست کردمو پول زیادی نذاشتم ، اما حس حماقتش ....
.
خبر تازه ای نیست ؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بچه ها برای کسب اطلاعاتی راجه به این شرکت یه سری به این لینک بزنید.یه نفر اومده شخصا یه تحقیقاتی انجام داده.همه لینکهاشو ببینید.بد نیست.​

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
راستی تقش در اومد یارو ریسش ایرانی یه !!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر منم رئیسش ایرانیه

بالا