برگزیده های پرشین تولز

سو استفاده گریه نگهبان مجتمع مسکونی

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
حالا این پول نمی‌دونم به کجا رسید و اگه هنوز ندادین که بدین بره. ۵۰ تومن یعنی پول ۴،۵ تا دونه بستنی، و این طور که دوستان می‌گن یه چیز رایج هم هست توی ورود.
ولی انصافاً یه فکری به حال دستور زبان فارسی بکنین! :cry: من هی تیتر رو می‌خوندم و منظور رو متوجه نمی‌شدم! آخرش به این نتیجه رسیدم که بحث در مورد یه نگهبانی هست که می‌خواد با گریه الکی یه سوءاستفاده‌ای بکنه و مثلاً خطایی ازش سر زده و برای اینکه اخراج نشه، به طور نمایشی شروع کرده به گریه و زاری! :oops:

ali2e6

Registered User
لایک‌ها
71
احتمالا اون ه‍ رو که بچسبونی تاثیر کلام بیشتر میشه😁

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیزم بعضی از ساختمان ها صندوق پولی دارند که برای روزهای اضطراری استفاده میشه این مبالغ رو می گیرند تا صندوق پول هولد باشه در ضمن در زمان رفتن یک نفر اون رو پس می دهند معمولا و از نفر جدید مجددا می گیرند

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
عاقبت نتیجه مدارس مجازی میشه تیتر همین تاپیک :)

۵۰تومن؟ یعنی بعد از کلی بحث و جلسه با نگهبان و مدیر و در و همسایه، به نتیجه‌ای نرسیدین و اومدی تاپیک بزنی ببینی آیا باید ۵۰تومن رو بدین یا نه!؟
واقعا دل خجسته‌ای دارید ....

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
البته من کاری به این که ۵۰ تومن ارزشش اندازه یه پرس غذا هم نیست کاری ندارم، ولی چی شده همه اینقدر لارج شدن؟ :ROFLMAO:
والا ما تو مغازه که میریم ۳۰۰ ۴۰۰ تومن بلکه ۷۰۰ ۸۰۰ تومن خرید میکنیم بعد تخفیفش ۵ تومن ۱۰ تومنه
تازه زیره این مبالغم که اصن طرف هیچجوره راضی نمیشه و هی هم میگه دیگه ۵ تومن چیه و ارزشی نداره و فلان، بعد الان چطوریاست که همه پیشنهاد میکنن ۵۰ تومنو بده بره بده بره؟

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
اگه خونه رو خریدین که کاره خوبی میکنین که همون اول سر این مسایل بحث می کنید. چون اگه همون اول رو بدین تا اخر میخوان سواری بگیرن.
به نظرم الان دیگه 50 تومنو بدین بره...

upir

Registered User
لایک‌ها
183
هیچوقت هم نمیگن خودمون هستیم میگن یکی از آشناها..
دقیقن
طرف واسه 50 هزار تومان تاپیک باز کرده
خب برو مشاوره حقوقی بگیر 1 میلیون بده واسه 50 تومن
خسیسهایی که میگن یکی از آشناها
;)

رضا قاسمی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بعضی از رفقا که گفتن اره بحث پولش نیستو و با کنایه گفتن که اره بخاطره پوله وو فلان معلومه خدایی خیلی گدا گشنن. اینجا خدا وکیلی بحث پنجاه هزار تومان نیست همین اشنای ما به کسی که محتاجه 9 میلیون کمک کرده حالا بخاطره پنجاه هزار میاد اینکارو بکنه؟ وقتی کسی محتاج باشه اینجوری کمک کرده حالا پنجاه هزاره چون پوله زوره نمیخواد تقدیمه طرف کنه.حالا هی بگین بخاطره پنجاه هزاره .خدایی چقدر بعضیا ....البته با عرض معذرت از همه دوستانی که راهنمایی درست کردند. اینارو بکسایی گفتم که چرتو پرت گفتن. خوش باشید.

Last edited:

kia110

Registered User
لایک‌ها
607
بعضی از رفقا که گفتن اره بحث پولش نیستو و با کنایه گفتن که اره بخاطره پوله وو فلان معلومه خدایی خیلی گدا گشنن. اینجا خدا وکیلی بحث پنجاه هزار تومان نیست همین اشنای ما به کسی که محتاجه 9 میلیون کمک کرده حالا بخاطره پنجاه هزار میاد اینکارو بکنه؟ وقتی کسی محتاج باشه اینجوری کمک کرده حالا پنجاه هزاره چون پوله زوره نمیخواد تقدیمه طرف کنه.حالا هی بگین بخاطره پنجاه هزاره .خدایی چقدر بعضیا ....البته با عرض معذرت از همه دوستانی که راهنمایی درست کردند. اینارو بکسایی گفتم که چرتو پرت گفتن. خوش باشید.
به دل نگیر..اینجور جاها یه عده دنبال سوژه هستن برای گذران اوقات..
صرفا بچه های بی ملاحظه و بدی هم نیستن و منظوری ندارن بعضا..
بنده هم به شخصه این مسئله رو بخوام مطرح کنم احتمالا شبیه شما مطرح میکنم با این تفاوت که منتظر دوستان سوژه یاب همیشه در صحنه هم هستم و تا بتونم انتیشو لحاظ میکنم:)
موفق باشی دوست عزیز

بالا